Yazılım

1 Bir Net yazılım alanında üretmeye devam ediyor ve sizin projeleriniz için çalışıyor. Kozbot SEO ve Kozbot MUHASEBE programlarımız ile gerek E-Ticaret alanında gerek ise SEO sektöründe nice yeniliklere imza atan 1 Bir Net ile projelerinizi güvenli ellere teslim edin.


Masaüstü Yazılım

Muhasebe ve seo alanında bir çok yenilik gerçekleştirdik.

Masaüstü Yazılım

Web Yazılım

Türkiye'de ilk sosyal entegrasyonu ve XML import sistemini biz gerçekleştirdik.

Web Yazılım

Mobil Uygulama

Android ve IOS işletim sistemleri ile hayalinizde ki projeleri gerçekleştirelim.

Mobil Uygulama

Neler mi Yapıyoruz ?

Piyasa ihtiyaçları doğrultusunda bizim de içinde bulunduğumuz SEO sektörü ile alakalı geliştirdiğimiz Kozbot SEO ile makale özgünleştirici, wordpress site yönetimi, twitter pazarlama, sosyal imleme, pligg poster, comment poster, forum poster sistemlerini geliştirdik. Çok yakında piyasaya çıkacak programımız ile alakalı genel bilgileri bilgi@1bir.net’e mail atarak ulaşabilirsiniz.

Akabinde ise sektörde gördüğümüz bir açığı daha kapatmak için Muhasebe programı geliştirmelerine başladık. Muhasebe programımız ile birlikte gerek muhasebeciler gerek ise n11, gittigidiyor gibi internet üzerinden mağaza sahibi olan firmalara ve kişilere özel entegrasyonlu XML export ve XML import sistemlerini içerisinde barındıran sistemleri tamamladık. Gerekli görünüm ayarlarından sonra Kozbot SEO ile aynı anda piyasaya sunacağımız programımız ile tek tık ile satış yapma imkanı ve takip sistemini sizlere sunuyoruz.

Eğer sizinde kafanızda bir proje var ise gerek masaüstü gerek web gerek ise mobil uygulama geliştirmelerinizi uzman ve tecrübeli yazılımcılara emanet edebilirsiniz. Fiyat teklifi ve bilgi için sayfa sonunda bulunan formu doldurabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi


28
Eki

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri...

Read More
27
Eki

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son...

Read More
27
Eki

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere...

Read More


Bizimleİletişime Geç


Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü


Yazılım

İnsanlar kendi işlerini kurdular ve bir ofis ortamı olduğunda, bazen güvenli olduklarından emin olmaları ve ayaklarını çekmelerine ihtiyaç duyan yazılımları bilmiyorlar.

Birçok ofiste, tüm bilgisayarlarının çevrimiçi olabileceğini ve bilgisayarların kablosuz olarak bağlanmasına gerek kalmadan baskı gibi şeyleri yapabileceklerini söyleyen ağlar kurulduğunu söylemeye gerek yok.

Tüm ofislerin şebekelerde olması sorunu, şebekeye bir şey olursa ve bazı kesintiler olduğunda, ofisinin hala ayakta kalmasına neden olabilir. İşletmenizin bir öğesinin bir problemi olduğu için, para kazanamazsınız.

Performans testi

Şirketiniz meşgulse, aşırı yüklendiğinden ağ bozulduğunda zamanlar olabilir. Bununla birlikte, bunun olmasını engellemek ya da önceden olmasını sağlamak için, ağınızda ve bilgisayarlarınızın tümünde iyi performans testi yazılımları yüklü olmalıdır.

Bu türden yazılım ağınıza göz kulak olacak ve eğer baskı altına girerse, ağın biraz kesintiye uğramış olabileceğine dair bir uyarı gönderececektir. Bunun olması güzel bir iş çünkü önünüzde plan yapabilir ve ağın ne zaman geriye gideceğini tahmin etmeye başlayabilirsiniz. Çok oluyorsa, stresle baş etmesi için ağınızı yükseltebilirsiniz.

Virüs Yazılımı

Büyük bir ofisteyseniz ve bilmediğiniz veya güveneceğiniz insanlardan ve ofisten içeri girip çıkıyorsanız, o zaman bütün bilgisayarlarınızda bazı virüs yazılımlarına sahip olmanız gerekir.

Zaten herhangi bir Windows veya Linux tabanlı bilgisayarda virüs yazılımına sahip olmalısınız, ancak bilgisayarlarınıza giren kişilerin fikri mülkiyetin bankacılık bilgilerini çalmasını istemiyorsunuz.

Bugünlerde insanlar ağlara girip eğlenmek için dizlerine atıyorlar. Bu olur, ağ bozulur ve tüm dosyaları kaybedebilirsiniz. Kaybettiğiniz dosyalardan bazıları işletmenizin çalışması için hayati olabilir. Birisi, biraz eğlenmek için şirkete girmeye karar verdiği için çalışamaz ya da para kazanamazsınız.

Bu, işlerinizin sonu sadece bir girdikten sonra gelebilir. Bunları sizin için kolaylaştırmamalısınız, bu nedenle bilgisayarlarınızda anti-virüs yazılımı çalıştırmanız gerekir. Bu yazılım sizi virüslerden, Truva atlarından ve herhangi bir tuş kaydedicilerinden korumalıdır. Bunlar, sisteminize girdiklerinde şirketinize en fazla zarar verecek şeylerdir.

Monitörler

Bilgisayarlarınızda bir çeşit monitör yapmanız gerekir. Bu, kişilerin sistemden bilgi almasını ve ardından diğer şirketlere satmasını durdurmaktır. Güvenilmeyen layık işçiler, şirketinize karşı bir kin çekebilir ve rakiplerinize sizin için intikam almak için bilgi satarlar.