WordPress HostingWordPress temalarınız artık daha hızlı!

Bilgi sizi daha güçlü yapar. Web sitesi başarısı göz önüne alındığında, bu ifade daha doğru olamazdı. WordPress’in harikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bulunduğunuz yerde kalın. Bu öneriler WordPress Hosting ile size yardımcı olmak için gönderilmiştir. Bu yazının notlarını almayı veya bir kopyasını almayı unutma.

WordPress kullanan tüm insanlarla aynı tasarımları kullanmaktan kaçındığınızdan emin olun. Bunu yapmak cazip olabilir, çünkü çok fazla zaman kazandırır, ancak kullanıcılara en iyi izlenimi vermez. Blog’unuzun kişiliğinizi vurguladığından emin olun.İhtiyacınız Olan En İyi Paketi Seçin


Başlangıç Hosting

  • 1 Web Site
  • 3 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Ücretsiz SSL

$5/yıl1bir Hosting

  • 3 Web Site
  • 5 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Ücretsiz SSL

$10/yıl


SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Eğer karar veremediyseniz ihtiyacınızı bize iletin sizin için en doğru paketi bulalım.Sunucu Özellikleri


Limitsiz Trafik

Site ziyaretçisi derdine son verdik. Trafik limitlerini kaldırdık.


Malware/Güvenlik Tarama

Sitelerinizin güvenliği için günlük güvenlik taraması yapıyoruz.


Limitsiz E-Mail

Personelleriniz için dilediğiniz kadar E-Mail oluşturun.


Haftalık Yedekleme

Haftalık olarak tüm sitelerin yedeklerini alıyoruz.


Limitsiz Subdomain

Niche kelimeleriniz için birebir. İstediğiniz kadar Subdomain açın.


Ücretsiz SSL

Tek bir tıklama SSL sertifikanızı aktif hale getirin.


Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

WordPress Hosting

WordPress hosting herkes, sitelerinin mümkün olan en iyi kararlılığa sahip olduğundan emin olmak istiyor. Nasıl harika bir wordpress hosting bulabilirim anlamaya istiyorsanız o zaman bu yazı sizin için idealdir. Bu makaledeki tüm bilgiler, sitenize uyan bir ana makine bulmak için ne gerektiğini öğrenmede sizlere yardımcı olabilir.

Alan adınız için en iyi hosting sitesini arayın. Çoğu ücretsiz site, adını URL’de sitenizin adından önce veya sonra koymanızı ister. Bunu istemiyorsanız, kaliteli bir ev sahibi için ödeme yapıyor olsanız bile, ihtiyaçlarınıza uygun bir ev sahibi bulmak için dikkatle araştırma yapmanız gerekir.

wordpress hostingBir web hosting hizmeti seçerken, profesyonel wordpress hosting olmayan arkadaşlarınızın veya ailenizin önerisiyle uğraşmaktan kaçının. Belli bir sağlayıcı ile kendilerini iyi bir deneyime sahip olsalar da, ihtiyaçlarının sizinle karşılaştırıldığında çok basit olabileceğini düşünün. Kendinize benzer ihtiyaçları olan kişilerin yorumlarını ve tavsiyelerini okuyun.

WordPress Hosting Sunucu

Bir wordpress hosting sunucusu ile görüşürken, bir defalık toplu ödemeler yerine aylık ödemeleri seçin. Bundan sonra ihtiyaçlarınızın bir yıl olacağını bilmenin hiçbir yolu yok. Dahası, bir ev sahibi artık ihtiyaçlarınıza uygun olmayacak pratik nedenler vardır. İşletmenizin mevcut sunucunuzun wordpress hosting tekliflerini aştığını varsayalım. Toplu ödeme tutarınızı kaybetmeyin; Bunun yerine, aylık ödemeler için tercih edin.

Fiyat noktası, gerçekten bir wordpress hosting kalitesinin bir göstergesi değildir. Çoğu web barındırma sunucusundan edinilebilecek seçeneklerin çeşitliliği, bir işletmeyi pazarlamak veya piyasada rekabet etmek için yapılan çabalardan bahsetmemek için oldukça geniştir. Fiyatda o kadar çok dalgalanma görebilir ki en iyi müşteriyi kolayca tespit edemezsiniz. Ev sahibi araştırın, fiyatı değil.

İyi bir FTP uygulaması sunan bir web barındırma araması yapmalısınız. Bir FTP yazılımı, sitenize yeni içerik yüklemenize hızlı ve güvenli bir şekilde izin verir. Ev sahibinin sitesine gitmeniz ve yeni içerik yüklemek için giriş yapmanız gerekiyorsa, çok zaman kaybedersiniz.

Web Hosting Bağlantı

Şimdi ne tür bir web hosting programına sahip olduğunuzdan daha iyi bir fikrinize sahip olduğunuza göre sitenizi nereden bulacağınızı öğrenebilirsiniz. Web’in barındırılması sitenizin istikrarı için gereklidir, WordPress hosting bu nedenle sitenizin başarılı olma potansiyeline sahip olabilmesi için bugün öğrendiklerinizi uyguladığınızdan emin olun.

Birçok kişi, web hosting satın alma düşünmek için birçok faktör var, çünkü bir web barındırma seçimi oldukça basit, ancak bu durumda değil inanıyoruz. Bu şirketler tarafından sağlanan farklı hizmetler hakkında eğitim alıyorsanız, akıllıca bir karar verebilir ve kendinize bir miktar para kazandırabilirsiniz. Aşağıdaki makale sizin için en uygun ve ekonomik wordpress hosting hizmetiyle ilgili çok sayıda ipucu içermektedir.

Birçok wordpress hosting şirketi, hizmetlerine eklentiler sunar, ancak özelliklerin sayısı ve türü bir şirketten diğerine farklılık gösterir. Ana makineleri karşılaştırırken, ihtiyacınız olan özellikleri eklediğinizden emin olun. Örneğin, bir ev sahibi düşük fiyatlı olabilir, ancak arzu ettiğiniz özellik yalnızca daha yüksek fiyatlı bir paket içinde olup olmadığı önemli olmayabilir.

Hosting Hizmeti

Duruşların kaç kez gerçekleştiğini ve ne kadar süreyle kesildiğini takip edin. Çok uzun ve çok sık olursa, farklı bir hizmet seçmeyi düşünmelisiniz. Çoğu hizmet wordpress hosting, bir zamanlar sorunlarla karşılaşır ancak hızlı bir şekilde sabitlenmezlerse paranızın değerini almazsınız.

CPanel içeren bir web barındırma birimi seçin. Bu özellik, birkaç tıklamayla birçok farklı eklenti yüklemenizi sağlar. Örneğin, çoğu bloglama platformunun CPanel özelliği olmadan kurulması zordur. Bu tür bir özellik, her türlü teknik beceriye sahip olmadan sitenizi geliştirmenize yardımcı olur.

Bir wordpress hosting seçimi için önemli bir faktör teknoloji desteği. Siteniz herhangi bir nedenden dolayı aşağıya inerse, belirli mesai saatleri içerisinde teknik desteğin hazır olmasını beklemek zorunda kalmak istemezsiniz. Eğer bir şirket haftanın 7 günü 24 saatten az bir sürede destek veriyorsa, yıl boyunca bu şirketlerin dikkate alınmaması gerekir. Kendiniz dışındaki birinin sitenizi korumakla ilgilendiğini bilmelisiniz.

Hosting Ödülü

Birden çok hosting ödülüne sahip bir web sunucusu seçin. Bu ödüller, ev sahiplerinin hizmet ve desteğinin gücünü gösteren iyi göstergeler olma eğilimindedir. Sahte ödüllere karşı dikkatli olun, bunun yerine geçerli bir oylama sürecinin desteklediğini belirleyebileceğiniz ödüller arayın. Bir ödülün geçerliliğini sorarsanız, ödül alan wordpress hosting sitesine bakın ve emin olun. Müşterilerinden oy isteyen çok sayıda ödül alan bir ev sahibi arayın.

Yukarıdaki bilgilerden de görebileceğiniz gibi, muhtemelen ilk önce düşündüğünüz gibi bir web barındırma seçimi net değildir. Pek çok bileşen vardır ve sizin için en iyi olanı tanımanın tek yolu, wordpress hosting konusunda kendinizi eğitmektir. Bu makaledeki tavsiyeyi uygulayın, böylece bir web barındırma şirketi seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilirsiniz.

SEO Uyumlu Web Site

Uzun bir başlık taşıyan bir yayın varsa, kalıcı içeriğinizi temizlediğinizden emin olun. “Ebeveynlerin Çocuklarını Disiplin Etmek İçin En İyi 5 Yol” biraz fazla uzundur. Bunun yerine, uzun URL’de anahtar kelimeler arayın ve bunun için daha kısa bir kalıcı bağlantı oluşturun.

Bu hizmetler için 1bir firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

WordPress’i kullanırken Alt ve Başlığı kullanın. Bu, yayınlarınıza metin eklemenizi sağlar. Her ikisi de sayfanıza daha fazla anahtar kelime eklemenize izin verir ve bu da sayfa sıralamanızı etkili bir şekilde artırır.

WordPress

WordPress hosting ile, kullanıcılar kendi sitelerinde kolayca video bloglama yapabilirler. Biraz daha zaman ayırmanız gerekse de, sonunda çaba için ödül alacaksınız. Birçok kullanıcı videoları görmek istiyor. Bir video, iletişim söz konusu olduğunda yazılı kelimeden daha fazlasını yapabilir.

WordPress’i kurmadan önce elinizden gelen her şeyi öğrenmeye özen gösterin. Bir blog geliştirmeden önce plan yaparak, hem zamana hem de çaba harcamanıza gerek kalmadan tasarruf edebilirsiniz. Sitenizi geliştirmeye başlamadan önce SEO, WordPress ve içerik üretimi araştırın.

Konuyla ilgili olmayan veya mantıklı olmayan herhangi bir yorum silinmelidir. Ziyaretçileriniz çabalarınız için minnettar olacaktır. Spam’den günlük olarak kurtulmak için Akismet kullanışlı bir eklenti olabilir.