Woocommerce HostingWoocommerce eklentisi yükselen bir yıldız gibi!

Woocommerce hosting internet, tüm dünyadaki diğer bireylerle ve işletmelerle bağlantı kurmak isteyen kullanıcılar için geniş fırsatlar sunuyor. Bununla birlikte, bir web sitesi aracılığıyla yapmak isterseniz, öncelikle güvenilir bir web barındırma sağlayıcısına sahip olmalısınız. Çok fazla seçenek ve düşünceler içerdiğinden, en iyi sağlayıcının seçilmesi oldukça karışık olabilir. Neyse ki, bu yazı web barındırma hizmetinden en iyi şekilde yararlanmak için pratik ipuçlarıyla doludur.

Bir servisin barındığı sitelerin türlerini öğrenin. Bazı ücretsiz barındırma siteleri kendi benzersiz dil komut dosyalarınızı eklemenize izin vermiyor. Kullanmak istediğiniz dinamik komut türlerini bulamıyorsanız bunun yerine bir ödeme planı arayın.İhtiyacınız Olan En İyi Paketi Seçin


Başlangıç Hosting

  • 20 Web Site
  • 20 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Statik IP
  • Ücretsiz SSL

$40/yıl


SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Eğer karar veremediyseniz ihtiyacınızı bize iletin sizin için en doğru paketi bulalım.Sunucu Özellikleri


Limitsiz Trafik

Site ziyaretçisi derdine son verdik. Trafik limitlerini kaldırdık.


Malware/Güvenlik Tarama

Sitelerinizin güvenliği için günlük güvenlik taraması yapıyoruz.

Limitsiz E-Mail

Personelleriniz için dilediğiniz kadar E-Mail oluşturun.


Haftalık Yedekleme

Haftalık olarak tüm sitelerin yedeklerini alıyoruz.

Limitsiz Subdomain

Niche kelimeleriniz için birebir. İstediğiniz kadar Subdomain açın.


Ücretsiz SSL

Tek bir tıklama SSL sertifikanızı aktif hale getirin.


Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Woocommerce Hosting

Woocommerce hosting için yapmanız gereken bir karar, paylaşılan veya tahsis edilmiş barındırma isteyip istemediğiniz. Büyük, karmaşık bir site veya e-ticaret gayreti, müşterileriniz için yavaş bir deneyim yaşanmasını önlemek için adanmış barındırmadan yararlanabilir. Bu nedenle, muhtemelen adanmış bilgisayarlar için arama yapmalısınız.

woocommerce hostingWeb sitenizi ve bilgilerinizi olabildiğince sık bilgisayarınıza yedeklediğinizden emin olun. Ev sahibi woocommerce hosting için sitenizi yedekleyemeyebilir; bu nedenle kapsamlı teknik zorluklarla karşılaşırsanız ya da iyi niyetli olmak için kapatırsanız, siteniz neredeyse tamamen kaybolacak ve yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.

Bir woocommerce hosting sağlayıcı seçtikten sonra, bir yıllık sözleşme yerine aylık ödemeleri seçin. İşinizle veya web hosting ile ilgili geleceğin ne olacağını asla bilemezsiniz. Web barındırma hizmetiniz tuvalete giderse veya hizmet şartlarını ihlal etmeniz nedeniyle hesabınızı kapattıysanız, daha önce ödediğiniz şeyleri kaybedeceksiniz.

Ücretsiz Hosting

Ücretsiz web hosting kullanmak istiyor musunuz? Bunu yapmaya karar verirseniz, tüm verilerinizi yedekleyin. Çoğu ücretsiz web sunucusu, müşteri verilerinin yedeklerini sağlamaz. Kendi verilerinizi yedeklemezseniz, ücretsiz woocommerce hosting sunucusunda bir şey olursa sonsuza kadar kaybedersiniz.

Tasarruf etmenize yardımcı olması ve woocmmerce hosting ile ücretsiz bir bilgisayar kullanmayı düşünün. Siteniz reklamlarla gösterilir ve onu saklamak için sınırlı alana sahipsiniz. Başka bir seçeneğiniz yoksa bu tür bir ana bilgisayar kullanın, ancak ücretli bir ana makine kullanarak daha profesyonel bir görünüme sahip olabileceğini unutmayın.

Yeni bir woocommerce hosting hesabı kurarken, sitenizin düzgün çalışması için ne kadar alana ihtiyacınız olacağını kesinleştirin. Günlük yayınlayıp blog yazacaksanız, daha ucuz planlardaki ayrılmış alanların tümünü kullanmanız mümkündür. Bloglama için kullandığınız tüm eklentilerin ayrılan alanın iyi bir kısmını aldığının farkında olun.

Web Sunucuları

Bazı web sunucuları başka bir büyük sunucu kullanıyor. Büyük sunucu, sunucu alanını topluca satın alır ve daha küçük bilgisayarlara kiralar. Bu, büyük ev sahibinin doğrudan woocommerce hosting web sitelerini barındırmadan ekstra para kazanmasını sağlar. Web sunucunuzun başka bir sunucudan alan kiralayıp kiraladığını öğrenin. Eğer öyleyse, büyük ev sahibiyle iletişime geçin ve hangi barındırma hizmetinin size en iyi anlaşmayı sağlayacağını belirleyebilmeniz için barındırma hizmetleri için fiyat teklifi alın.

Alan adınızı sizin için kaydettirmeyi teklif eden bir hizmet bulun. Alan adınızı kendiniz kaydetmek sizin için mümkün ve daha ucuz, ancak eğer deneyiminiz yoksa ekstra para harcamanız ve bunu sizin yerinize yapmanız için woocommerce hosting güvenmeniz gerekir. Alan adınızı dikkatle seçerek şirketinizin neyle ilgili olduğunu gösterin.

Halen işe alınıp alınmadığını belirlemek için bir ev sahibinin iş bölümüne bir göz atın. Öyleyse, muhtemelen şirketlerinin woocommerce olarak büyüdüğü anlamına gelir. Bu nedenle, bu ev sahibi güvenli bir seçim olmalı. Eğer işe almıyorsa, muhtemelen gerçekten mücadele ediyorlar. Sonuç olarak, muhtemelen bunlardan kaçınmalısınız.

WordPress Woocommerce Eklentisi

WordPress mesajlarınızda çok sayıda yorum yapan şansınız var mı? Eğer öyleyse, sizin ve okuyucularınızın hepsini taraması büyük bir görev olabilir. Yorumlar bölümünün sonuna sayfa numaraları eklemek için bir eklenti arayın. Sitenizi daha düzenli hale getirir.

WordPress woocommerce eklentisi ile arama motorlarında sıralamalarını iyileştirmek isterseniz fotoğraflarınıza biraz zaman ayırın. Her zaman başlık ve alternatif metin etiketleri ekleyin. Örneğin birisi sizi Pinterest’e götürürse, koyduğunuz başlık ortaya çıkacaktır.

Woocommerce hosting şifrenizi paylaşmayın. Ayrıca, yalnızca güvenilir sitelerden edinmiş olduğunuz eklentileri indirdiğinizden emin olun. Kurulumdan önce her zaman incelemelere bakın. Kötü amaçlı yazılım veya saldırıya uğramış bir siteniz varsa tüm verilerinizi kaybedebilirsiniz.