Takvim Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Takvim Baskı

Takvim Baskı Tatil sezonu neredeyse burada ve çoğu şirket takvim baskı müşterileri, arkadaşları ve aileleri için şu anda hediye olarak seçiyor. Birkaç yoldan özelleştirilebilecekleri ve yıl boyunca kişilerinizle iletişim kurabilmeleri nedeniyle takvimler mükemmel bir hediye seçeneği. Bir şirket takvimi, aynı zamanda, müşterilerinizi ziyaret eden, takviminizi gören ve böylece markanızı hatırlatan şirketiniz için ücretsiz bir tanıtım aracı takvim baskı gibi davranır. Mutlu anları yakalayan tüm fotoğraflarınızı bir aile tatilinden bir arkadaşınızın gecesine kadar toplayabilir ve kendiniz, arkadaşlarınız ve aileniz için özel bir takvim oluşturabilirsiniz. Müşterileriniz veya arkadaşlarınız veya eşiniz için bir takvim ister; profesyonel bir baskı şirketi, takviminizi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve yazdırmanıza yardımcı olabilir.

Profesyonel takvim baskı şirketleri, her ihtiyacınıza uygun çeşitli şablonlar sunar. Fotoğraf takvimleri, masa, poster, tatil, 28 ya da 30 sayfa takvim ve kişiselleştirilmiş çok çeşitli takvim baskı arasından seçim yapabilirsiniz. Takviminize yazdırmak istediğiniz fotoğrafları ve fotoğrafların ilgili aylarını seçmeniz yeterlidir. Bir tasarımcıya erişiminiz yoksa endişelenmeniz gerekmez. Çoğu baskı şirketi, takviminizi tasarlayıp ihtiyaçlarınıza göre özelleştirecek yetenekli bir grafik tasarımcı ekibine sahiptir. Takviminizin basılmasını istediğiniz kağıt türünü (mat, parlak, kaplamasız kapak, kendinden kapaklı ve kaplanmamış metin.

Takvim

Takvimlerinizin aceleyle yazdırılması gerektiğinde bile endişelenmeniz gerekmez. Çoğu takvim baskı şirketinin acele hizmetleri sunuyor. Belli bir günde onlarla birlikte sipariş verebilir ve yazdırılan takvimler ertesi sabaha kadar hazır olur.

Bir takvim baskı için çeşitli ciltleme seçenekleri mevcuttur. Bir takvimin bağlanması görünümünü ve dayanıklılığını etkileyebilir. Eyer bağlantısı, takvimi bağlamak için tel zımbalarının kullanıldığı yerdir. Bu duvar takvimi için en uygun olanıdır. Masa kağıtları gibi kalın kağıtların kullanıldığı takvimler için mükemmel bağlayıcılar uygundur. Burada, kağıtlar bir araya yapıştırılmıştır. Spiral ve Wiro bağlama, masa takvimleri için en iyi kullanılabilir. Bu tür ciltlemelerde sayfalara delikler açılmış ve bu delikler arasında bir spiral veya çift tel geçerek birbirine bağlanmıştır. GBC bağlı takvim sınıflara ayrı bir görünüm verir ve müşterilerinize hediye vermek için mükemmeldir. Profesyonel bir takvim baskı servisindeki tasarımcılar, takviminiz için seçmeniz gereken ciltleme türünü size bildirebilir. Ayrıca, takviminizin kapağına karar vermek için onlara danışabilirsiniz; bir asetat kapağı veya bir vinil kapak olsun.

Fotoğraf, mizanpaj, ciltleme, kullanılan kapak ve kağıt takvimi sıkıcı veya göz alıcı yapabilir. Göz alıcı bir takvim, en ekonomik hediye seçeneklerinden biri olabilir. İhtiyaçlarınızı anlayan ve gereksinimlerinize uygun takvimler üreten güvenilir bir takvim baskı şirketi seçtiğinizden emin olun.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017