Sertifika Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Sertifika Baskı

Sertifika Baskı Bir ödül sertifikası veya diploma hazırlamak, özellikle öğrenci, çalışan, arkadaş veya aile üyelerine, özellikle mezuniyet günü geldiğinde takdir göstermek için ucuz bir yoldur. Yazdırılabilir sertifika baskı kullanımı kolaydır, ucuzdur ve ayrıca size önem verdiğiniz biri için tamamen kişiselleştirilmiş bir hediye verme olanağı sağlar.

Online, resmi ve rahat tasarımlarda çok çeşitli basılabilir ödül sertifikaları bulabilirsiniz. Standart sertifikalar genellikle altın, gümüş, mavi ve yeşil gibi geleneksel renklerde telkari tarzı bir kenarlığa sahiptir. Sertifika baskı parşömen veya ince kağıttan ve parşömen kağıdından yapılabilir. Profesyonel ödüller için folyo sınırlarına sahip sertifikalar bir ödüle görsel heyecan katabilir ve alıcınızı gururlandırır. Okul ve spor temalı sertifikalar eğitim ödülleri için mükemmel bir seçimdir ve çocuklar onları sevecektir.

Sertifika

Sertifika baskı genellikle 8.5 “x 11” harf boyutu veya A4 (Avrupa) boyutunda mevcuttur. Bazı kırtasiye perakendecileri, delikli çizgilerle ayrılmış, sırasıyla, kağıt başına iki ve üç sertifika içeren 2UP ve 3UP sertifikaları da sunmaktadır. Daha küçük sertifikalar kullanmanın avantajı, sertifikalarınızı çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yazdırabilmenizdir. Boyutlarından ötürü, çocuk sertifikaları alırken kullanmak için eğlenceli bir malzeme.

8.5 “x 11” ödül sertifikalarının bir kelime işlemci programında çok özelleştirilmesi kolaydır. Geleneksel bir sertifika baskı için sayfanızın yönünü Yatay olarak değiştirin ve mesajınızı yazın. Sertifikalarınızı daha benzersiz kılmak için, kendi resimlerinize veya küçük resimlere ek olarak bir okul veya şirket logosu da ekleyebilirsiniz. Satın alınan sertifikalarınıza yazdırmadan önce, tasarımınızın doğru olduğundan emin olmak için düz kağıda test baskısı yapmak isteyebilirsiniz. Tasarımınızı doğru bir şekilde yazdırırsanız, sertifikalar için ücretsiz bir şablon kullanmak, sertifika içeriğiniz için yararlı yönergeler sunacaktır. Yazdırılabilir kırtasiye ürünlerini satan çevrimiçi şirketlerden ücretsiz olarak indirmek için şablonlar bulabilirsiniz.

Kendi ödül sertifikalarınızı oluşturarak, ödül alan kişileri hatırlayacak ve onlarca yıldır takdir edecek bir şekilde tanıyacaksınız. Baskı yaptıktan sonra, ödüllerinize ekstra önem vermek için mühürler ve şeritler gibi sertifika baskı süsleme eklemeyi veya belge kapakları veya çerçevelerle süslemeyi deneyin. Bazı yazdırılabilir sertifikalar ve biraz hayal gücü ile hem etkileyici hem de uygun maliyetli bir hediye yapabilirsiniz.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017