Reseller HostingReseller hosting paketleri tam size göre!

Web siteleriniz beş ila 10 dakika aşağı inerseniz ne olur? Önemli değil, bir kere olur. Ancak, siteleriniz için güvenilmez bir sağlayıcıdan barındırma satın aldıysanız, site kesintileri devam eden bir sorun haline gelebilir. Bu, gelir kaybınız ve sizin için okuyanlar ve yeni bir reseller hosting hizmeti aramak için bir zaman demektir. Sizin için işlemi düzleştirmeye yardımcı olabilecek aşağıdaki ipuçlarını okuyarak başlayın.

Sitenizi barındırıcılar arasında aktarma yaparken, web sitenizin bir kopyasını hem eski hem de yeni reseller hosting birkaç günlüğüne sahip olun. DNS’nin yayılması 6-48 saat sürdüğü için bunu yapmak önemlidir. Bu süre zarfında, bazı ziyaretçiler eski web sitenize gönderilirken, ISP’leri DNS bilgilerini güncelleyen bazıları yeni sitenize gönderilir.İhtiyacınız Olan En İyi Paketi Seçin


Mini Hosting

  • 100 Alan Adı
  • 40 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Statik IP
  • Ücretsiz SSL

$50/yıl


SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Eğer karar veremediyseniz ihtiyacınızı bize iletin sizin için en doğru paketi bulalım.Sunucu Özellikleri


Limitsiz Trafik

Site ziyaretçisi derdine son verdik. Trafik limitlerini kaldırdık.


Malware/Güvenlik Tarama

Sitelerinizin güvenliği için günlük güvenlik taraması yapıyoruz.

Limitsiz E-Mail

Personelleriniz için dilediğiniz kadar E-Mail oluşturun.


Haftalık Yedekleme

Haftalık olarak tüm sitelerin yedeklerini alıyoruz.

Limitsiz Subdomain

Niche kelimeleriniz için birebir. İstediğiniz kadar Subdomain açın.


Ücretsiz SSL

Tek bir tıklama SSL sertifikanızı aktif hale getirin.


Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Reseller Hosting

Belirli uygulamaları veya sunucu tarafındaki dilleri kullanmanız gerekmediği sürece Linux barındırma için gidin. Reseller hosting, çalışma süresi, kararlılık ve kaynak kullanımı için daha iyi bir üne sahiptir. Linux üzerinde çalışan paylaşılan barındırma da biraz daha ucuza sahip olma eğilimindedir. Bununla birlikte, Plesk, Microsoft Access, Silverlight, MSSQL ve ASP.net de dahil olmak üzere Windows barındırma gerektiren bazı uygulamalar vardır.

reseller hostingDoğru reseller hosting hizmeti ararken, sürekli teknik kesinti olmaksızın, haftada 7 gün, günde 24 saat çalışan bir web sitesinin önemini hatırlamanız gerekir. Araştırmalarınızı yapın ve hangi şirketlerin yalnızca uygun ve ucuz değil, ancak web sitenizi hazır tutarak güvenebilecek kadar güvenilir olduklarını bilin.

Potansiyel reseller hosting sunucu sağlayıcınızın sık kesinti sürelerine sahip olup olmadığını belirlemek için incelemeleri mutlaka okuyun. Web sitenize ziyaretçiler tarafından erişilemiyorsa, büyük oranda olumsuz sonuçlar doğabilir. Örneğin, çevrimiçi bir işletme işletiyorsanız, potansiyel müşterilerin web sitenize erişemeyeceği için kesintiler doğrudan kayıp iş haline dönüşür. Müşteriler, web sitenizde güvenilmez olmak için web sitenize inanabilecekleri için hareketleri rahatsız edebilirler. Sık sık çevrimdışı olma geçmişiniz olmayan bir web barındırma birimi seçin.

Web Hosting Hizmeti

Reseller hosting hizmeti planlı kesintileri size bildirmezse, değiştirmeniz gerekir. Profesyonel bir servisin sunucularında bazı bakım yapması ve sitenizin ne zaman gerçekleştirileceğini planlaması gerekir. Bu tür bir bildirimi asla almazsanız, müşterileri ile iletişim kuran başka bir hizmet arayın.

Her şey düşünüldüğünde, en ucuz web hosting şirketi en bilge seçim değildir. Tabii ki, barındırma için astronomik ücret talep etmek istemiyorsunuz, ancak standartları bir şey ama profesyonel olan bir reseller hosting şirketi seçmeye dayalı kesintiler, kayıp müşteriler ve daha birçok sorun istemiyorum. Güvenebileceğiniz bir web hosting şirketi seçtiğinizden ve en ucuz şirketi seçmediğinizden emin olun.

Onlardan bir plan satın almadan önce her zaman bir web barındırma hizmetinin hızını ve işlevselliğini kontrol edin. Reseller hosting siteleri ziyaret ederek bunu kendi başınıza kolaylıkla yapabilirsiniz. Bununla birlikte, çeşitli web sitelerinin kendi teknik zorluklarına sahip olabileceğini ve kendi bilgisayarınız nedeniyle gecikmeler yaşayabileceğini unutmayın. Çeşitli yerlerden ve bilgisayarlardan hız kontrol edin.

Web Sitesi Kapatılma Riski

Gelecekte web sitenizi kapatmanızın olası bir olasılığını düşünmek istemeyebilirsiniz, ancak bir reseller hosting hizmeti ile iptal koşulları hakkında bilgi vermeyi ihmal etmeyin. Sözleşmeleri, geri ödemeleri ve hizmetinizi iptal ederseniz içeriğinize neler olduğunu sorarsınız. İdeal olarak, çalıştığınız sayfaları oluşturmak çok zor olacaktı.

Sitenizi ev veya ofis bilgisayarınızda barındırmayı seçerseniz, korsanlara yönelik saldırılardan kendinizi korumalısınız. Reseller hosting ile bunu yapmak için sistemdeki dosyaların ve programların güvenliğini sağlamak için tüm sistem yapılandırmalarınızı kontrol etmeniz ve iki kez kontrol etmeniz gerekir. Web siteniz tamamen güvenli bir sistemde barındırılmadıkça, güvenlik ihlalleri ve kötü niyetli kullanım riski altındadır.

“Çalışma süresi garantisi” sunan bir şirket arayın. Uptime, aynı zamanda, servis veya bakım için, bir sunucunun çevrimiçi olmadığı, aksine, çevrimiçi olduğu süre olarak bilinir. Güvenilir bir web barındırıcısı, sitenizin zamanın en az yüzde 98’inde mevcut olacağına, bir üst web hosting makinesinin ise yüzde 99,9 kesintisiz çalışma süresi sunabileceğine dair bir çeşit garanti sunabilmelidir.