Mobil Uygulama

Masaüstü Yazılım

Muhasebe ve seo alanında bir çok yenilik gerçekleştirdik.

Masaüstü Yazılım

Web Yazılım

Türkiye'de ilk sosyal entegrasyonu ve XML import sistemini biz gerçekleştirdik.

Web Yazılım

Telefon/Tablet Uygulama

Android ve IOS işletim sistemleri ile hayalinizde ki projeleri gerçekleştirelim.

Mobil Uygulama

Android, IOS Çözümleri

Geliştiriciler, Android’in müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir gelişim platformu olduğuna inanırlar. Talebin karmaşıklığı, mobil cihaz geliştirme ve kablosuz ağların kalitesinin gittikçe artan kalitesindeki engellenemez karmaşıklıkla tetiklenmektedir.

Android, geliştiricilere sağladığı açık Android yazılım geliştirme platformu aracılığıyla zengin ve yenilikçi uygulamalar oluşturma potansiyeli sunuyor. Geliştiriciler, cihaz donanımından yararlanır, konum bilgilerine erişir, alarmlar ayarlar, arka plan servisleri çalıştırır, durum çubuğunda bildirim ekler ve daha fazlası yapılır. Geliştiriciler, çekirdek uygulamalar tarafından kullanılan çerçeveye erişmek için özgürdürler. Uygulama mimarisi, bileşenlerin yeniden kullanımı ve kullanıcı tarafından değiştirilmesi kolaylığı için tasarlanmıştır.
Daha Fazla Bilgi


28
Eki

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri...

Read More
27
Eki

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son...

Read More
27
Eki

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere...

Read More


Bizimleİletişime Geç


Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü


Telefon ve Tablet Uygulama

Mobil Uygulama Android, dünyanın önde gelen mobil işletim sistemlerinden biridir. Eşsiz performans ve işlevsel yeteneklerle Android, büyük bir mükemmellik ve önem seviyesine ulaşmıştır. Android yazılımı bir cep telefonunun, tabletin veya başka herhangi bir cihazın en çekici ve dikkat çekici özelliği olarak düşünülür. Bu, mükemmel seviyede incelik ve rahatlık sunmaktadır. Bunu yaparken, oyunlar, iş uygulamaları ve çok daha fazlasını içeren geniş ve çeşitli cazip ve çekici, heyecan verici çeşitli uygulamaları destekliyor.

Android işletim sisteminin popülaritesi, bu işletim sistemi ile uyumlu cihazların üretimini önemli ölçüde artırmıştır. Android tabanlı cihazların pek çok geliştiricisi, dünya çapındaki elektronik pazarında adım attı ve her geçen gün yüzlerce uyumlu telefon ve tableti piyasaya sürüyor.

Android Telefon, güç ve performansa dayalı düzgünlükle uyarılan bir cihazdır. Bu nedenle, herkesin mükemmel arkadaşıdır. Bireyin bir oyun, uygulama sevgilisi, fotoğraf meraklısı veya bir işadamı olması önemli değil, bir Android işletim sistemi tabanlı telefon herkes için en iyi iletişim cihazıdır.