Menü Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Menü Baskı

Menü Baskı Yaşamak için yemek: en azından eskiden çok kelimenin tam anlamıyla. kendi işime başlamadan önce, bir restoran ve otel rateriviydim, ülke çapında seyahat ediyordum ve hatta denizaşırı gidiyorduk. iyi bir işti, gerçekten keyif aldım, ama gelecekteki eşimle tanıştığım zaman yerleşmek gerektiğimi biliyordum. Yıllarca başkalarının yemeklerini yedikten sonra kendi restoranımda kendim yemek yapabileceğime karar verdim. Temamıza karar verdikten sonra karım ve ben menü baskı planlamaya başladık. Değil gıda bölümü, yani, gerçek basılı menü. Diğer lokantalardan çok deneyim aldıktan sonra, menünün önemini biliyorum ve bizimkilerin doğru olmasını istedim. Dolayısıyla profesyonel bir menü baskı hizmetleri sunan bir çevrimiçi şirkete gitmeye karar verdik ve onların yardımlarıyla işimizi kurduk ve çalışmaya başlamıştır.

Basılı menü, bir restoranın çağırdığı karttır. Bir müşteri kuruluşa girip konukçu veya hostes tarafından karşılandı ve karşıladığında menü, harika bir yemek deneyimi için portal haline geldi. Menünün yaptığı ilk izlenim, bir kişinin ilk izlenimi gibi basitçe geri alınamaz. Havasız, zevkle tasarlanmış, görsel olarak çekici ve bilgilendirici olmaksızın zarif mi? Bir restoran sahibi olarak kesinlikle bütün bunları ve daha fazlasını isteyeceksiniz. Menü baskı aslında meze, kendi başına bir gıda ders olmak istiyorum. Gıdaların adları ve sözlü açıklamaları, grafikler ve özel resim gibi görsel öğeler ve gıdanın gerçek fotoğrafları kombinasyonu, restoranın sunduğu şey için okuyucunun ilgisini çekecek kaliteli ürünleri sunmak için birlikte çalışması gerekir. Bu küçük mucize gerçekleştirmek için işlerini bilen insanlara menü baskı hizmetleri yardım ve tavsiyeleri gerekiyor.

Restoran Menüleri

Sahip olduğunuz seçenekleri bilen kişiler bunlar arasından seçmenler için size yardımcı olabilir. Yalnızca ebat ve katlama seçenekleri biraz yıldırıcı olabilir. Restorantınızın imajını, stilini ve yaklaşımını yansıtan bir menü baskı boyutu istiyorsanız. Küçük ve hafif, belirli bir izlenim taşır, ağır ve büyük tamamen farklı bir görüntü taşır. Basit bir 2 taraflı menüye mi, yoksa çok sayfalı paralel katlama menüsüne mi ihtiyacınız var?

Bu, kaç öğe sunmanız gerektiğine, ayrıca okunabilirlik seviyesine bağlıdır. Bazı menüler kalabalık görünüyor ve yazı tipi çok küçük, diğerleri parlak ve çok rahat görünüyor, büyük fotoğraflar ve okunması zor yazı tipleri var. Birkaç sayfayla geniş bir menü baskı dizaynı ve düzeni çok karmaşık bir süreçtir. Menü baskı hizmetleri konusunda tecrübeli profesyoneller, tasarım hedeflerinizi karşılamak için seçimler yapmak için sizinle birlikte çalışabilir.

Bir diğer önemli seçenek premium kağıt stoğu – menünüzün üzerine basılacak olan kağıdın rengi ve kalitesi. Yine, müşterinin elindeki menünün kendine özgü bir izlenim yaratır, biri de rehberlik etmek ve düzenlemek istemektedir.

Boyut, katlama ve kağıt seçenekleriniz ne olursa olsun, menüde tam renkli kullanabilir ve kullanabilir ve boşa harcanmaz – tam renkli baskı, kenardan kenara renk ve görsel mesajınızın maksimum etkisi anlamına gelir. Ve bu mesaj, kendi grafik öğeleriniz, fotoğraflarınız ve diğer tasarım öğeleriyle basım uzmanlarının yardımıyla geliştirilebilir.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017