Lokasyon SEO

Küçük bir işletmeniz var yalnızca kendi bölgenize satış gerçekleştiriyorsunuz. Ancak Google’da kayboldunuz. SEO Dünyasının Müge Anlı’sını buldunuz. Ancak SEO fiyatlarından yakınıyorsunuz. HAYIR! Yakınmanıza gerek yok. Çünkü küçük işletmeler için bölgesel SEO yani lokasyon SEO çalışması ile hem yüksek maliyetlerden kurtulun hemde firmanızı bölgenizde lider konumuna getirelim!
Nasıl mı Yapıyoruz

SEO dünyasının Müge Anlı’sı 1bir.net Lokasyon SEO yani Bölgesel SEO ile zirvenin tadını çıkartın.

 


Web Site İç Optimizasyonu

Rakip Analizi

Bölgesel Backlink

Raporlama

Tıklama ve Geri DönüşDaha Fazla Bilgi


28
Eki

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri...

Read More
27
Eki

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son...

Read More
27
Eki

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere...

Read More


Bizimleİletişime Geç


Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü


Lokasyon SEO

lokasyon seoLokasyon SEO Arama motoru optimizasyonu hakkında bilgi istiyorsanız ve bunu anlaşılması kolay bir formatta istiyorsanız. Durum buysa, bu makale sizin için mükemmel olacak. En önemli ipuçlarından ve yönergelerden bazılarını, hızlı bir şekilde özetleyebileceğiniz bir şekilde düzenleyeceğiz.

SEO kullanırken, anahtar kelimeleri doldurmaktan veya toplam metnin yüzde onunu aşmak Lokasyon SEO için yapay olarak şişirilmiş anahtar kelime yoğunluğundan kaçının. Arama motorları genelde bu tür siteleri olası spam olarak görüntüleyebilir ve sitenizi listelerinden tamamen yasaklayabilir. Doğal metin kullanmak bu sorundan kaçınır ve yine de sitenize trafik çeker.

Google! ‘Ya kayıt yaptırarak arama motoru optimizasyonunda daha fazla başarı sağlayın. Google internetteki en popüler arama motorlarından biridir. Lokasyon SEO pahalı bir üyelik olmasına rağmen (yılda yaklaşık 300 dolara mal olur), arama sonucu varlığınızda o ekstra artırmayı isterseniz buna değer.

Lokasyon SEO Anahtar kelimeleriniz de ve cümleleriniz hakkında spesifik olun ve basit tutun. Niche’niz de ki her anahtar kelimeyi yakalamaya çalışırsanız, kendinizi çok ince yaymış olacaksınız. Seçkin bir azını hedefleyin ve bunları yaratıcı ve sıklıkla sayfanıza doğal bir akış koruyarak kullanın. Bunu yaparak listenin başına çok daha kolay basabilirsiniz.

Bölgesel SEO

En az sayıda sözcük içeren anahtar kelime öbekleri kullanmaya çalışın, iki veya üç en çok arzu edilen kelimeler olacaktır. Anahtar kelime aramaları istatistiksel olarak Lokasyon SEO yalnızca iki kelimeyi ihtimal dahilinde daha yüksektir. Daha büyük sonuçları elde etmek için sitenizin bir aramada yüksek sıralaması olasılığını optimize edin.

Web sitenizin dosyalarına başlık atarken ve URL’lerini ayarlarken, kelimeleri ayırmak için alt çizgi yerine tire kullanın. (Ör. “ana_sayfam” yerine “ana-sayfam”) Tire kullanmanız, Lokasyon SEO arama motorlarının sitenizi dizine ekledikleri sırada ayrı anahtar kelimeler okumasını sağlar. Altı çizili başlıklar, arama motorlarına bir uzun anahtar kelime olarak görünecek ve bu anahtar kelime muhtemelen bir arama terimi olmayacak.

Bir numaralı Lokasyon SEO internet pazarlamacısının nihai hedefi genel olarak birinci sırada olmaktır ancak işinizin tamamı, hepsi değil. Üst sıralara yerleştirmek için daima bölgesel seo çabalamalısınız, ancak başaramazsanız cesareti kırmayın. Kaliteye ve pazarlamaya odaklanmaya devam edin ve iş trafiğiniz sonuçta çabalarınızı yansıtır.

Lokasyon ve Bölgesel SEO

Lokasyon SEO için etiketlerin arama motorları tarafından düzgün şekilde dizine eklenmesini sağlamak için HTML başlık etiketlerinde “durmaksızın kelimeler” bulunmamasına dikkat edin. Bazı arama motorları, ilgili bağlantıları artırmak ve sonuçların döndürülme hızını artırmak için o ve benzeri kelimeleri içeren, ama ve benzeri sık kullanılan kelimeleri ortadan kaldırır. Arama Motoru Optimizasyonu’ndan en fazla ağırlık alan başlık etiketlerinden gelen bu kelimeleri tutmak, sitenizin doğru bir şekilde dizine eklenmesini sağlar.

Arama motoru optimizasyonunu artırmanın harika bir yolu, sayfanızdaki herhangi bir resimdeki anahtar kelimelerinizi veya anahtar kelime öbeklerini kullanmaktır. Lokasyon SEO ile birçok kişi, farklı arama motorlarında resim aramaları yoluyla sayfalara yönlendirilir. Sayfanızdaki tüm resimlerin trafiğini sayfanıza yönlendiren popüler anahtar kelimelere sahip olduğundan emin olun.

Videolarınızın arama motoru trafiğini en üst düzeye çıkarmak için videolarınızı çeşitli sitelere ve video dizinlerine gönderin. Arama motorları videonuzun farklı sitelerde Lokasyon SEO gösterildiğini fark ettiğinde videonuza daha fazla ağırlık vereceklerdir. Bu, videonuzun harmanlanmış arama sonuçlarında görünme olasılığını daha yüksek hale getirecektir.

Arama motoru optimizasyonu için, spam ile ilişkili bir alan adı satın almalısınız. Arama motorları, spam olarak sınıflandırdığınız alan adına sahip olursa web sitenize güvenmezler. Bir tane satın almadan önce Lokasyon SEO alan adlarıyla ilgili yorumları okuyun veya popüler arama motorlarında alan adlarının, nasıl sıralandığını görmek için bakın.

Bir arama motorundaki sıralamayı iyileştirmek için web sitenize birçok geri bildirim eklediğinizden emin olun. Bu, ziyaretçiyi web sitenizin farklı bir bölümüne gönderen bir bağlantıdır. Bu bağlantı bir önceki sayfayla alakalı olmalıdır. Örneğin, bir ünlü dedikodu blogunuz varsa Lokasyon SEO ve Paris Hilton hakkında bilgi yayınlıyorsanız, Paris Hilton’un televizyon programıyla ilgili daha önceki bir postaya bağlanabilirsiniz. Web sitenize ne kadar çok geri döndüğünüz içererse, siteniz bir arama motoruna ne kadar alakalı görünürse.

Lokasyon SEO Hizmetleri

Bağlantılara sponsorluk ediyorsanız Lokasyon SEO çok dikkat edin! Bağlantılar aslında içeriğin biri okumak isteyeceği sürece, sadece çalışmazlar. Ücretli bir bağlantıyı iyi kullanmak, web sitenizi, sattığınız bir öğeyi gözden geçiren bir blog yazısı ile bağlantılandırmak olabilir; bu, sitenize trafik yönlendirmeye neden olur.

IMG etiketlerindeki ALT metninde “fotoğraf”, “resim” veya “resim” gibi kelimeleri kullanmak Lokasyon SEO arama yapanların sitenize yönlendirilmesine yardımcı olabilir. Aradıkları grafiği bulmaya çalışmak için insanlar genellikle bir anahtar kelime artı bu üç kelimeden birini arayacaktır. Onları sitenize getirin ve bilgileri sağlayın!

Arama motorları optimizasyonunu kullanırken, arama motorları başkalarına bağlanan sitelere daha fazla ağırlık verdiği için diğer ilgili sitelere bağlantı vermek harika bir ipucudur. Arama motorları ayrıca, bu ilgili Lokasyon SEO sitelerin şehrinize, eyaletinize veya endüstrinize yerel olup olmadığını da dikkate alır. Diğer sitelere çok sayıda anahtar kelime bağlantısı olan bir “Kaynaklar” sayfasına sahip olmalısınız.

Arama motoru sıralamalarını iyileştirmenin bir yolu, diğer sitelerle bağlantı alışverişinde bulunmaktır. Kendinizinkiyle aynı çizgide Lokasyon SEO bulunan saygın sitelerin web yöneticileri ile görüşün ve onlarla bağlantı kurmanın karşılığında sizinle bağlantı kurmaya istekli olup olmadıklarını görün. Böyle bir düzenleme hem sizin hem de ortak sitenin trafiğini artıracaktır.

Anahtar kelimelerinizi doğrudan web sitenizin URL’sine ekleyin. Bu basit ipucu, web sitenizin arama motorları Lokasyon SEO tarafından yüksek sıralanma şansını büyük oranda artıracaktır. URL’lerin sayıların ve rastgele karakterlerin temiz kalmasına dikkat edin, çünkü bunların her ikisi de web sitenizin yüksek sıralamaya katılma şansını düşürecektir.

Sonuç olarak, size arama motoru optimizasyonu ile ilgili en önemli özelliklerden Lokasyon SEO bazılarını sağladık. Umarız siz, sadece bir şeyler öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda onu uygulayabilir. Tavsiyemizi takip edin ve bu konuda bir uzman olmaktan bir adım daha yaklaşacaksınız.