Linux VPS Sunucu (Paylaşımlı Sunucu)

Kodu İşlemci RAM Sabit Disk Yedek Alanı Panel
(Ek Ücretli)
Trafik/Port IP Adedi Aylık Tutar
VPS-1 1 vCore 2 GB RAM 75 GB SSD 200 GB Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
500 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +$2)
Aylık $20
Sipariş Verin!
VPS-2 2 vCore 4 GB RAM 150 GB SSD 400 GB Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
500 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +$2)
Aylık 60 TL
Yıllık 660 TL
Sipariş Verin!
VPS-3 4 vCore 8 GB RAM 250 GB SSD 600 GB Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
500 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +$2)
Aylık $30
Sipariş Verin!
VPS-4 8 vCore 16 GB RAM 500 GB SSD 1000 GB Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
500 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +$2)
Aylık $50
Sipariş Verin!

vps-sunucu

VPS sunucu yani Paylaşımlı Sunucu hizmeti yüksek hit / trafik ve CPU tüketen, reseller web hosting üzerinde tutmakta problem yaşadığınız veya özel gereksinimleri olan size ait yazılımlarınızı barındırabilirsiniz. Maksimum performans ve yüksek özellikli sunucu donanımlarında barındırılan, size özel CPU, RAM ve DİSC alanı bulunan VPS hizmetlerimizi tercih ederek sektörel rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

 

%100 gerçek bant genişliği, fiber hızda internet erişimi, ücretsiz kontrol paneli, sunucunuz da ki herhangi bir olumsuz duruma ve problemlere karşı anında çözüm üretebilmeniz için sunucudan bağımsız VNC konsol sistemi, özel ip adresleri, uzman Webinle teknik ekip desteği ve daha fazlası için webinlemeye ne dersin ?

 

Önemli Not: VPS Sunucu hizmetlerimizden satın aldığınız zaman otomatik kurulum gerçekleşmemektir. Satın aldığınız Sunucu Müşteri Temsilcilerimiz tarafından teknik ekibimize aktarılır ve VPS sunucularınız manuel kurulur. Sunucular 09:00 – 19:00 saatleri arasında kurulmaktadır.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Linux VPS Sunucu

linux vps sunucu
Linux VPS Sunucu için kimi kullanmayı düşündüğünüzde, hedef kitlenizin ülkesinde bulunan bir şirket seçin. Birleşik Krallık’taki kişileri hedefliyorsanız, Linux VPS Sunucu planınızın, veri merkezinde İngiltere’de bulunan bir sağlayıcıyla aynı olduğundan emin olun.

Siteniz için birçok ücretsiz Linux VPS Sunucu hizmetinden birini kullanmayı düşündüğünüzde? Ücretsiz ana bilgisayarlar genellikle bu hizmeti sağlamadığından öyleyse tüm dosyalarınızın yedeklerini tuttuğunuzdan emin olun. Siteniz düşerse, bir sayfayı kaybederse vb., Ana bilgisayarınızdan herhangi bir yardım alamazsınız.

Kelimeleri üzerinde potansiyel bir Linux VPS Sunucu almayın. Sitelerini ziyaret ettikten sonra, daha fazla araştırma yapın. Barındırma şirketinin müşteri yorumlarını ve bağımsız değerlendirmelerini sunan sitelere bakın. Bu, onların güvenilirliği, Linux VPS Sunucu profesyonellik ve yetenekleri hakkında bir görüş oluşturmak için size yardımcı olacaktır. Mümkün olduğunca çok sayıda müşteri yorumu kontrol ederek şirketin gerçek kalitesini iyi kavramış olursunuz.

VPS Sunucu

Tasarım Linux VPS Sunucu bilgileriniz sınırlıysa, mükemmel müşteri hizmetleri sunan sağlayıcıları arayın. Kılavuzluk ücreti ödemek zorunda kalmadan sorularınızın cevaplarını kolayca bulursanız, barındırma planı altının ağırlığına değecektir. İyi teknoloji desteği ekstra çan ve ıslık elleri aşağı herhangi bir sayıda atıyor.

Linux VPS Sunucu sağlayıcıları itibarlarını değerlendirebilir, çünkü kullanıcıların rapor ettiklerinden çok şey öğrenebilirsiniz. Bir grup gözden geçirme okuduktan sonra endüstrideki en iyi hosting firmaları için fikir sahibi olabilirsiniz ve kararınızı daha rahat elde edebilirsiniz. Aynı şekilde, güvenilir olmayan ve şöhreti kötü olanlar da çevrimiçi olarak kötü bir şekilde incelenecek.

Ev sahibinin e-posta hizmetlerinde hangi biçimi Linux VPS Sunucu kullandığını öğrenin. Genellikle, POP 3’ü kullanan bir ana makine seçmelisiniz. Bu tür e-posta, alan adınıza bağlıdır ve Internet’te herhangi bir yerden kullanılabilmektedir.

Linux Sunucu

Linux VPS Sunucu işlemi için paylaşılan bir sunucu yerine, özel bir sunucu kullanmaya bakın. Bu tür sunucu size fazladan bant genişliği, daha fazla depolama alanı ve daha iyi güvenlik sağlar. Bu şekilde, ziyaretçilerinizin web sitenizle mümkün olan en iyi deneyime sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir işte olduğu gibi, mutlu kalan müşteriler geri gelir.

Düşündüğünüz Linux VPS Sunucu sitesini görüntüleyin. Kötü bir web sitesine sahip herhangi bir Linux VPS Sunucumakinesiyle kaydolma hakkında iki kere düşünün. Böyle bir web sitesi deneyimli olmayan, beceriksiz veya gayrı meşru bir sağlayıcısını gösterebilir. Öte yandan, kullanıcı dostu, profesyonel bir web sitesi, deneyim, yetkinlik ve daha güvenilir hizmet olduğunu belirtir.

Paylaşımlı Sunucu

Gizli ücretler ve diğer dolandırıcılıklara karşı avlanmak isteyen akranlarınızın hatalarından kaçının. Birçok ev sahibi düşük fiyatları ilan edecek, ancak ek ücret alınması gerçeğini göz ardı edecektir. Planınızın dahil edilmesini istediğinize karar vererek ileride planlayın ve ardından bu özelliklerin ek bir ücret yaratmadığından emin olun. Karşılayabileceğiniz bir fiyat için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu size sunan planı seçin.

Güvenilir bir Linux VPS Sunucu hizmeti seçmenin nedenleri çoktur. Bir web güvenilmez bir Linux VPS Sunucuhizmeti kullanarak ilgili en büyük sorunlardan biri, ziyaretçilerinizin web sitenize erişmeye çalışıyor her zaman başarıyla mümkün olmayacaktır. Bu yazıda bulduğunuz tavsiye, seçtiğiniz barındırıcının ihtiyaçlarınız için mükemmel bir uyum sağlamanıza yardımcı olabilir.