Linux VDS Sunucu (Bulut Sunucu)

Kodu İşlemci RAM Sabit Disk Panel
(Ek Ücretli)
Trafik/Port IP Adedi Aylık Tutar
VDS-1 2 vCore 8 GB RAM 1×1 TB SATA Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
1000 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +$2)
Aylık $50
Sipariş Verin!
VDS-2 2 vCore 8 GB RAM 1×240 GB SSD Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
1000 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +2$)
Aylık $50
Sipariş Verin!
VDS-3 4 vCore 16 GB RAM 2×1 TB SATA Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
1000 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +2$)
Aylık $75
Sipariş Verin!
VDS-4 4 vCore 16 GB RAM 2×240 GB SSD Plesk Pro, Web Host
Cpanel/WHM
Limitsiz
1000 Mbps
1 Adet
(Ek ip aylık +2$)
Aylık $75
Sipariş Verin!

vds-sunucu

Önemli Not: VDS Sunucu hizmetlerimizden satın aldığınız zaman otomatik kurulum gerçekleşmemektir. Satın aldığınız Sunucu Müşteri Temsilcilerimiz tarafından teknik ekibimize aktarılır ve VDS sunucularınız manuel kurulur. Sunucular 09:00 – 19:00 saatleri arasında kurulmaktadır.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Linux VDS Sunucu

linux vds sunucuSürekli kesintileri olmayan bir Linux VDS Sunucu birimi seçin. Sık sık kesintileri olan şirketler, onları açıklayabildikleri halde iyi seçimler yapmazlar, çünkü temel nedenleri gidermek için değişiklikler yapmış olmalılar. Linux VDS Sunucu sürekli kesintiler profesyonel olmadıklarını gösterir, bu yüzden bunlardan birine katılmayın.

Linux VDS Sunucu aramaya başlamadan önce hangi hizmetleri bulmanız gerektiğini belirleyin. İşiniz için hangi özelliklerin vazgeçilmez olduğuna dürüst bir göz atın ve sonra düşünmeye çalıştığınız her bir ana makineden paketin parçası olan hizmetleri ve özellikleri karşılaştırın. Linux VDS Sunucu bu, diğerlerinin potansiyel masrafında tek bir faktör yerine çeşitli faktörlere dayalı bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Paylaşımlı Sunucu

Sözleşmenizi erken bitirmek isterseniz Linux VDS Sunucu şirket paranızın bir kısmını geri alıyor mu? Sağlayıcınızdan memnun kalmazsanız, hizmetinizi iptal etmenin sonuçları ne olur? Bu, sözleşmenizden cevaplamanız gereken bir sorudur. Sözleşmenizin ilk ayında iptal edebilmek için makul bir beklentiniz olabilir. Bazı barındırma hizmetleri reklamlarındaki kalitelerini abartabilir.

Bir Linux VDS Sunucu ararken, yalnızca ana bilgisayarın web sitesini ve promosyon materyallerini okumanın yanı sıra çevrimiçi bazı ek araştırma yapın. Barındırma şirketinin müşteri yorumlarını ve bağımsız değerlendirmelerini sunan sitelere bakın. Bu, onların güvenilirliği, profesyonellik ve yetenekleri hakkında bir görüş oluşturmak için size yardımcı olacaktır. Mümkün olduğunca çok sayıda müşteri yorumu kontrol ederek şirketin gerçek kalitesini iyi kavramış olursunuz.

VDS Sunucu

Pek çok web sunucusu kendine başka bir ev sahibine güveniyor. Bu şirketler, sunucu alanının büyük bir bölümünü satın alıyor ve daha düşük bir fiyat ödüyor. Bunun karşılığında, kârlarını birçok küçük web sitesine borçlarlar. Web sitenizin gerçekte nerede Linux VDS Sunucu kontrol edin ve en düşük maliyeti elde ettiğinizden ve bir orta-insan markup ödemesi yapmadığınızı doğrulayın.

Bir Linux VDS Sunucu şirketinin itibarını kontrol etmek isteyeceksiniz. Bu önemli. Linux VDS Sunucu üzerinde hangilerinin en çok güvenip hangisini en fazla parayı alacağını görmek için makaleleri ve yorumları okuyun. Bu aynı zamanda, iyi bir sicili olmayanları sıralamanıza da yardımcı olacaktır.

Linux Sunucu

Birden fazla e-posta adresine ihtiyacınız varsa, ana hizmetle e-posta formatları hakkında konuşun. POP 3, muhtemelen ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yaygın olanıdır. E-posta adresleri sitenizin alan adını paylaşır ve ana makinenin araçlarını kullanarak herhangi bir web tarayıcısından posta hesaplarına genellikle erişebilirsiniz.

Kendi adanmış sunucunuzu almayı düşünün. Artan depolama alanı ve web siteniz için yüksek güvenlik seviyesi, ayrılmış bir sunucudan elde edilen iki önemli avantaj. Bu, müşterilerinize web sitenizi ziyaret ederken en iyi deneyimi sunmanıza olanak tanır. Unutmayın, mutlu müşteriler sitenize dönme eğilimindedir.

Sunucu Hizmetleri

Şüpheli zaman, sadece istediğiniz web sağlayıcı Linux VDS Sunucu, web siteniz için isteyeceksiniz özellikleri sunuyor olmadığını bilmek için yukarıdaki stratejileri gözden geçirin. Gereksiz özellikler üzerine para harcamayın veya tam tersi olarak, birkaç dolardan tasarruf etmek için web sitenize yalnızca yararlanabilecek unsurları feda edin.