Kurumsal SEO

Etkili bir arama motoru optimizasyonu planı olmadan, dünyadaki en iyi web sitesini oluşturabilirsiniz ancak kimse bunu göremez. Bir Kurumsal SEO planı, sayfanızı görmek isteyenler tarafından görülmesini sağlamak için gereklidir. 1bir size yardımcı olmak için burada!


Kurumsal SEO

Firmanız için arama kelimelerinde gözükmeyen bir site düşünsenize ? Tıpkı uzayda kaybolmuş gibi. Koca bir evren sayısız yıldızlar. İşte günümüz de internet dünyası o kadar büyük ki 2.312.312.172 siteden bahsediliyor. Her ne kadar bunların %25’i aktif olarak kullanılsa da bu rakam bile çok fazla.

Sizin siteniz ise bu rakamlar arasında sadece 0.000.000.001 şeklinde kalıyor. Bunun önüne geçmek reklam bütçesini azaltmak marka bilinirliğinizi arttırmak için 1bir ekibi olarak Kurumsal SEO çalışmalarımız ile sizi arayan her kimse görünürlülüğünüzü arttırıyoruz. Yani internet dünyasında kaybolmanızı engelliyoruz. İddaa ediyoruz bu sektörün Müge Anlı’sı biziz!
Nasıl Yaptığımızı Söylemeyi Unutmadık

  • Web sitenizi inceliyor kodlama hatalarınızı gideriyoruz. Hatalı kul olmaz ancak hatalı site olabilir!
  • Görsellerinizi gözden geçirerek müşterilerinizi cezbedecek şekilde ilgili alanlar dahilinde yenilenmesini sağlıyor kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartıyoruz.
  • İçeriklerinizi kontrol ederek anahtar kelime yoğunluğuna göre optimize ediyoruz. Daha doğrusu tüm içeriklerinizi yeniden yazıyoruz! 🙂
  • Eee sitemiz bitti mi ? Elbette hayır. Sitenizi hız konusunuda test ediyor ve site açılma sürenizi düşürüyoruz.
  • Sitenizin dış bağlantılarını kontrol ediyor zararlı olan linkleri siliyoruz. Ancak uyaralım antibiyotik sağlığa zararlı. Doktorunuza başvurmadan kullanmayın!
  • Rakiplerinizi analiz ediyor en iyi şekilde geri dönüş alabileceğiniz kelimeleri belirliyoruz.
  • Gerekli SEO teknikleri ile sizi zirveye taşıyoruz!
  • Bütün işimiz bitti zirvede yalnızlığı yaşamanıza gönlümüz razı gelmez. Ağrı dağına yanınıza gelirken artık bir kahvenizi içeriz…


Neden Biz Mi ?

Cevabı çok basit. Bizim müşterilerimize yaklaşımımız ticaret ilişkisi üzerine kurulu. Diğer firmalar gibi abi kardeş ahbap ilişkisinden daha çok müşterimizin çıkarlarını gözetiyor çalışmalarımızı o doğrultuda geliştiriyoruz. Kazan kazandır mantığı ile hareket ediyor sizin kazancınızın bizim kazancımız olduğunu hiç bir zaman unutmuyoruz.

Daha Fazla Bilgi


28
Eki

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri...

Read More
27
Eki

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son...

Read More
27
Eki

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere...

Read More


Bizimleİletişime Geç


Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü


Kurumsal SEO Nasıl Yapılır

Kurumsal SEO, ayrıca SEO olarak adlandırılır; bir arama motorunda bir web sitesinin görünürlüğünü iyileştirme yöntemine atıfta bulunur; bu da arama motorunun algoritmasını değiştiren farklı yöntemleri kullanarak arama motorunun belirli anahtar kelimeleri kendi web sitelerine yönlendiren yönlendiricileri yönlendirir. Bu makale, Kurumsal SEO kavramını anlamanıza ve sizin amaçlarınıza uygulamanıza yardımcı olabilir.

Sitenizde Kurumsal SEO kurarken, sitenizdeki çeşitli sayfalardaki içeriği çoğaltmaktan kaçının. Sitenizi arama motorları için daha büyük ve daha alakalı görünmek yerine, çoğaltma için cezalandırılacaksınız. Bunun yerine, sitenizin her bir bölümünde hedef anahtar kelimelerle oldukça alakalı olan içeriği bireyselleştirmeye çalışın.

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır ?

Sitenizi Kurumsal SEO kullanarak kurarken site haritasının önemini unutmayın. Arama motorları örümcekleri, insan kullanıcıları gibi site haritalarına da bayılır. Her şey sitenizde olan her iki grubu gösterir ve sayfalarınızın anahtar kelime yoğunluğunu artırır. Site haritaları ayrıca, bağlantı derecelendirmelerinizi geri bağlantılarına benzer şekilde artırmanıza yardımcı olur.

Siteniz için unutulmaz ve alakalı bir alan adı seçin. Bu, Youtube gibi yerlerden sitenizi öğrenen insanlar için yararlıdır. Basit, yakışıklı bir isim kolaylıkla hatırlanabilir.

Kurumsal Arama Motoru Optimizasyonu

Betimleme etiketinizi ilgi çekici yapın. Kurumsal SEO çalışırken Google ve diğer arama platformları, sitenizle ilgili o küçük reklamı oluşturmak için onu kullanır. Kullanıcılar, genellikle kurumsal seo çalışılan bir siteyi ziyaret etmeye karar vermeden önce bunları okurlar. Açık, açıklayıcı reklamlar, ziyaretçileri sitenize, bazen de bir aramanın sizinkinden daha üst sıralarda yer alan sitelerden bile önce çeker.

Sitenizi arama motorları için daha iyi optimize etmek için, her yazı için başlık etiketinde anahtar kelimeler yer almalıdır. Çoğu arama motoru, başlıklara diğer içerik türlerinden daha önem vermektedir. Bu etkili anahtar kelimeleri kullanmanın başlığınızın arama motorlarından trafik çekmek için en iyi yollardan biri olduğu anlamına gelir.

Kurumsal SEO Faydaları

Müşterilerinize kurumsal seo ile birlikte yalnızca işinizde olmadığını ikna etmek çok önemlidir. Bunu yapmak için, ilişkilerinizin sadece iş dünyasından iş bağlantılarına kadar ilerlemediğini göstermek için Twitter’da belirli müşterileri takip edebilirsiniz. Bu, şirketinize yaptıkları sadakati artıracak ve zamanla satışlarınızı artıracaktır.

İçerik alakalıysa, SEO ile arama motorları sitenizi kendi başına bulacak olsa da, sitenizi çeşitli arama motorlarına göndermeniz gerekir; böylece, tam olarak ne görmek istediklerinizi bulurlar. Elle teslim, işlemde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar ve bir pazarlamacı olarak budur.

SEO Çalışmaları İle Site Protokolü

Site protokolü izin veriyorsa, sitenizdeki bilgilere yol açan makalenin gövdesine bir bağlantı ekleyin. Kurumsal SEO çalışanları makaleleri çalmakta ve herhangi bir değişiklik yapmaksızın yayınlamaktadır bu yanlıştır!. Yazının içine yerleştirdiğiniz bir bağlantı ile, çalınan makaleler bile size fayda sağlayabilir.

Günümüzde çoğu arama motoru bir web sitesinde Flash içeriğini endeksleme yeteneğine sahiptir, ancak sitenizde Flash içeriğini kullanırken ihtiyatlı davranmalıdır. Flash içeriği basitçe HTML olarak da endekslenmez. En iyi arama motoru sıralaması için sitenizin öncelikli olarak basit HTML’ye dayandığından emin olun ve yalnızca önemli olmayan bonus içeriği için Flash kullanın.

404 Sayfaları Hatalı Sayfa

Web sitesinde harici bir siteye giden her bağlantı düzenli olarak doğrulanmalıdır. Kayıp içeriğe işaret eden bağlantılar (kırık bağlantılar) kötü haber. Kırık linkler sadece web sitesi ziyaretçileri için can sıkıcı değil, arama motoru endeksleme algoritmaları tarafından cezalandırılmaktadır. Kırılmış bağlantıları düzeltmek veya silmek, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında yerini artırır.

Rakiplerin web sitelerine Kurumsal SEO analizi için baktığınızda, site haritasını dikkatlice incelediğinizden emin olun. Arama motorlarından tutarlı yüksek sıralamalar elde eden bir rakip, muhtemelen çok iyi optimize edilmiş bir siteye sahiptir. Kendi site haritalarında görünen anahtar kelimeleri inceleyin. Rakibinizin sitesinde sitenizin kullanabileceği herhangi bir anahtar kelime olup olmadığını kendinize sorun.

Strateji Uzmanı SEO

Kurumsal SEO, belirlediğiniz ve unuttuğunuz bir kerelik bir strateji değil, ancak sık sık dikkat edilmesi gereken uzun vadeli bir hedeftir. Kurumsal SEO’nun değişen manzarasına ayak uydurabilmek için araştırma ve okumaya devam etme sözünü verin. Yeni algoritmalar kuralları değiştirebilir. Devam etmek için stratejilerinizi güncellemeniz gerekiyor.

Arama motoru sıralamalarını yükseltmek için blog içeriğini kullanırken, yayınlar için bir zaman çizelgesi kullanmalısınız. Zaman planlamayı kullanmak, başka sitelere ilgi duyarak batırılmış bir konunuza sahip olduğunuz anlamına gelebilir, bu nedenle, yayınlamak ve daha fazla ilgi kazanmak için bir hafta beklerseniz. Önde planlıyorsanız, tatil temalı bir içeriği önceden yazabilirsiniz, böylece başka bir örnek olarak daima hazırdır.

Kurumsal SEO Alanında Bağlantılar

Kendi web sitenizdeki içeriğe bağlanırken mutlak bağlantılar kullanın. Bunlar hiçbir zaman değişmeyen bağlantılardır ve genellikle dosya adında anahtar kelimeler vardır. Kesinlikle gerekmedikçe, bir sipariş sayfasında olduğu gibi, HTTPS’yi kullanmaktan kaçının. Bu tuzaklardan kaçınırsanız, gelen bağlantılar dışında daha fazla bağlantı suyu elde edersiniz.

Google Web Yöneticisi Merkezi’ni ziyaret ettiğinizden ve “Gelişmiş görüntü payı’nı etkinleştirdiğinizden emin olun.

Bu Google’ın grafiklerinizi dizine ekleyip Google Görseller arama sonuçlarına eklemesine olanak tanır.Birçok kişi çeşitli kullanımlar için fotoğraf arar ve web sitenizde de yararlı içerikler bulursa, geri gelebilirler Bir Kurumsal SEO stratejisi olarak web sitenizdeki kelimelerin yazım hatalarını da dahil olmak üzere, daha fazla ziyaretçi çekmek için iyi bir strateji olabilirken, aşırıya kaçmayın.

Kelime Oranları

Yanlış yazılmış kelimeler dolu bir web sitesi, büyük olasılıkla izlenimi yaratmaz Yeni bir istemci sağlamaya çalışmalısınız! Doğal olarak sitenize bağlantılar oluşturun Satış için otomatik bağlantı oluşturma programları bol miktarda bulunur ancak bunlar her zaman işe yaramazlar.Ayrıca, arama motorları çoğunlukla hızını biliyor ve takdir etmiyor; Hafif bağlantı kurma Bugünün bağlantınız yoksa yarın bin bağlantılar, bir şeylerin olup bittiğini ve sitenizi dizinlerinden çıkarabilirler.

Kurumsal SEO için Makalelerin Önemi

Bağlantılarınızı manuel olarak yapmanıza şans vermeyin. Makalenin daha önce açıklandığı gibi arama Motor optimizasyonu basitçe bir hesaplama Bir arama motorunda bir anahtar kelime arayan kişileri yönlendiren, web sitenizi bulan en iyi sonuçlarından biri olarak gösterilen sonuçlara dayanan yöntemdir. Bilgileri burada anladığınız ve uyguladığınızda, web sitenizin trafiğini ve görünürlüğünü en üst düzeye çıkarabilirsiniz.