Kurumsal HostingKurumsal hosting şirketlere özel alt yapı uygunluğu!

Bir işe başlamayı ve topu alabilmeniz için bir web sitesi başlatmayı düşünüyor muydunuz? Uygun kurumsal hosting, alan adı dizin oluşturma, bir FQDN, ağ topolojisi ve üçüncü parti tasarım uygulaması kaydetmeyi planladınız mı? Listenin herhangi bir yerinde kaybolduysanız, devam etmeden önce bu makaleyi okumak isteyebilirsiniz.

Bir kurumsal hosting paketi seçerken, doğru disk alanı miktarına sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Gerekli disk alanı miktarını hesaplarken, HTML dosyaları, grafikler, komut dosyaları ve çoklu ortam içeriği gibi şeyleri düşünmeniz gerekir. Site çok fazla disk alanı kullanıyorsa ya daha fazla para alınır ya da ana bilgisayar sitenizi kapatabilir.İhtiyacınız Olan En İyi Paketi Seçin


Mini Hosting

 • 1 Web Site
 • 2 GB Web Alanı
 • Sınırsız Alt Özellikler
 • Kurumsal E-Posta (10 Adet)
 • Anti Spam
 • Statik IP
 • Let's Encrypt Ücretsiz SSL

$70/yılStandart Hosting

 • 3 Web Site
 • 10 GB Web Alanı
 • Sınırsız Alt Özellikler
 • Kurumsal E-Posta (200 Adet)
 • Anti Spam
 • Statik IP
 • Let's Encrypt Ücretsiz SSL

$280/yılLimitsiz Hosting

 • 10 Web Site
 • Limitsiz Web Alanı
 • Sınırsız Alt Özellikler
 • Limitsiz Kurumsal E-Posta
 • Anti Spam
 • Statik IP
 • Comodo SSL

$420/yıl
SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Eğer karar veremediyseniz ihtiyacınızı bize iletin sizin için en doğru paketi bulalım.Sunucu Özellikleri


Limitsiz Trafik

Site ziyaretçisi derdine son verdik. Trafik limitlerini kaldırdık.


Malware/Güvenlik Tarama

Sitelerinizin güvenliği için günlük güvenlik taraması yapıyoruz.

Limitsiz E-Mail

Personelleriniz için dilediğiniz kadar E-Mail oluşturun.


Haftalık Yedekleme

Haftalık olarak tüm sitelerin yedeklerini alıyoruz.

Limitsiz Subdomain

Niche kelimeleriniz için birebir. İstediğiniz kadar Subdomain açın.


Ücretsiz SSL

Tek bir tıklama SSL sertifikanızı aktif hale getirin.


Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Kurumsal Hosting

Bir kurumsal hosting seçerken, niş ülkenizde bulunan bir şirket seçin. Örneğin, hedef pazarınız Almanya‘da bulunuyorsa, ülke sınırları dahilinde bir veri merkezi işleten bir sağlayıcı seçmeniz sizin yararınadır.

kurumsal hostingKurumsal hosting araştırmasına başlamadan önce önem sıralamasına göre ihtiyaçlarınızın bir listesini oluşturun. ‘Olması Gereken‘ listenizi, düşünmekte olduğunuz şirketler tarafından sunulan hizmetler ile eşleştirin. Liste yapmak, yalnızca fiyat üzerinde odaklanmak yerine farklı faktörlere dayalı iyi bir karar vermenize yardımcı olmalıdır.

Bir kurumsal hosting sağlayıcı seçtikten sonra, bir yıllık sözleşme yerine aylık ödemeleri seçin. Önümüzdeki 12 ay içinde neyin ortaya çıkabileceğini asla bilemezsiniz ve bir şirkete kilitlenmek istemezsiniz. Kurumsal hosting hizmetiniz tuvalete giderse veya hizmet şartlarını ihlal ettiği için hesabınızı kapattıysanız, daha önce ne ödemiş olduğunuzu kaybedeceksiniz.

Hosting Fiyatları

Fiyat noktası, gerçekten bir kurumsal hosting kalitesinin bir göstergesi değildir. Çoğu web barındırma sunucusundan edinilebilecek seçeneklerin çeşitliliği, bir işletmeyi pazarlamak veya piyasada rekabet etmek için yapılan çabalardan bahsetmemek için oldukça geniştir. Fiyatda o kadar çok dalgalanma görebilir ki en iyi müşteriyi kolayca tespit edemezsiniz. Ev sahibi araştırın, fiyatı değil.

Bir çok ev sahibi web sitenizin bir yedek kopyasını oluşturmanızı istiyor.  Kurumsal hosting yapmak önemlidir, çünkü verilerinizin uyumluluk ve stratejik nedenlerden ötürü güvence altına alınmasını sağlamanız gerekir. Bu şekilde, ne olursa olsun, verilerinizin bir kopyası yanınızda.

Bir kurumsal hosting hizmeti seçmeden önce bant genişliği kapasitelerini kontrol edin. Bu, web sitenize giren ya da çıkarılan veri miktarı açısından görülebilir. Seçtiğiniz plana bağlı olarak, genellikle belirli bir miktarda bant genişliği aylık olarak tahsis edilecektir. Büyük işletmeler 200 GB’a kadar ya da daha küçük olanlar için en az 3 GB alana ihtiyaç duyabilirlerdi. Kullanılabilirliği kontrol edin, ardından planınızı buna göre seçin.

Web Barındırma

Etki alanınızı asla web barındırma hizmetinize kaydetme. Birçok kişi yanlışlıkla bunu yapar ve daha sonra sitelerini başka bir kurumsal hosting hizmetine aktaramayacağının farkına varır. Bu durum, bir şirket çevrimdışı olduğunda ve başka nedenlerle bozulursa ortaya çıkabilir. Alan adınızı web barındırma sağlayıcınızdan farklı bir şirkete kaydettiğinizden emin olun.

Unutmayın ki ücretsiz kurumsal hosting firmaları için ne ödeme yaparsınız. Ücretsiz barınaklar, sitenize afiş reklamları ve diğer dikkat dağıtıcı ekleme de dahil olmak üzere çeşitli yollarla kendileri için para ödüyorlar. Gösterilen reklamların türüne herhangi bir kontrolün yok. Ayrıca, web sitenizdeki rasgele reklamlar profesyonel olmayan görünmesini sağlayacaktır.

Web sitenizi öncelikle bir blog olarak kullanıyorsanız, WordPress gibi popüler blog araçları ile senkronizasyon yapmanıza izin verecek bir kurumsal hosting birimi seçin. Bu araçlar genellikle ücretsizdir ve kullanımı kolaydır, ancak muhtemelen bunları profesyonel bir hizmetle barındırmak isteyeceksinizdir. Dosyaları kendi platformlarına doğrudan aktarmanıza izin veren bir dosya seçin.