Küp Bloknot Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Küp Bloknot Baskı

Küp bloknot baskı ve diğerleri gibi kırtasiye ürünleri, reklamcılık ürünlerinde uzun zamandır bir ticari sahibinin favorisi olmuştur. Kişiselleştirilmiş not defterleri gibi ürünler yalnızca ucuz değil aynı zamanda kompakt ve hafiftir. Bu, onları bir iş logosuyla basmak için ideal kılar ve çeşitli durumlarda teslim etmeye elverişlidir.

Küp bloknot baskı çeşitli boyut ve stiller içeriyor. Kişiselleştirilmiş not defterlerini ilk defa satın alıyorsanız, bu stiller arasındaki farkları anlamak, belirli reklamcılık ihtiyaçlarınız için doğru türü seçmenize yardımcı olacaktır. En basit ve popüler stiller şunları içerir:

Küp Bloknot Baskı: Adından da anlaşılacağı gibi, bu tip not defteri “küp” e benzemektedir. Bireysel kağıt yaprakları kare şeklinde olup kağıtlar küp biçiminde olacak şekilde derine istiflenmektedir. Bireysel yaprakların bazen yapışkanlı yapışkan bir arka tabakası vardır, böylece bir tabaka küpten çıkarılabilir ve daha sonra başka bir malzemeye yeniden yapıştırılabilir.

Özelleştirilmiş bloknot küpleri, evde ya da işyerinde bir masanın üzerinde kullanmak için idealdir. Kolun içine yerleştirilirler, bir masada çalışırken küçük, hızlı notları yazarken uygundurlar.

Özelleştirilmiş küp bloknotların promosyon ürünleri olarak faydaları: Küp bloknot baskı defterleri, bir iş logosunun veya reklam mesajının basılması için birden fazla yüzeye sahiptir. Çoğu, dört tarafın her birine yazdırılabilir, ayrıca bazıları her bir kağıda bir logo veya slogan ile basılabilir. Bitmiş ürün adınızın unutulmaması için etkili etkili bir reklam aracıdır.

Diğer Çeşit Bloknotlar

Çentikli pedler: Bu terim genellikle avucunuzun içine sığan veya kolayca bir cebe veya çantaya sığabilen küçük not defterlerine atıfta bulunur. Bunlara bazen not defterleri denir. Kısa küp bloknot baskı, kişisel hatırlatıcılar veya kısa listeler yazmak amacıyla tasarlanmıştır. Sayfalar küçüktür ve düşünceleri yakalamak ve şeyleri hatırlamak için kullanılır.

Küp bloknot baskı avantajları: Promosyon ürünleri olarak kazıma bloknotlar kolaylıkla ilgilidir. Çok fazla yer kaplamadıkları için kullanıcılar için uygundurlar. Bir kullanıcının bir düşünceyi paylaşması veya kendisine bir hatırlatma yazısı yazmak istediği bir ortamda hemen her yere taşınabilirler ve çabucak geri getirilebilirler.

Bu özellikler, onları işletme reklam verenleri için de oldukça kullanışlı kılıyor. İş logosuyla basıldıktan sonra, ticaret fuarlarına ve etkinliklere kolayca taşınabilirler. Aslında bir işletme sahibi, anı yakalamak için cebinde bir avuç taşıyabilir.

Yapışkan / yapışkan notlar: Bu yenilikçi ürün, ilk kez 3M şirketi tarafından icat edildiğinde not defterini değiştirdi. Tasarımı küp bloknot baskı adlı ürün adı altında patenti aldılar. Bireysel kağıt yaprakları her biri bir not defterine birleştiren düşük yapışkan bir yapışkan şerit taşıyordu. Tabakalar birbirinden kolayca çıkarılabilir ve daha sonra başka bir yüzeye tekrar yapıştırabilir. Orijinal “Post-It” pedleri küçük, genellikle 3 inç x 3 inç veya daha küçüktü.

Küp Bloknot Baskı Çeşitleri

3M’nin patenti 1999’da dolduğunda, diğer kırtasiye üreticileri yapışkan not defterinin kendi sürümlerini serbest bırakmak için acele etti. Bugün yapışkan not defteri küçücükten yazıya kağıda kadar çeşitli boyutlarda bulunabilir.

Yapışkanlı küp bloknot baskı promosyon ürünleri olarak faydaları: Tırnak işaretleri gibi, yapışkan notlar kolayca taşınacak veya postalanacak kadar küçük boyutlarda satın alınabilir. Artı, çoğu durumda reklamlarınız, sadece kapakta veya tarafta değil, her kağıda basılır. Bu, kağıt yaprakları tükenirken bile logonuzun ve mesajınızın görülmeye devam edeceği anlamına gelir.

Not Defterleri: Bu terim, birbirine bağlı olan ayrı kâğıt kümeleri olan hemen hemen her türlü kağıt ürününe atıfta bulunmak için gevşek kullanılabilir. Bununla birlikte, çoğu insan bunları kazıyıcıdan daha büyük ve kâğıtlarında bol miktarda yazı alanına sahip olanları düşünür. Üstte veya yanda bağlı olabilirler. Spiral bağlı olabilirler veya tek tek sayfalar, her parçanın geri kalanı rahatsız etmeden kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan bir yapışkan vasıtasıyla birbirlerine yapışabilir.

Küp bloknot baskı tanıtım ürünlerindeki faydaları: Not defterleri evrensel itiraz sahibidir. Her yaştan ve erkeklerle kadınlar tarafından kullanılırlar. Özel not defterleri, alıcının kullanması için kesin olan pratik hediye eder. Ne kadar çok kullanılırsa, işletme adınız o kadar çok marka haline gelir.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017