Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi 1- Taraflar 1.1: Bu mukavele hizmetler kısmında belirtilen hizmetleri(Hizmetler olarak anılacaktır) imkanı sunan 1 Bir Medya (1Bir.Net) ile Yepyeni alıcı kaydı kısmında belirtilen detaylarıyla belirtilen kişi/kurum (Alıcı olarak anılacaktır) aralarında 1Bir.Net’e ilişkin durumda olan https://www.1Bir.Net.com internet adresinde (ve aşağı sitelerinde) çalışma gösteren web sitesinin (Site olarak anılacaktır) tüketimi ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imzasını altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

2- Konusu
2.1: İş bu mukavele alıcı aracılığıyla site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda inşa etmeye ve yapmamaya desturu durumda olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri gereğince alacağı hizmetler karşılığında 1Bir.Net’e ödeyeceği fiyatları düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem izahları aşağıdaki gibidir.

2.2: Azalık bilgileri alıcı aracılığıyla fert olunma esnasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler inşa edilmiş durumda olan işlemlerde baz alınacağından alıcı ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve gerçek girdiği varsayılmaktadır.

3- Sorumluluklar
3.1: 1Bir.Net, müşterinin isteği üst kısmına sipariş olarak ilettiği hizmetleri sağlayacaktır. Siparişin kabulü mesajıyla 1Bir.Net alakalı fiyatı tahsil ettiğini kabul edip mevzubahis siparişte belirtilen hizmeti vereceğini taahhüt edecektir.

3.2: Tediye şekli, kdv farkları sipariş esnasında çıkartılacak toplamında miktar ile belirtilerek müşterinin maaş veya senelik tediye tercihlerine yönelik ödemesi gereken durumda olan ücretler 1Bir.Net aracılığıyla bildirilecektir.

3.3: Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra 1Bir.Net, alıcı siparişi detayında bulunan faaliyete ilişkili olarak kontrol panel, ftp, sql ve e-mail kullanıcı isimleri ve şifrelerini müşteriye iletecek ve hizmet başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek kayıp ve ziyandan alıcı sorumlulukları durumda olan olacaktır.