Kitap Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Kitap Baskı

Kendinize ait bir kitap bastırabilirsiniz, gerçek bir rüya olabilir. Kitap baskı teknolojideki ilerlemelerle bu rüya artık kolaylıkla fark edilebilir. Piyasada farklı baskı hizmetleri sunan birçok ticari yazıcı bulunmaktadır. Kitap yazdırma seçeneklerinizi bu yazıcılardan öğrenebilir ve özelliklerine göre bir kitap üretebilirsiniz.

Kitap Baskısı İpuçları

Kitap baskı sadece mürekkep kağıdına kağıt koymak anlamına gelmez. Baskı, kitabın genel görünümünü etkileyen çeşitli yönleri içerir. Bu nedenle, kitap baskısının tüm alanlarına dikkatle yaklaşmalısınız. Kitabınızı basmaya hazırlanırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç ipucu:

1. Kitabın boyutu: Kitap baskı için önce kitabınızın boyutuna karar vermek önemlidir. Farklı amaçlar için farklı boyutlar mevcuttur. Örneğin el kitapları, el kitapları ve kitlesel pazarlar var. Kitabınızın görünümünü ve genel itirazını artıracak boyut seçin.

2. Yazdırma yöntemi: Web baskısı, litografi baskısı ve dijital baskı olmak üzere üç temel kitap baskısı türü vardır.

Web Baskı Hizmetleri

Web baskısı büyük bir yazdırma işlemi için ve genel olarak 10.000 veya daha büyük bir aralık içindir.

Litografi baskısı kitap baskı için (ofset baskı – veya tabaka besleme) genellikle 500 ila 10.000 çalışma aralığında kitaplarla birlikte kullanılır.
Dijital kitap baskısı, 1 ila 500 kitap arasında kitap çalışması için kullanılır. Birim maliyet litograf baskıdan daha büyük olmasına rağmen, “Test-The-Market” da daha küçük bir miktar çalıştırıldığında genel maliyet daha az olur.

3. Talep Üzerine Baskı: Talep Üzerine Baskı (POD), kitap baskı daha fazla kopyasının ancak müşteriler tarafından sipariş verildiğinde basılabileceği anlamına gelir. Bu zaman, para ve kağıttan kazandırır.

4. Biçimlendirme: Biçimlendirme, kitapınızı cazip ve etkileyici hale getiren önemli bir faktördür. Garip boşluklar, uygun olmayan yazı tipleri ve yanlış kenar boşlukları, kitabınıza kaba bir görünüm verebilir. Yazıcınızın kitabınıza doğru biçimlendirme sağladığından emin olun.

5. Cilt: broşür ciltleme, eyer dikişli ciltleme, yan ciltleme, spiral / bobin ciltleme, tarak ciltleme, mükemmel ciltleme, yatay düz mükemmel ciltleme, kılıf / sert bağlı yapışkan, kılıf / ciltleme gibi birçok kitap bağlama türü vardır. sert bağlı smith dikildi, çocuk kasası / sabit sınır, çocuk tahtaları kitapları ve çocukların açılır pencereleri. Tercihinize göre yazıcıdan belirli bir ciltleme türü isteyebilirsiniz.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017