Katalog Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Katalog Baskı

Katalog baskı yazdırmak biraz sıkıcıdır. Pazarlama çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz katalogları üretmek için iyi bir katalog tasarımına ve güvenilir bir yazıcıya ihtiyaç duyarsınız. İstediğiniz kataloğun baskısını elde edebilmek için ne yapmanız gerektiğini bilmek oldukça önemlidir.

Dikkat edilmesi gereken birçok şey var. Ama önemli olan, tüm katalog baskı işlerini hayata geçirecek mükemmel katalog baskı şirketini bulmaktır.

En iyi baskı şirketinin seçilmesi, düşünülmesi gereken çok önemli bir seçenektir. Elinizde çok fazla katalog baskı servisi var, bu nedenle sana hangisinin en çok uyacağını seçmek de dikkate alınmalıdır. Baskı ihtiyaçlarınız için en iyi hizmeti bulmak için üzerinde düşünebileceğiniz birkaç şey var. Tabii ki, gereksinimlerinize uymayan bir şeye fazla harcamak istemiyorsunuz. Bu nedenle, katalog baskı projelerinin yerine getirilmesi ile ilgili olası seçenekleri incelemek için zaman ayırmanız iyi olacaktır.

Matbaa Baskı

Şimdi bir baskı şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler:

Kağıt Türü ve Boyutu. Genellikle kataloğun baskısında kullanılan kağıt stoğu kapak stoğudur. Katalogun kapağını basmak için kullanılan ağır bir kağıttır. Katalog iç sayfalarında kullanmak da katalogun daha resmi ve dayanıklı görünmesini istiyorsanız idealdir. Katalogun boyutuna gelince, kullanılan sayfa yayılmış veya düz boyuttur. Katlandığında kesik boy olur. Katlanmış kırpma boyutu, kataloglar için istediğiniz son boyutu sorduğunda yazıcı tarafından kullanılan temel terimdir.

Kataloğunuz için hangi stili istediğinizi düşünün. Kataloğunuzun amacını ve hangi ürünleri sunmanız gerektiğini düşünün. Katalog baskı stilinin görüntünüzle eşleşmesi şarttır. Henüz bir katalog tasarımıyla karşılaşmadıysanız, profesyonel bir tasarımcıdan biraz yardım isteyebilirsiniz.

Katalogun kurulum maliyeti bir basım şirketi seçerken çok önemlidir. Bazen kağıt maliyet üzerinde de büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, hangi baskı şirketinin gitmesine karar vermeden önce, onlara projenizin kurulum maliyetinin ne kadar olacağını sorun.

Katalog şirketi ne kadar etkili? Katalog yazıcısı ararken de bu husus dikkate alınmalıdır. Katalogların kalitesi, baskı şirketinin verimliliğine bağlı olabilir. Bu nedenle, hizmetlerine başlamadan önce yazıcınızın yeteneklerini değerlendirmek için zaman ayırın.

Bütün bu faktörler iyice değerlendirildiğinde, artık mükemmel katalog baskı şirketini bulmak için kendinize güvenebilirsiniz. Çevrimiçi katalog baskısı dizilimlerinde farklı basılı şirketler var. Bu makalede sunulan tüm fikirleri uygulamaya başlayarak pazarlama kampanyanız için en iyi katalogu yazdırabilirsiniz.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017