Kaşe – Damga Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Kaşe Damga Baskı

Evde kaşe damga baskı yapmak, sadece çocuklara damga vurmak için uygun amatör pul üretmek anlamına gelmez. Küçük bir bilgi ve doğru kauçuk damga tedarik yaparak, kauçuk damgalar üretmekle eğlenceli ve kolaydır!

Kauçuk Damgaları Sınıflandırma

Yeni başlayanlar için, kauçuk pullar iki kategoriye ayrılır: iş lastiği pulları ve sanat kauçuk pulları veya el işi pulları.

İş kaşe damga baskı, elle pullar, kendinden mürekkepli pullar (önceden mürekkeplenmiş) veya tarih pulları; Metni kendilerine kişiselleştirilmiş kauçuk damgalar yapıyor. Bir el damgası kullanırken izleniminizi vermeden önce damgayı mürekkeple yüklemek için bir damga pedasına damga vurmanız gerekir.

Elle çizilmiş sanat eseri, el sanatları klipartı ve alfabe ve fotoğraf gibi grafiklerin kullanıldığı sanat ve el sanatları lastik damgaları çok daha ilginçtir. Karalama defterleri ve tebrik kartları oluşturmak için kullanılan bu özel kaşe damga baskıkabartmalı toz veya mürekkep ile kabartmalı kauçuk damgalama için kullanılabilir. Şimdiye kadar bir Çin kahramanı kauçuk pulu bulmaya çalıştıysanız, bulmak zor olduklarını bileceksiniz, öyleyse neden kendi kekinizi yapmıyorsunuz? Damga sanatının sınırları yoktur – evde pul yapmaya başladıktan sonra tüm damga fikirleriniz gerçekleşebilir, bu nedenle lastik damgalama fikirlerinizi toplamaya başlayın!

Bir Kauçuk Damga Üreticisinden bir daha asla satın almanız gerekmeyecek!

Kendi kaşe damga baskı yapmakla ilgili harika şey, tasarruf edeceğiniz ve kauçuk damga üreticisi veya kauçuk damga şirketinden pul satın alarak uzak durmanızdır. Tüm kauçuk damga malzemeleri veya kauçuk damga seti alabilir ve kendi kişiselleştirilmiş damgalarınızı, fotoğraf stüdyolarınızı, damga pullarınızı ve atölye pullarınızı evinizin rahatlığında yapabilirsiniz.

Kauçuk Damga İmalatının Farklı Yöntemleri

İmkansız gibi geliyor mu? Öyle değil. Aslında lastik kaşe damga baskı yapmak, temelleri kavramış olduğunuzda bağımlılık yapabilir. Kauçuk damga üretiminin farklı yöntemlerinin nasıl yapıldığına dair bir anlayışa sahip olmalısınız, o zaman kauçuk damgalama fikirlerinizi yaratmaya başlamanız için ilgili kauçuk damga tedarikini aramaya başlayabilirsiniz!

El oyması – Bazı ülkelerde oyma kaşe damga baskı oluşturmak hala uygulanmaktadır. Oyma el damgasının basit bir örneği silgi üzerine oynamakla birlikte bu, çoğumuzun beceri seviyesinin ötesinde ve çok zaman alıcı.

Vulkanize etme – Akrilik bloklara yapışmak için EZMount’a benzer kendinden yapışkanlı köpüğü kullanan magenta kauçuk damgaları biliyor olabilirsiniz. Bunlar, Stampin Up’dan satın aldığınız gibi vulkanize lastik kaşe damga baskıdır. Vulkanize edilmiş pullar, yeni tasarımların her biri için üretilecek bir matris kalıbı gerektirir; bu da tek bir tasarımın küçük miktarları için pahalı bir işlemdir. Vulkanize ısı basıncı, ev kullanımı için de oldukça pahalı bir damgalama makinesidir.

Kaşe Baskı

Lazer – Yüksek teknoloji ürünü gibi geliyor ve faturalarınız da öyle olacak! Kendi kauçuk kaşe damga baskı bir lazer gravür makinesi kullanarak da yapabilirsiniz, ancak bakım ve işletme maliyetleri de dahil olmak üzere, vulkanizasyon işleminden daha yüksek olan harcamaları yüksektir. Lazerler genellikle özel kauçuk damgasının gerekli olduğu iş stili damgaları için kullanılır.

Flash teknolojisi – Nispeten yeni damgalama teknolojisi çok pahalı değil ancak bitmiş damga, kendinden mürekkepli damgaya benzer tek bir renge sahiptir. Bu, yaratıcı zanaat damgalarınız için uygun olmadığı anlamına gelir. Flash Stamp teknolojisi, mürekkebin bir ışık kaynağına maruz bırakıldıktan sonra bir zar boyunca aktığı bir tekniği kullanır. Resmi içeren zarın bölümleri mürekkebin aktığı yerden açık kalır.
Polimer damgalama – Sıvı bir polimer, sanat eseri ve UV ışık kaynağı polimerini kullanmak, evde basitlik ve maliyet etkinliği ile özel kauçuk damgalar yapmak için açık bir seçimdir. Sadece bir bilgisayar, lazer yazıcı ve bir UV ışınlama birimi ve tabii ki damga üretimi için doğru polimere ihtiyacınız olacaktır.

Damga Baskı

Kauçuk kaşe damga baskı üretmenin çeşitli yolları arasında, polimer damgalama tekniği, evdeki kauçuk damga üreticilerinin tüm mevcut damga verme yöntemlerinin galibi. Polimer mühürler imal ederseniz mümkün olan en düşük fiyata profesyonel kalitede özel kauçuk mühürler bulacaksınız!

Polimer kaşe damga baskı yapımı, günümüzde ticari olarak pulların imalatında kullanılan en yaygın yöntemdir sizi şaşırtabilir. İş mürekkep pullarının çoğu, kendinden mürekkepli kişiselleştirilmiş pullar ve giderek artan şekilde zanaat pulları şimdi daha sıklıkla polimer damgalarıdır. Polimer damgaları akrilik polimer, şeffaf pullar, şeffaf kauçuk damga ve plastik plastik damga olarak da bilinir. İlginçtir, polimer kaşe hiç kauçuk içermez ve halen kauçuk damgalar denir!

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017