Kartvizit Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Kartvizit Baskı

Kartvizit baskı kuruluş veya şahıslar adına tasarlanan tanıtıcı kartlardır. Kartvizit üzerinde firma adı, kişinin firmadaki unvanı, adı, soyadı, iletişim detayları yer almıştır. Temsil ettiğiniz müessese ve sizin iş dünyasındaki kimliğiniz olacak kartvizitler sayesinde insanoğlu hakkınızda düşünce sahibi olacaklardır. Bundan dolayı düşünülerek tasarlanmış bir kartvizit diğer kişiler arasında öne çıkmanızı elde edecektir. Kişilerin aklında kalıcı olmanızı sağlayacak olan kartvizitiniz sizinle bildirişime geçmek istediklerinde kolaylık sağlayacaktır.

Kartvizit baskı olması sizin ve bağlı olduğunuz firmanın kurumsal bir yapısı bulunduğunu göstereceği için özenli bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Minik bir kağıt parçası gibi görünse de kişilere sizin hakkınızda birçok bilgi verecek kartvizitinizin boyutundan, üzerindeki bilgilerinizin verilme biçimine kadar dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan biroldukça mevzu bulunmaktadır.

Kartvizit baskı üzerinde genellikle müessese logosu, kişinin ismi, soy adı, telefon numarası, müessese adresi, e-posta adresi var ise faks numarası benzer biçimde bilgiler yer almaktadır. Değişen teknolojinin hızlı gelişimi ile kartvizitlere sosyal medya hesaplarının bilgileri, QR kodu şeklinde bilgiler de eklenmeye başlanmıştır. Ancak fazla informasyon vermek kartvizit tasarımında mesele yaratabilir. Kartvizit üzerinde fazla informasyon vermek yerine sizinle mesajşime geçmek istedikleri kanalların bilgilerini vermeniz daha yararlı olacaktır. Fazla yazının bulunması yazı boyutlarının küçülmesi demektir ve bu da yazıların okunmasını zor hale getirecektir. Teknolojiyi yakından takip eden bir kuruluş olduğunuzu göstermek adına kartvizitinizin arka yüzüne QR kodu ilave ederek, bilgilerinize akıllı telefonlardan yetişme olanakı da sağlayabilirsiniz.

İletişim aracı olan kartvizit baskı üzerinde yer alan bilgilerin rahat okunabilecek bir boyutta olması gerekmektedir. İnsanlar kartvizitinizdeki detayları okumakta zorlandığı anda sizinle iletişime geçmekten vazgeçebilir. Doğru boyutu, yazı biçimini ve rengi seçerek kartvizitinizi kusursuz hale getirebilirsiniz.

Kartvizit

Bir müşteriyle tanıştığınızda, onlara sizinle nasıl iletişim kuracağının kolay ve şık bir hatırlatıcısını sunmak, iyi bir ilk izlenim yaratmanın önemli bir aracıdır. Bu nedenle, kartvizit baskı ve katalog baskısının renkli baskısını unutmayın. Bunlar, daha çok insanı iş tekliflerinizden etkilemek için başarılı araçlar olabilir. Ne olursa olsun satış yapıyor olmanız, reklam malzemenizin güçlü bir görsel etkiye sahip olması önemlidir. Kartvizit baskı bazen kartvizit baskı yapan şirketler tarafından daha fazla çaba gerektirir, ancak hepsi buna değer ve son ürünü görmekten memnuniyet duyacaksınız!

Paranızı kötü çevrimiçi yazdırma servis sağlayıcıları tarafından boşa harcamayın

İnternette ki kartvizit baskı ile hayatınız çok daha kolay hale geliyor. Bu, ucuz ve hızlı baskı hizmetleri arayan piyasada dolaşmanız gerekmediği anlamına gelir. Bu sırf zaman kaybı ve sonunda hiçbir şey elde etmiyorsunuz. Online kartvizit baskı şirketleri ile size sundukları tasarımların ve yerleşimlerin şablonlarını ve kataloglarını kontrol edebilirsiniz. Online işlemler takip etmeniz sizin için daha kolaydır ve güvenle harcamak mümkündür.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017