Karton Çanta Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Karton Çanta Baskı

Karton çanta baskı pazarlama ve hediyeler için kağıt torba poşetleri çeşitli malzemelerden üretilmektedir ve çeşitli işleme teknolojileri kullanmaktadır. Bu torbalar için en popüler malzemelerden bazıları şunlardır: zanaat kağıdı, selüloz, polylit ve lamine karton. Her türünü daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

Kartonla Güçlendirilmiş Zanaat Kağıtları

Çeşitli zanaat kağıdından üretilen karton çanta baskı kendi pazar paylarını istikrarlı bir şekilde artıyor. Açıklamalar basittir – zanaat kağıdı farklı dokulara ve yoğunluğa sahip olabilir, bunun yanı sıra geniş renk yelpazesine sahip olabilir. Karton çanta baskı için sanat kağıdı seçerken, malzemenin yoğunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Malzeme yeterince dayanıklı değilse, üretim aşamalardan birinde patlayabilir veya daha sonra alıcı çantasında bir şeyler taşımaya başlar.

Bir sonraki adım tutamaçları seçmektir. Genellikle bunlar, kağıdın rengine uyan veya üzerlerine uygulanan görüntünün rengiyle eşleşen halat saplarıdır. Bazı durumlarda, yama tutamaçlarını seçmek mantıklı olur (kesilir). Karton çanta baskı genellikle yoğun kartonla güçlendirilir. Bu kağıt taşıyıcı çantalar, hedeflerine bağlı olarak çeşitli boyutlarda üretilebilir. Baskı bir renkte veya birkaç renkte yapılabilir. Malzeme üzerine folyo damgalama veya özel kaplama uygulanabilir. Bu ambalajlar, hediye, mağazalarda ve sunumlar için harika.

Selülozlu Kağıt Torbalar

Karton çanta baskı için kullanılan birçok özel selüloz malzemesi türü vardır. Tipik olarak, selüloz, dayanıklılığı arttırıcı bir solüsyon ile işlenir. Beyaz, bej, deve, sarı, macenta, mavi, gri, siyah, bordo, mavi, kırmızı, açık gri, açık mavi, koyu yeşil, koyu mavi, gri- mavi ve diğerleri. Materyal, ekran baskısı, serigrafi baskı ve ofset baskı kullanarak görüntülerin uygulanmasına izin verir. Ayrıca folyo damgalama ve kabartma kullanabilirsiniz.

Polylit Sentetik Kağıt

Aşınma, nem ve yağlara dirençli kağıt taşıyıcı torbalara ihtiyacınız varsa, ince plastiklere benzer olan Polylith sentetik kağıttan imal edilenleri kullanmayı düşünebilirsiniz. Malzeme genellikle beyaz ve pürüzsüzdür. Polylith karton çanta baskı halat sapları, plastik kulplar veya yama kulpları olabilir. Ambalajın üst kısmı ve alt kısmı genellikle dayanıklılığı sağlayan mukavva ile takviye edilmiştir.

Laminasyon Torbaları

Laminasyonlu kağıt torbalar çok cazip bir görünüme ve dayanıklılığa sahiptir. Onlara yüksek kaliteli tam renkli görüntüler ve logolar uygulamak için bol bol fırsat sağlarlar. Bu torbalar parlak lamine veya mat lamine olabilir. Parlak lamine karton çanta baskı malzemeler parlıyor; Eğer materyalin parlamasını istemiyorsanız, mat laminasyon için tercih yapabilirsiniz. Lamine torbalar farklı boyutlarda gelirler ve çeşitli kulplara (yama, ip vb.) Sahiptirler.

Hediye veya pazarlama için kağıt taşıyıcı torba siparişinde, fiyatın aşağıdaki faktörlerden etkileneceğini unutmayın: karton çanta baskı boyutu ve malzemesi, görüntünün karmaşıklığı, bitiş türü ve miktar emretti. Toplu siparişler genellikle cazip indirimler ile birlikte verilir.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017