İnsert Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

İnsert Baskı

Bir insert baskı, esas olarak şirketlerin markalarını ve malları hakkındaki sözcüğü yaygınlaştırmak ve daha geniş bir kitleye ulaşmalarını sağlayan bir pazarlama ve reklam aracıdır. Daha uzun bir raf ömrü ile, iyi tasarlanmış bir İnsert baskı, alıcıların dikkatini çekmek ve onları dinleyicilere çevirirken, onları sadık alıcılara dönüştürme potansiyeline sahiptir. Burada, etkileyici broşürler yapmak için başlıca basılı fikirlerden bazıları listelenmiştir:

Yenilikçi olun

İnsert baskı, sunmaya çalıştığınız mesajı derhal kitlenize iletmelidir. Yaratıcılığınızı, ilgi çeken ve rekabette öne çıkan bir broşür oluşturmak için kullanın. Söylemeye gerek yok, broşür baskı projenizle bir açıklama yapmayı planlıyorsunuz, ancak bu broşürün tasarımında aşırı miktarda yazı tipi kullanmanız gerektiği anlamına gelmiyor. İhtiyacınız olan tek şey aslında doğru mesajı iletmek için bir başlık, alt başlık ve ana metin fontudur.

İki. Her zaman okuyucuları ilk sıraya koyun

İnsert baskı projenizi planlarken nihai okuyucuyu unutmayın. İnsert baskı tasarladığınız seyirciler için. Hedef kitleyi açtığında, sorgularına hızlıca çözümler bulmaları gerekir. Broşürü tasarlarken, potansiyel bir müşteri broşürü açtığında hangi mesajı ileteceğini düşünün.

Üç. Büyük bir ilk izlenim üretmeye konsantre olun

Broşürün arkasındaki amaç kalıcı bir izlenim vermek olacaktır. İnsert baskı tasarımınız ve stiliniz, sunmak istediğiniz her iletiyle kitleyi terk ederken mükemmel bir izlenim bırakmalıdır. Yaratıcı bir tasarım ve stil mülayim bir kitapçıktan çok daha unutulmaz olacak, izleyiciye önem verdiğiniz izlenimini yaratacaktır. Bu, pahalı bir tasarım ve stil elde etmek için bütçenizi gereğinden fazla gerginleştirmeniz gerektiğini ima etmez. Bir hayırseverseniz, amacınız uygun mesajı vermek ve broşür tasarımına çok fazla harcadığınız izlenimi vermemek olacaktır.

Dört. Keskin ateş et

Broşür baskı projeniz, ilgi yaratabilir ve kitleyle etkileşimde bulunursa etkili olarak değerlendirilecektir. İnsert baskı tasarımınızı, hızlıca etkileyen ve doğru mesajı ileten cazip görüntüler ve bilgi grafikleri üzerine odaklayın. Dikkat çeken ve stok resimleri gibi görünmeyen resimleri seçmeye çalışın.

Beş. Harekete geçirici mesaj atın ekle

Kitabın okunmasının ardından izleyiciye hangi eylemin yapılması gerektiğini bildirin. İzleyicilere sonradan ne yapmaları gerektiği konusunda bilgi vermezseniz etkileyici ve ilgi çekici bir broşür tasarımında çarpıcı çalışmalarınızın boşa gitmesine izin vermeyin. Potansiyel tüketicilerden mükemmel bir yanıt almak ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için harekete geçirici bir harekete geçirici mesaj ekleyin.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017