İade Koşulları

İade Koşulları

İade Koşulları Ürününüzü İade Etmek İstediğinizde Ne Yapmanız Gerekiyor?
1bir.net’te geri iade işlemleri pratik. İade etmek dilediğiniz ürünü PTT Kargo aracılığıyla hiçbir para ödemeden aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Rüzgarlı Caddesi 14/226

İade edeceğiniz ürünü, bütün fatura nüshalarıyla paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım yanılgısı neticesi kayıp görmemiş haliyle, bütün aksesuarlarıyla PTT Kargo ile karşın ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve çabuk bozulan veya nihai kullanma tarihi geçme olasılığı meydana gelen ürünlerin iadesi onay edilmemektedir.

İade ürün bedeli, ürünler depoya eriştiği andan bu yana, geri iade koşullarına uygunluğu muayene edildikten ardından, kredi kartınıza geri iade edilir. Para iadenizin bankanıza ilişkili olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden ardından 10 zaman sürebilir. Sipariş arasında kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yine tanımlanacaktır.

İade Etme Müddeti Kaç Gündür?
Mesafeli sözleşmelere konusunda yönetmeliğe yönelik “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı”ile paketi teslim aldığınızdan sonra 7 gündür.

Hangi Mahsulleri İade Edebilirsiniz?
Tek kullanımlık, çabuk bozulan veya nihai kullanma tarihi geçme olasılığı meydana gelen ürünlerin iadesi onay edilmemektedir.

Elinize Geçtiğimiz Ürün Kusurlu İse
Öncelikle meydana gelen aksaklıktan ötürü özür dileriz. Bu vaziyette İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar İadeniz Ne Sebeple Taksit Taksit Yatırılır?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ilişkin bedelin, tamamı kredi kartınıza geri iade edilmekte fakat bankanız aracılığıyla iadenin kredi kartınıza geriye ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerinizi Ne Türlü İptal Edebilirsiniz?
Siparişinizi ana sayfanızda bulunan “Hesabım”sekmesinden siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” veya “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için bilgi@1bir.net adresine e-posta gönderebilirsiniz