domain sorgula, domain logolar
Size Özel Kampanyalar!


1bir'e Bağlan

DOMAIN

Sana en uygun olan alan adını (domain) seç.

HOSTING

Site kapasitene göre hosting paketini belirle.

WEB SİTE

FTP üzerinden web siteni yükle.

HIZ

Hızlı ve güvenli sunucular ile roketlenin!Bireysel Hosting

  • 1 Web Site
  • 3 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Ücretsiz SSL

$5/yıl


Wordpress Hosting

  • 3 Web Site
  • 5 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Ücretsiz SSL

$10/yıl
Diğer Özel PaketlerSEO Hosting

10 C Class IP ve 10 web site barındırma. Limitsiz özellikler. Kendi PBN sisteminizi kurun.

SEO Hosting
VPS VDS

Özel optimize sunucularımız da projelerinizi barındırarak 'sitem yavaş' derdine son verin!

VPS - VDS Sunucu


VPS SEO Araçları

Lisanslı programlar SENuke, GSA, Scrapebox gibi SEO araçlarını limitsiz kullanın. Yükselişe geçin.

VPS SEO7/24 CANLI DESTEKTELEFON DESTEK

Muhasebe veya teknik servis ekibimizden mesai saatleri içerisinde arayarak destek alabilirsiniz!

İletişim


7/24 Soru-Cevap

Tüm soru ve görüşlerinizi sistemimiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Maksimum cevap süresi 2 saat!

Soru veya Destek

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

1bir.net Hosting

1Bir.net Hosting bir web sitesi oluşturma kararınız için tebrik ederiz! Muhtemelen başında, web sitenizin nasıl göründüğü ve nasıl çalışacağı konusunda birçok farklı fikir bulunmaktadır. Bunların hepsi iyi düşünülmesi gereken şeyler olsa da, Hosting  aklınızda olması gereken başka bir şey var, bir hosting barındırma. Aşağıdaki makale  ve neden buna ihtiyacınız olduğunu daha ayrıntılı olarak anlatacaktır.

Doğru  hizmeti ararken, sürekli teknik kesinti olmaksızın, haftada 7 gün, günde 24 saat çalışan bir  önemini hatırlamanız gerekir. Araştırmalarınızı yapın ve hangi şirketlerin yalnızca uygun ve ucuz değil, ancak web sitenizi hazır tutarak güvenebilecek kadar güvenilir olduklarını bilin.

Hosting sağlayıcıları için daima bir yedekleme planınız olmalıdır. Hosting hizmetinizle ilgili önemli ve devam eden sorunlarla karşılaşmanız durumunda, halihazırda araştırılmış bir başka gruba sahip olmak isteyeceksiniz. Bir günden fazla hizmetiniz yoksa, hemen yedekleme planınızı devreye sokmaya başlayın. Bu, sağlayıcınız ciddi sorunlar varsa daha da uzun gecikmelere yol açma olasılığınızı azaltacaktır.

1bir Hosting Hizmetleri

Kendi  hizmetinizi başlatmak istediğinize karar vermeden önce uzun ve zor düşünün. Sahip olduğunuz işe odaklanmak yerine, bu hizmetle ilgili aşırı zaman harcayacağınızı fark edene kadar, bu cazip görünebilir. hosting yıllardır yapmış olanların uzmanlığını kullanın ve onlara ne kadar değerli olduklarını ödeyin.

Artık Webinle barındırma hakkında daha fazla bilgiye sahip olduğunuza göre, web sitenizin oluşturulması için gerekli olan diğer unsurların yanı sıra bu konuda daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu yazıdaki kelimeleri kullanın ve sitenizi meyvelere taşıyacak bir hizmeti seçmenize yardımcı olması için bunları kullanın.

sunucusu ile bir sonraki barındırma sunucusu arasındaki koşullar genellikle bir web sitesini başlatan “ortalama kullanıcı” tarafından değerlendirilmez. Belki de bir dakikanın bu kadar önemli değiller, ancak bir kez bir şirket kurulduktan sonra, barındırma seçeneklerinizde sıfır hata yapmak çok önemlidir.

Okumaya devam edin ve bu büyülü “0” a yaklaşmanın birkaç yolu öğreneceksiniz.

En iyi hosting firması!

Seçtiğiniz barındırıcının  gibi hiç kesinti olmamasına dikkat edin. Sitenize giriş yapmaya çalışırsanız ve sunucu kapalıyken sinir bozucu olur. Satış için internete dayanan bir işletmeniz varsa, bu, sitenizin çalışması mümkün olmadığından çok para kaybedeceğiniz anlamına gelir.

Sadece ilk web sitenizi oluşturuyorsanız, paylaşılan hosting seçin. Sunulan iki ana tür barındırma türü vardır: paylaşımlı, ucuz, ancak daha az seçeneği var ve adanmış, eserleri ve birçok özelleştirilebilirliği elde etmek için ayrıcalık ödemek zorundasınız. İyi paylaşılan barındırma planları ayda sadece birkaç dolar olabilir.

Yerine büyük bir web hosting şirketi bulmak, kendi ihtiyaçlarını karşılamak için kendi Webinle hosting şirketi başlatın. Bu iş çıkarsa, ikincil gelir ve ücretsiz hosting de dahil olmak üzere birçok fayda sağlayabilir. Bu, girişimci gibi düşünmek ve web barındırma için ödeme yapmak yerine biraz para kazanmak için harika bir yoldur.

Profesyonel Barındırma

Bir hosting hizmeti seçerken, profesyonel olmayan arkadaşlarınızın veya ailenizin önerisiyle uğraşmaktan kaçının. Belli bir sağlayıcı ile kendilerini iyi bir deneyime sahip olsalar da, ihtiyaçlarının sizinle karşılaştırıldığında çok basit olabileceğini düşünün. Kendinize benzer ihtiyaçları olan kişilerin yorumlarını ve tavsiyelerini okuyun.

“Sıfır hata yapamazsınız” ve hiçbir sunucu “sıfır kesinti” yaşayacak olsa da kesinlikle çok ikisine yakınlaşabilirsiniz. Bu, muhtemelen sahnelerin arkasında çalışan online varlığınızın en önemli yönüdür.

Seçimi reddetmeyi seçebilir veya buna göre yoğun ve karlı bir geleceğe hazırlayabilirsiniz.