Hosting Bilgilendirme

Bilgilendirme; Webinle hosting paketleri bugüne kadar ki tüm hosting müşterileri ile yapılan anket çalışmaları doğrultusunda içerik ve fiyatlandırma olarak tekrar elden geçirilmiş son halidir. Sitemiz üzerinden kullanacağınız hosting paketleri içerisinde Türkiye yasalarına uygun siteler barındırmalısınız. Ancak terör, adult veya benzeri içeriklere sahip siteler tespit edildiği takdirde uyarılmaksızın silinecek kişi IP’leri sunucumuz tarafında engellenecektir. Bu kullanım şartlarına detaylı olarak Kullanım Sözleşmesi adresinden erişebilirsiniz.

Ayrıca bu hizmetlerde ki sürekliliği korumak için bazı kısıtlamalar sunulmaktadır.

CPU Limiti :
Sistem kaynaklarının örneğin işlemcinin veya anlık veri gönderiminin %30’u ya da daha fazlası 90 saniyeden uzun süre kullanılamaz.

E-Posta Limiti :
Hosting hesapları saatlik gönderim limitlerine tabidir, bireysel paketlerde saatlik 100 kurumsal paketlerde saatlik 400 mailden fazla mail gönderilemez.

Hosting Paketleri :
Hosting paketleri içerisinde dosya barındırma veya benzeri işlevsellere izin verilmemektedir. Bunun için Dedicated Sunucu kiralamak zorundasınız. Bu sayede tüm yönetim ve limitler sizin kontrolünüz dahilinde gerçekleşir. Aksi takdirde tespit edildiği an silinecektir.