1 Bir Medya Nedir ?


Hakkımızda

Ankara’nın göbeği Çankaya’da 1997 yılında faaliyete geçen ekibimiz Matbaa alanında yatırımlarını arttırarak bu alanda gelişme göstermiştir. Sonrasında ise geçen zaman ve yılların ardından çeşitli iş kolları ile ajans faaliyetlerine başlamayı hedefleyen ekibimiz aramıza katılan yeni ekip arkadaşlarımız ile SEO, web tasarım, yazılım, grafik tasarım alanında profesyonel çalışmalara imza atmıştır. Daha önce farklı markalar altında çalışmalarını sürdüren ekibimiz “Promosyon” ürünleri ile Reklamcılık alanında tüm iş kollarını bir bünye altında çözüm ortakları ile toplamayı başarmıştır.

Sonrasında oluşturmuş olduğu Webinle, MatbaaBaski, Promosyonmu, LimitsizAjans, WebTasarimmi, MumiMedya, CansoyMatbaa, CansoyMedya, SEOmu markalarını “1 Bir Medya” altında toplamış ve oluşturmuş olduğu paravan +80 siteyi tek sistemde birleştirmiş ve 1Bir.Net‘i kurmuştur. Daha önce firmamız üzerinden yapacağınız işlemleri tek panel üzerinden görüntüleyebilir muhasebe işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

1 Bir Medya, herşeyden bir fazla…
CANLI DESTEKTelefon Destek

Muhasebe veya teknik servis ekibimizden mesai saatleri içerisinde arayarak destek alabilirsiniz!

İLETİŞİM


7/24 TİCKET

Tüm soru ve görüşlerinizi ticket sistemimiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Maksimum cevap süresi 2 saat!

TICKET DESTEK


1 Bir Medya Büyüyor


99%
Müşteri Memnuniyeti

4
Ödüller


Aldığımız Ödüller

1997’den 2018’e uzanan muhteşem gelişim. Bizi ödüle layık gören ve bu yolda bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürler..