HABER SİTESİ YAZILIMLARIAdsense Gelir Garantili

Haber paketlerimizi Google Adsense uyumlu kuruyor ve gelir garantisi veriyoruz. Tüm paketlerimizde adsense başvurunuzun onaylanması için özel tasarlıyoruz.

Kolay Haber

 • 1 Adet Özel Bot
 • RSS Feed Botu (Limitsiz)
 • Spinner
 • Her Dile Çeviri (Translate)

750.00₺

Sipariş Ver
Popular

Güzel Haber

 • 5 Adet Özel Bot
 • Spinner
 • RSS Feed Botu (Limitsiz)
 • Her Dile Çeviri (Translate)

2000.00₺

Sipariş Ver

Son Haber

 • 3 Adet Özel Bot
 • RSS Feed Botu (Limitsiz)
 • Spinner
 • Her Dile Çeviri (Translate)

1500.00₺

Sipariş Ver

Ajans Haber

 • Limitsiz Bot (Her Site İçin)
 • Spinner
 • RSS Feed Botu (Limitsiz)
 • Her Dile Çeviri (Translate)

2500.00₺

Sipariş Ver

Bütün Paketlere Dahil

Ayrıntılı Yönetim Paneli

Responsive Tasarım

Haber Manşetleri

Sosyal Medya Entegrasyonu

Youtube Botu

SEO Optimizasyonu

Yazar/Üye Giriş Sistemi

Hava Durumu

Döviz Kurları

Adsense Reklam Alanları

Statik IP + SSL

Domain (1 Yıllık)

Limitsiz Hosting (1 Yıllık)Haber Script

haber scriptHaber Script tasarımcılarının yeni tasarım araçlarının el sanatlarının temellerini öğrenmeleri çok önemlidir, bu nedenle çekici ve etkili Haber Script siteleri bulabilirler. Yeni başlayanlara yeni başlayacak Haber Script tasarımcısına bir başlangıç ​​noktası bulmada yardımcı olabilecek çeşitli kaynaklar mevcuttur ve bu yazı bir istisna değildir. Aşağıdaki ipuçları, herkesin daha iyi bir Haber Yazılım tasarımcısı olmasına yardımcı olur.

Gezinmeyi kolaylaştırmak için sabit konumlu navigasyon kullanmayı düşünün. Bu, gezinmek için sitenin panelini, ziyaretçinin yaptığı süre boyunca kayan bir yerde kilitlemeniz gerektiğidir. Ziyaretçilerin bir ürün satın almak ya da bir bülten almak için kaydolmak gibi daha basit bir zamana sahip olmasına izin verdiği için bu sadece bir ziyaretçi için harika değil aynı zamanda İnternet pazarlamacılarında da yardımcı olabilir.

Haber Script sitenizde iyi bir etiket satırı olduğundan emin olun. Etiket çizgileri, işinizi açıklayan akılda kalıcı sloganlardır. Sayfanızı ziyaret eden kişilere yardımcı olması için açık etiketli çizgiler kullanın. Dikkatlerini çekmek ve onlara tüm Haber Script sitesinden bakmalarını sağlamak için yalnızca birkaç saniyeniz var.

Haber Yazılım Paketleri

Sayfa boyutlarınızı gerekenden daha büyük yapmayın. İnternet’i kullanan herkes hızlı bağlantılara sahip değildir, bu nedenle sitenizin yüklenmesi uzun sürerse ilgilerini kaybedecektir. Bir kullanıcı her sayfanın indirilmesini beklemek zorunda kalırsa, sitenizi tamamen terk edebilir.

Siteniz kolaylıkla taranabilmelidir. Testler, çevrimiçi okuyucuların çoğunun bir sayfada her şeyi okumaktan kaçındığını gösteriyor; Bunun yerine, sadece onlar için önemli olan bilgi için tarar. Kalınlığı kullanarak, metin bölümleri arasında renk değişiklikleri ve kırmalar, içeriğinizin taranmasını kolaylaştırır ve ziyaretçilerin daha çok geri dönmesine neden olur. Ayrıca, en önemli bilgileri en üstte bulundurun. Tüm bunlar, ziyaretçileri için daha tatmin edici bir deneyim sağlar, çünkü ihtiyaç duydukları şeyi kolayca bulabilirler.

Anahtar kelimeleri araştırmayı deneyin. Harika bir içerik hazırlamanız gerekir, ancak yeni ziyaretçiler getirmeye odaklanmalıdır. İnsanların Haber Yazılım sitenizi daha kolay bulmalarını sağlamak için hangi anahtar kelimelerin olduğunu ve bunları etkili bir şekilde nasıl kullanılacağını öğrenmeniz gerekir.

Haber Sitesi Dizaynları

Sitenizi dizayn ederken, birden çok fontun aşırı kullanılmasını önleyin. Bir bilgisayar ekranında gördüğünüzde çeşitli yazı tiplerinin nasıl göründüğüne de bakmanız gerekir. Daha küçük fontlar görmek zor olabilir. Times New Roman harika bir örnektir. Verdana birçok sitede kullanılmaktadır. Çeşitli boyut ve renklerde okunması kolaydır.

Kullanıcınızın ihtiyaçlarının öncelik taşıdığından emin olun. Odak noktası her zaman son kullanıcıda kalmalıdır. Bu ihtiyaçlar, kullanılabilirlik, erişilebilirlik, kullanıcı etkileşimi ve genel kullanıcı deneyimi içermektedir. Bunları, bir Haber Script sitesi hazırladığınızda ziyaretçilerin gözlerine bakmanız gerekir.

Sitenize yanlışlıkla hiçbir yere götürmeyen bağlantılar yerleştirmeyin. Ziyaretçileriniz, bir bağlantıyı tıkladıklarında nereye gideceğini tam olarak bilmelidir. Metinsiz bağlantılar kolayca yanlışlıkla tıklanabilir.

Profesyonel Web Tasarım

Her zaman profesyonel görünen ve okunabilen yazı tiplerini kullanın. En iyi tasarlanmış sitelerde profesyonel görünümlü yazı tipleri kullanılır. Saçma, kabarcık veya okunması zor yazı tiplerinden kaçının ve özellikle tüm tarayıcılar tarafından desteklenmeyen belirsiz fontlardan kaçının. Kullanıcı bilgisayarlarındaki varsayılan yazı tipi alt kümelerinin parçası olan bir yazı tipi kullanın. Çoğu zaman sonuç çok çekici değildir.

Haber Script sitenizi tasarlarken fikir sahibi olmadığınızda size yardımcı olacak bir Haber Script siteleri evreni vardır. İlham almak istersen, orada başka Haber Script sitelerine göz at. Beğendiğiniz Haber Script sitelerini bulun ve hangi yönlerin siteyi çekici hale getirdiğini belirleyin, sonra kendi sitenizdeki fikri nasıl ödünç alabileceğinizi veya geliştirdiğiniz yolları düşünün. Kendi Haber Yazılım sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için bu çekici yönleri genişletin. Ayrıca şeyleri bir çentik almanız gerekir.

Kendi sitenizi tasarlarken, mevcut boş alanların tümünü kullanmak zorunda olmadığınızı unutmamalısınız. Kullanılabilir tüm ipuçlarını kullanarak ısrar ederek, kullanıcılarınız için kolay olmayan bir site oluşturabilirsiniz. Sitenizin içeriğinde iyi bir alan yaratmaya çalışın; ziyaretçilerinizin sayfayı net bir şekilde görmesini ve onlara çok daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunmasını sağlar. Birkaç durum var, boş alan içerik kadar önemli olabilir.

Yazılım

Neyi Görüyorsun, Kod Yazdırıcısını Al (WYSIWYG) ne kullanabilirsin, ancak Not Defteri gibi bir metin düzenleyicisi kullandýysan, kodunu düzenlerken tam bir esneklik saðlar. Bir platform kullandığınızda, teorik olarak Haber Script sitesi özelliklerini ve görünümünü üretmek için uygulanabilir bir kod sağlayacaktır. Bununla birlikte, hataları ortadan kaldırmak ve verimli Haber Yazılım siteleri oluşturmak için, genel bir metin düzenleyiciyi kullanarak elle nasıl kodlanacağınızı öğrenmelisiniz.

İçerik hatası için her zaman kusurlu. Amaç, insanlara kolaylıkla bilgi girmelerini sağlamaktır. Yazılı içerikteki hatalar, yalnızca bir sitenin profesyonelce görünmesine neden olmakla kalmaz aynı zamanda okuyucuları yavaşlatır ve ilgilerini kaybetmelerine neden olur.

Temel bir düzen Haber Script siteniz için en iyisidir, bu şekilde başlangıçta Haber Script tasarımının temellerini kavrayabilirsiniz. Temel bilgilerle başlayarak ve yavaş yavaş Karmaşıklığı arttırarak, sağlam temelleri geliştirdiğinizden emin olursunuz, bu temelleri sağlam bir şekilde kavramış olacaksınız. Haber Script sitenizin her yerinde manşetler kullanın. Metnin açık olması ve her sayfada göze çarpması gerekiyor. Sayfalarınız için etiket çizgisi, potansiyel müşteriye Haber Script sitenizin neyle ilgili olduğu hakkında temel bilgi vermelidir.

Haber Siten Olsun İster misin ?

Sadece, her gün Haber Script tasarımı ile uğraşan bir profesyonelin danışmanlığına başvurarak faydalanabilirsiniz. Bunu yaparak, bir günlüğünün profesyonel olmanızı garanti altına almaya yardım ediyorsunuz, çünkü zamanı almaya ve bilgiyi doğru şekilde yapmak için hazır olduğunuza inanıyoruz. Önceki makalede belirtildiği gibi, Haber Script tasarımcılarının Görsel olarak çekici ve düzgün çalışabilen Haber Script siteleri oluşturmak için Haber Script tasarımının temellerini öğrenin. Konuyla ilgili çok miktarda bilgi mevcut olduğundan, yeni başlayanlar için en iyi başlangıç ​​yerini belirlemek zor olabilir. Okuduğunuz makale, heyecan verici Haber Script tasarımı alanında ilerlemenize yardımcı olacak iyi tavsiyeler sunuyor.


Size Yardımcı Olabiliriz

Paketlerimiz harici özel işleriniz için bizden teklif alabilirsiniz.

Teklif Al