Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi Bu saklılık ilkeleri 1bir aracılığıyla, 1bir.net’in saklılık konusundaki sorumluluklarının tespiti amaçlı hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler 1bir.net İnternet sitesi üzerindeki haber toplama ve dağıtımı işlemlerinin kaidelerini içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki problemlerin giderilmesi ve web sitemizi yönetmek amaçlı kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alım satım sepetinizi tanışmak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması amaçlı kullanılacaktır.

Sitemizin alıcı bilgi tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, kontakt verileri (ad, yol tarifi, telefon, e-posta adresi vb) benzeri istenilen bütün veriler belirtmelidir. Bu formda aldığımız kontakt bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri amaçlı meydan ismi bilgilerinde, ivedi vaziyetlerde ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine ilişkili olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Edinilen finansal veriler satın edinilen ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve öbür sebep duyulan vaziyetlerde kullanılacaktır. Kişiye özel veriler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve öbür gerektiği vaziyetlerde bireyin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki veriler ve profil verileri bununla birlikte sitemizin içerisinde de toplanmaktadır. Bu verileri istenilen bütün vaziyetlerde kullanılabilir. Bu veriler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişisel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde diğer sitelere de bağlantılar yer almaktadır. 1bir.net isimli web sitemiz öbür sitelerin saklılık siyasetleri ve içeriklerinden sorumlulukları olan değildir. Güvenlik Sitemizde haber kaybını, bilginin müsaade verilmeyen kullanımını ve destursuz değiştirilmesini önlemek amaçlı firmamızca tatbik edilen güvenlik önlemleri yer almaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1. SSL Güvenlik Sertifikasıyla kredi kartı tahsilatı yardımıyla Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2. Kredi kartı numaranız şüphesiz kaydedilmez. Yalnızca işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Yalnızca siz ve bankamız içinde meydana gelen bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem esnasında kredi kartınız sizin ile bankamız içinde tek sırdır.
Düzeltme ve Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı meydana gelen bütün bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.