E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO çalışması ile firmanızın satışlarını %200 arttırın. E-Ticaret siteleri internet ortamında satış yapabilmek için en çok reklam bütçesi ayıran işletmelerdir. Ancak Google Adwords reklam sistemleri ürün maliyetini de arttırdığı için çoğu zaman zarara bile yol açabiliyor. Ki günümüz de SEO çalışmasının getirdiği uygun maliyet oranı ve kalıcı çözüm ile marka bilinirliliği için en uygun çözümdür.

E-Ticaret Siteniz İçin Neler Yapıyoruz


SEO

Firmanızın SEO ROI yani geri dönüşümlerini arttırmak için ürün bazlı ve genel kategorili seo çalışması yapıyoruz.Tıklama Başı Ödeme

Google Adwords ve Facebook Reklamları gibi çalışmalarınızı maksimum tıklama için yeniden düzenliyoruz.Sosyal Medya

Marka bilinirliliği için Sosyal Medya kontrolünü bize bırakın 🙂 Bir çok sosyal medya kanalında müşterilerinize ulaşın.
E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO, çalışması ile ürün bazlı ve kategorilerinizde yükseliş sağlayın. Unutmayın bir çok internet müşterisi bilinçli şekilde bir ürünü almadan önce mutlaka Google üzerinden arama yapar. Eğer arama yaparken sizin sitenizi görmez ise sitenizi terketme olasılığı %90’lara kadar çıkabilir. Müşteri kaybetmemeniz ve geri dönüşleri arttırmak için maliyeti diğer reklam kanallarından daha uygun SEO çalışması hem satışlarınızı arttırır hemde marka bilinirliliği konusunda sizin internet yüzünüz olur.


Tıklama Başı Ödeme

Tıklama başı ödeme diye adlandırdığımız Adwords, Facebook gibi sistemler gerek görüntülenme gerek ise tıklama başı maliyet oluşturur. Eğer doğru şekilde optimizasyon yapılmaz ise paranızın çoğu çöpe gidebilir. Bu doğrultuda SEO çalışması yaparken “Tıklama Başı Ödeme” reklam çalışmalarınızı gözden geçirerek yeniden düzenliyoruz. Uzman ve Google Adwords sertifikalı kadromuza güvenerek, minimum maliyet ile maksimum geri dönüş almanızı hedefliyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlama çalışması bir çok firma ve bireyler için gerek tanıtım, gerek reklam gerek ise müşteriye ulaşmak anlamında kullanılması zorunluluk haline geldi desek sanırım yanılmış olmayız. Özellikle marka bilinirliliği için sosyal medyanın gücü görmezden gelinemez. Günümüz de Facebook, Twitter ve instagram Türkiye’de 7’den 70’e vazgeçilmez hale gelmişken bu gücü kullanmak gerek. Bu yüzden yetenekli arkadaşlarımız sizin sosyal medya yüzünüz olarak geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor.


Daha Fazla Bilgi


28
Eki

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri...

Read More
27
Eki

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son...

Read More
27
Eki

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere...

Read More

Bizimleİletişime Geç


Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü


E-Ticaret SEO

e-ticaret seo

E-Ticaret SEO yani E-Ticaret arama motoru optimizasyonu için yeni iseniz, sizi vazgeçirmekle karşı karşıya kalabileceğiniz çeşitli korkular vardır. Ancak kaybetmek istemediğiniz SEO’yla İnternet işinizde çok fazla avantaj bulunmaktadır. Çevrimiçi olarak çok sayıda tavsiye bulabilirsiniz ve bu arama motoru optimizasyonu ipuçları, korkularınızı atmanıza ve sürece girmenize yardımcı olacaktır.

Sitenize SEO kurarken, sitenizin URL’sini unutmayın. Bir alan belirlemek isterseniz bir alana sahip olmak alt alanlardan daha iyidir. Ayrıca, yaklaşık 10 kelimeden uzun herhangi bir URL, E-Ticaret SEO spam olarak sınıflandırılma riskini de taşıyor. Alan adında 3-4 kelime, sayfa adında 6 veya 7’den fazla kelime istemiyorsunuz.

Belirli bir cümle bulmak istiyorsanız ve bir arama motoru kullanıyorsanız, kelimelerin tam kelimesiyle sonuçları geri getirmek için cümlenin etrafına tırnak işaretleri koyun. “Portakal suyu konteynırları” bu üç kelimeyle yalnızca bu sırayla sonuç getirirken, sadece portakal suyu konteynırlarını (tırnak işaretleri olmadan) aramak daha az doğrulukla sonuçları geri getirir.

E-Ticaret SEO sitenizi farklı arama motorlarına gönderin. Basit geliyor, ancak birçok webmaster bu basit adımı yapmadı. Resmi olarak sitenizi kendiniz motorlara gönderin ve anahtar kelimeleriniz için sıralama işlemini başlatırsınız. Tüm arama motorlarına da göndermeyi unutmayın, yalnızca en popüler olduklarını düşündüğünüz arama motorlarına değil.

Web sitenizde bağlamsal bağlantılar oluşturun. E-Ticaret SEO web sitenizin dahili sayfalarını birbirine bağlamak, Google’ın ve diğer arama motorlarının sayfalarınızla ilgili ipuçlarını verir ve iç sayfalarınızın daha yüksek sıralamalarda paylaşılmasına yardımcı olur. Bunu kolaylaştırmak için birçok modern içerik yönetim sistemi bağlamsal bağlantı fırsatlarını algılayan ve otomatik olarak bunları oluşturan eklentiler sunar.

Bir arama motorunun sitenizdeki sonuçlarında birden fazla sayfa içermesini istiyorsanız, E-Ticaret SEO web sitenizde bir sayfadan diğerine link oluşturmanız gerekir. Aynı konuyla ilgili bilgiler içeren sayfalar oluşturun böylece farklı sayfalar bir arama motoruyla alakalı görünür.

E-Ticaret SEO ile Anahtar Kelime Çalışması

Anahtar kelime öbeğini seçtikten sonra, anahtar kelimenizi içeren bir alan adı satın alın. Tıklamalar olasılığını artıracak ve okuyuculara sitenizin neyle ilgili olduğu hakkında anında fikir vereceğim. E-Ticaret SEO bu, sıralamaların anahtarıdır ve her zaman açık alan adlarını bulma ihtimalinizin daha yüksek olması için, biraz daha az popüler anahtar kelime öbekleri seçmenizin nedenlerinden biridir.

Arama motoru optimizasyonu çabasının nihai başarısı, E-Ticaret SEO web sitenizin içeriğinin kalitesine bağlıdır. Arama motoru, ürününüzü satın almıyor veya bilgilerinizi kullanmıyor. Sitenizi ziyaret eden gerçek insanlar ürününüzü alacak ve bilgilerinizi kullanacaklardır. Sitenizi ziyaret eden gerçek kişilere değerli içeriğinizi yapın. Gelen bağlantılar büyük içerik sonucudur.

Arama motoru sonuç sayfasını yukarı kaldırmak istiyorsanız, web sitenizi diğer benzer web sitelerine bağlamalısınız. E-Ticaret SEO arama motorları, diğer sitelere bağlı web sitelerini tercih eder ve bu sitelere tercih gösterecektir. Bu kolaylıkla başarılabilir ve çabaya değer kılan büyük sonuçlar verir.

Sadece sayıları yükseltmek için hiçbir şey ifade etmeyen bir sürü bağlantıya sahip olmadığınızdan emin olun. İnsanlar niceliği değil, kaliteli çalışmaları da görmek istiyorlar. Haftada yalnızca bir yüksek kaliteli bağlantı kurarsanız, Page Rankinizi 10’dan düşük kaliteli olanlardan daha hızlı artıracaktır.

Web sitenizi E-Ticaret SEO alanında yeni malzemelerle güncel tutun. Arama motorları, sürekli olarak güncellenen ve izleyicileri için yeni içerik üreten web sitelerini tercih eder. Web sitenizde haftada en az üç kez yeni bir şey yayınlamanın bir anlamı olsun, ancak bunu yapabildiğinizden daha fazla yapmaya çalışın.

Anahtar kelime terimlerini daraltmak, sitenizi arama motorları için optimize etmek için uzun bir yol kat edecektir. E-Ticaret SEO çok geniş anahtar kelimeler, aynı terimi kullanan diğer rakip siteler arasında kaybolma şansına sahiptir. Şartlarınızı sayfanızla hâlâ alakalı hale getirmenin yollarını düşünün ancak onları daha belirgin ve benzersiz kılar.

Arama Motoru Optimizasyonu

Sayfanızı, arama motorlarındaki en iyi getiriler arasında yer alacak şekilde nasıl hazırladığınızı unutun. E-Ticaret SEO, özellikle Google’ın kullanıma sunulmasından bu yana önemli ölçüde değişti. Web sayfanızın meta verilerine kelimeleri eklemeniz, arama motorunu, günümüzün sofistike arama motorlarıyla çalışmayacak bir şey düşüncesine sokmaktır.

Web sitenize trafik sağlamak için insanlar için tasarlayın, botlar veya web tarayıcıları için değil. Birçok E-Ticaret SEO web tasarımcısı, arama sonuçlarında yüksek sıralamaya saplanarak insanlar için tasarım yapmayı unuttu. Aslında insan trafiğini almazsanız, rütbenizin bir arama motorunda ne kadar yüksek olduğunun önemi yoktur. Gelir üreten insanlardır.

Nasıl çalıştığına dair ipucunuz olsa bile sitenize arama motoru optimizasyonu içeriği edinmenin yolları vardır. Sitenizin SEO formatında olmasını sağlamak için ödenecek insanlar var. Bu insanlar fiyat aralığına sahip olabilir, ancak para kazanmak için sitenizi oluşturmaya yardımcı olabileceklerinden dolayı buna değer.

İşaretlemenizi veya E-Ticaret SEO site görünümünüzü doğrulamak için yalnızca yayınlanmış standartları kullanın. Mümkün olan her başlık etiketini kullanmak için her türlü çabayı göstermelisiniz; Ve sitenizin içeriğini açıkça ve mantıksal, hiyerarşik bir düzende sunulacak şekilde yapılandırın. Bu, çeşitli arama motorlarının sitenizi analiz etmesini ve sıralamasını kolaylaştırır.

Arama motoru optimizasyonunu kullanarak sitenize daha fazla kullanıcı getirmek istiyorsanız, üstbilgi, italik ve kalın etiketler kullanarak anahtar kelimelerinize stil vermelisiniz. E-Ticaret SEO başlık etiketlerinizi stil oluşturmak için basit CSS kullanın. Anahtar kelimeler önemlidir, bu nedenle bunu arama motorlarına ve ziyaretçilere göstermelisin.

Daha büyük bir web varlığı oluşturmak için bir seçenek olarak arama motoru optimizasyonunu düşünüyorsanız, E-Ticaret SEO kazanacağınız pek çok avantajın olduğunu bilmelisiniz. Bununla birlikte, öğrenmek için zaman ayırmayı ve aradığınız sonuçların alınmasına özveri vermeyi gerektirir. Bu makalenin önerisi ile SEO’yu daha iyi öğrenmeye başlayın.