E-Ticaret HostingSanal mağaza E-Ticaret sitenizi güven ile barındırın!

Güvenilir olmayan bir e-ticaret hosting şirketi güvenilmez bir web sitesi anlamına gelecektir. Bu, iyi bir web sunucusu seçmenizin önemli bir nedeni. Aşağıdaki makale, bir webin barındırma hizmetini neyin üstünde tuttuğuna, nasıl hizmet edebileceğine ve onlarla kayıt olmaya nasıl gitmeniz gerektiğine ilişkin bilgi verecektir.

Hangi e-ticaret hosting hizmetini seçeceğinize karar vermeye karar verirken, son seçiminizi yapmadan önce çeşitli öneriler toplayın. Yalnızca bir veya iki kişinin önerisine güveniyorsanız, hata yapma şansınız çok daha yüksektir. Belki de bu insanlar web siteleri ve barındırma ile sınırlı bir tecrübeye sahipler veya tavsiye ettikleri web hosting hizmetine bağlı bir çeşit bağ var.İhtiyacınız Olan En İyi Paketi Seçin


Başlangıç Hosting

  • 20 Web Site
  • 20 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Statik IP
  • Ücretsiz SSL

$40/yıl


SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Eğer karar veremediyseniz ihtiyacınızı bize iletin sizin için en doğru paketi bulalım.Sunucu Özellikleri


Limitsiz Trafik

Site ziyaretçisi derdine son verdik. Trafik limitlerini kaldırdık.


Malware/Güvenlik Tarama

Sitelerinizin güvenliği için günlük güvenlik taraması yapıyoruz.


Limitsiz E-Mail

Personelleriniz için dilediğiniz kadar E-Mail oluşturun.


Haftalık Yedekleme

Haftalık olarak tüm sitelerin yedeklerini alıyoruz.


Limitsiz Subdomain

Niche kelimeleriniz için birebir. İstediğiniz kadar Subdomain açın.


Ücretsiz SSL

Tek bir tıklama SSL sertifikanızı aktif hale getirin.


Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

E-Ticaret Hosting

Hizmet için kayıt olmaya başlamadan önce olası bir e-ticaret hosting güvenlik önlemlerini sorun. Web siteniz potansiyel olarak sürekli tehdit altındadır ve vicdansız kişilerden ve kötü amaçlı virüslerden saldırıya maruz kalır. Seçtiğiniz e-ticaret hosting DDoS saldırıları gibi ortak tehditleri çözmenin yollarını bulduğundan emin olun. İnternetten saldırıya uğradıklarında web barındırıcınızın neler yapacaklarını bilmelisiniz.

e-ticaret hostingÜcretsiz web hosting kullanmak istiyor musunuz? Ücretsiz ana bilgisayarlar genellikle web sitenizi yedeklemez; bu nedenle, yüklediğiniz her şeyin bilgisayarınıza yedeklenmesini sağlamak size aittir. Bu nedenle, verileriniz kaybolursa ve kendi yedeklemeleriniz yoksa, yapabileceğiniz hiçbir şey olmayacaktır.

Bazı e-ticaret hosting paketleri, getirdiğiniz trafik miktarına göre ücret tahsil edecektir. Bir web şirketinin sizi nasıl ücretlendirdiği hakkında bir fikriniz olsun. Siteniz trafik durumunuza bağlı olarak bir başka kişi size her ay tamamen farklı bir ücret tahakkuk ederken bazı ev sahipliği yapanlar sabit bir ücret ödersiniz.

Site Güvenliği ve SSL

Hem sizin hem de müşterilerinizin huzuru için bir SSL sertifikasına yatırım yapın. Bu size sitenize, sitenizin kişisel veriler e-ticaret hosting veya finansal bilgiler de dahil olmak üzere işlemleriniz için güvenli ve güvenli olduğunu bildiren küçük bir düğme koyma olanağı verir.

Siteniz için maksimum başarı ve performans sağlamak için, e-ticaret hosting hizmetleri için tüm seçeneklerinizi dikkatle karşılaştırmalısınız. Hosting fiyatları, ayda 2-60 dolardan son derece değişkendir. İlginçtir, daha düşük fiyatlarla genellikle daha yüksek güvenilirlik anlamına gelir. Gereksinimlerinizin ötesinde olan hizmet seviyeleri için ödeme yapmayın.

E-ticaret hosting sunucunuzu seçerken, aldığınız trafik hakkında ayrıntılı istatistikler ve bilgi sağlayan bir hizmet aramalısınız. Bağımsız bir şekilde web sitenizde bir trafik sayacı ekleyin, ardından sonuçlarını ana bilgisayarınız tarafından sağlananlarla karşılaştırın. Bu bilgi pazarlama planlarınızı hedef kitlenize uyarlamanıza ve değişikliklerinizin başarısını ölçmenize yardımcı olacaktır.

Limitsiz Hosting Paketleri

Sınırsız bir hizmet paketi sunan bir e-ticaret hosting şirketine kaydolmadan önce şartları ve koşulları iyice araştırın. Örneğin, bir e-ticaret hosting firmaları sınırsız disk alanı sağlıyorsa, izin verilen dosyaların türlerine sınır koyabilir. Ayrıca, sınırsız bant genişliği bazen katmanlı ödeme planı anlamına gelir. Bu planlarla ilgili tüm bilgileri edinin ve sınırsız olanın aslında sınırsız olduğunu varsaymayın.

Nakit kaydetmek ister misiniz? Web’e ücretsiz göz atın. Bu türde barındırma sıklıkla, reklamların sitenizde görüneceği ve sitenizi depolamak için kullanılabilecek alanın sınırlı olacağı anlamına gelir. Bir işletme sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, ücretsiz e-ticaret hosting firmaları genellikle işe yaramaz. Reklamlar ve sınırlı saklama alanı, siteyi profesyonelce göstermiyor.

Düşünen ev sahibinin para iadesi garantisi verdiğinden emin olmak için kontrol edin. İlk ayınızda hizmetten hoşlanmıyorsanız, iptal edebilmelisiniz. Kötü bir e-ticaret hosting firmaları takılıp kalmamak için kaydolmadan önce para iadesi garantisinin neler içerdiğini bilin.