E-mail Pazarlama

E-mail pazarlama ağırlıkta e-ticaret siteleri için kullanılsa da kişisel blog siteleri, dosya indirme siteleri, firma kampanyaları, haber siteleri gibi bir çok mecrada da görebilirsiniz. Web sitenize olan geri dönüşü oranını arttırabilir, akılda kalıcılığı sağlar, daha farklı ve geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken sayfanın sonunda ki iletişim formunu doldurmak yada bize ulaşmak. SEO sektörünün Müge Anlı’sı 1bir.net sizler için burada!Neler mi Yapıyoruz?


Responsive E-mail Tasarımı

Telefon, tablet ve tüm ekran boyutlarına uygun e-mail içeriğinizin tasarımı gerçekleştiriyoruz.


Otomatik Mail Gönderimi

Kampanyalarınızı önceden hazırlayalım günlere bölerek otomatik mail gönderimi sağlayalım.E-mail Listesi

Herhangi bir sektörün e-mail listesine ulaşabilir, sizler için oluşturacağımız liste ile kitlelere ulaşın.


Gelişmiş E-Mail Pazarlama

Mailinizi kaç kişi gördü, kaç kişi linke tıkladı gibi ayrıntılı raporlama ile geri dönüşlerinizi izleyelim.Kampanya Üretimi ve Dağılımı

Belirli günleri, özel ürünlerinizi sizler için tespit edip piyasa araştırması ile sizlere sunalım.


Temiz Liste

Listelerin kullanılan mail adresleri olmasına dikkat ediyor, White List oluşturuyoruz.Nasıl mı Yapıyoruz


Kampanya Oluşturma

Sizin için en iyi kampanya stratejisini belirliyor ve e-mail listesi ile responsive tasarımlarınızı yapıyoruz.

1

İç Sayfa

Ulaşılacak kitleye göre seçim yapıyor tıklama sonrası yönleneceği sayfayı düzenliyoruz.

2

Kampanya Gönderimi

Oluşturduğumuz kampanyayı, sektörde belirlediğimiz firmalara ve kişilere ulaşmasını sağlıyoruz.

4

İstatistikler

Maili kaç kişi okudu, kaç kişi gördü, kaç kişi ilgili linke tıkladı spam bildirdi gibi istatistikleri sunuyoruz.

5


3 yıl
Mail Pazarlama


96
Sürekli Müşteri


35 bin
Aylık Gönderim


80
Hazır Şablon


Daha Fazla Bilgi


28
Eki

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri...

Read More
27
Eki

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son...

Read More
27
Eki

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere...

Read More

Bizimleİletişime Geç


Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü


E-Mail Pazarlama

e-mail pazarlamaE-Mail pazarlama internet, işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini müşterilere pazarlamak için birçok yeni yol yarattı. Pazarlama, e-mail yoluyla müşterilerinizle bir ilişki kurmanıza yardımcı olur ve bu makalede okuyacağınız ipuçları kampanyanız için mükemmel bir başlangıçtır.

E-mail kişileri kapatmadığından emin olmak için, onları göndermeden önce her zaman izin isteyin. Sitenize bir abonelik düğmesi ekleyin ve düzenli müşterilerin e-mail pazarlama arkadaşlarının da kaydolmasını sağlayın. İnsanlara abone olmak için biraz daha cesaretlendirmek isterseniz abone tek fırsatlar sunabilirsiniz.

E-mail göndermeden önce müşterilerin veya potansiyel müşterilerin iznini aldığınızdan emin olun. İnsanlar sizden e-postalar almak istemiyorsa, e-maillerinizi spam olarak işaretleyebilir veya tamamen göz ardı edebilirsiniz. E-mail pazarlama hizmetinizin sisteminizden çıkarabilmesi için bir şansınız bile var.

İnsanlardan katılmalarını istediğinde, onlardan neler bekleyebileceğini bildir. Ne gönderileceğini ve ne sıklıkta göndereceğini onlara söyle. İnsanlar, gelen kutularını, okumak için niyeti olmadıklarını belirten e-maillere sızamayacağınızı bildikleri takdirde, kaydolma ihtimalinin daha yüksek olacağı anlamına gelir.

Gerekli araçları kullanan e-mail pazarlama konusunda kendinizi eğitin. Kütüphanelerde harika çevrimiçi kitaplar ve hatta çok sayıda kitap var. Ayrıca, yerel e-posta pazarlama sınıflarına ve atölye çalışmalarına katılmayı da denemelisiniz.

Okuyucularınızı her e-mail pazarlama yanıt vermeye teşvik ederek e-posta pazarlama sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarın. Bu e-postaları her zaman okuyun ve yanıtlayın. Okuyucularınızdan her biri ile kişisel bir ilişki kurmak onları sadık müşterilere dönüştürmenin en iyi yoludur. Bu aynı zamanda çabalarınızın başarısı konusunda daha spesifik geribildirim almak için de iyi bir yoldur.

E-Mail Pazarlama Hizmetleri

E-mail pazarlama ne zaman gideceğini stratejik planlayın. İnsanlar uygun olmayan zamanlarda e-posta almaktan hoşlanmazlar, özellikle de çabucak harekete geçmesi gereken bir şeyse. Tekliflerinizi, kişilerin yararlanabileceği kolay ve kolay hale getirerek düşünceli olun; aksi takdirde, daha fazla satış yapacaksınız.

Web sitenize grafikler ve animasyonlar içeren bülteninizin bir sürümünü gönderin. Ardından, e-posta listenizi bültenin web versiyonuyla olan bağlantısıyla birlikte düz metin halinde gönderin. Bu, e-mail pazarlama, spam klasörüne yönlendirilmelerini önlemek ve müşterilerinizi web sitenizi ziyaret etmeye teşvik etmek için yeterince basit tutar.

Abonelerinizin e-mail görüntülemek için akıllı telefonları veya diğer mobil cihazları kullanma olasılıkları giderek artmaktadır. Mobil cihazlar daha düşük çözünürlüktedir, bu nedenle alanınız sınırlı olacaktır. E-Mail pazarlama bu mobil ekranların sınırlarını bilmek, kullanıcılarınızın okuyabileceği e-postalar oluşturmanıza olanak tanır.

Ziyaretçilerinize e-posta ile yapılan ücretsiz öğrenim kursunu sunun. Belli bir miktarda otomatik cevaplayıcı geliştirmeli ve dersi bölümlere ayırmalısınız. Dört ila altı bölüm uygun bir miktar olmalıdır. İçeriğin hem bilgilendirici hem de benzersiz olduğundan emin olun. Her 24 saatte bir gönderilecek bölümleri birer birer planlayın. Bu, web sitenizi zenginleştirmek, müşterilerinizin güvenini kazanmak, yetkinizi geliştirmek ve e-mail pazarlama tabanınızı oluşturmak gibi bir dizi avantaj sağlayabilir.

E-mail pazarlama kampanyanızla birlikte bir hikaye anlatın. Okuyucuların ilgisini nasıl alacağınızı düşünmelisiniz. Dikkatinizi çekmek ne kadar iyi, işinizde başarılı olan bir hikaye anlatmaktan daha iyidir. Bu, ilgisini çeker ve size yeni müşteriler kazanma şansı verir.

Yazı tipleriyle oynamak eğlenceli. E-maillerinizi egzotik yazı tipleriyle özdeşleştirmek için cazip olabilirsiniz. O günaha acı! Yazı tipleri, başkasının bilgisayarında farklı görüntüleyebilir veya e-mail pazarlama ile varsayılanlarla değiştirilebilir. Tek bir yazı tipi düzgün görüntülense bile, alıcının sizinle aynı şekilde değerlendireceğinin garantisi yoktur. Herhangi bir yazı tipi tabanlı aksiliklerden kaçınmak için, yaygın, okunması kolay ve sade yazıtipleriyle sadık kalın.

E-Mail Listesi

Bir SSS bölümüyle müşterilerinizi takip etmeyi deneyin. E-mailinize, şirketinizi daha iyi anlamaları e-mail pazarlama için sıkça sorulan soruları görmek için buraya tıklamanız gereken bir bağlantı ekleyin. Sonuç yazısı, sizi eylemde gördüklerinden emin olmalarını sağlayabilir.

Araştırmalar, en önemli üç e-mail pazarlama olduğunu gösteriyor. Birincisi, kaydolmak ve daha fazla iletişim alabilmek için izin vermeye davet ve tanıtım teklifi sunar. İkincisi müşteriye kupon, indirim teklifi veya bülten gibi belirli beklentileri sunar. Üçüncü e-posta, bu beklentileri indirimler ve diğer teşvikler şeklinde sunacaktı.

Müşterilere işletmenizin kişisel perspektifini sunmak için e-mail pazarlama kampanyanızı kullanın. Kendinize nasıl özel bir promosyon veya teklif veriyorsanız neye başlayacağınız ve işiniz hakkında neden tutkuyla davrandığınız hakkında bir hikaye anlatın. Müşterilerinize güven yaratacak ve sizden bir satın alma işlemi yapmaya daha uygun hale gelecektir.

Kötü bir bağlantı düzeltmesi içeren bir takip e-mail göndererek müşterilerinize takip etmeyi düşünebilirsiniz. E-mail pazarlama için bunu okumanızı isteyen bir istek ekleyin. Biten postscript, verilen bağlantıyı tıklatarak kendilerini sızlatabilecek bir tepe alabileceklerini bildirir.

E-mail pazarlama kampanyanızı geliştirmek için bir ipucu, işinizde pek bir şey olmamasına rağmen müşteri tabanınıza düzenli güncellemeler göndermektir. Bu düzenli güncellemeler kısa ve tatlı olabilir. Müşterilerinize meşgul olduğunuzu hatırlatıyor ve onlarla iletişime geçmek istiyor.

Onay bağlantısı, sitenizin e-mail tercih bölümünde bulunmalıdır. Bu, bir kişinin işletmenizden gelen posta arzusunu iki kez kontrol etmesini kolaylaştıracaktır. Bu gereksiz hissedebilir, ancak spam veya e-mail pazarlama kötüye kullanımıyla ilgili daha fazla hedef okuyan ve daha az şikayet sağlayacaksınız.

İnternet, işi tamamen yeni hale getirdi. E-mail pazarlaması her şirket tarafından uygulanmalıdır. Müşterilerle sürekli ilişkiler kurmaya yardımcı olur. Başarılı bir e-posta pazarlama kampanyası uygulamak için yukarıdaki ipuçlarını ve fikirleri kullanın.