E-Mail Hosting


E-Mail Hosting

Firmanıza ait maillerde problem mi yaşıyorsunuz ? Mailleriniz kotanızı aştı mı ? Mail alışverişlerinde problem mi yaşıyorsunuz ? Artık tüm bunlara son. 1Bir.Net’in sunmuş olduğu e-mail hosting planlarında 30 GB veri alanı ile güvenle postalarınızı saklayın. Yanda ki fiyatlandırma tek adet hesap içindir.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

E-Mail Hosting

E-Mail hosting aslında insanlara bir e-posta hesabı almak için ideal bir yol olan oldukça iyi bir hizmettir. Bu servisi kullanırken aslında bir alan adı da alabilirsiniz. Bu, kolay bir noktada bir alan adı ve bir e-mail hosting adresi almanızı kolaylaştırabilir. Onların e-posta servisi, aslında faydalı bulabileceğiniz bir dizi farklı hizmet ve e-posta özellikleri sunar.

Bir iş e-mail hesabına ihtiyaç duyuyorsanız, herkesin kullanabileceği en iyi özelliklerden bazılarını sunuyorlar. İş e-mail hesaplarınızın her biri aynı adres defterini paylaşabilir ve bu nedenle bir kişi adres defterine bir kişi ekleme ihtiyacını hissetmesi durumunda aynı kişileri kolaylaştırabilir. Ayrıca takvimleri ve notları paylaşmak üzeredirler. Bu, bir kişinin bir toplantıyı hatırlamasını kolaylaştırabilir veya işleri daha kolay hale getiren bir toplantıyı hatırlatabilir. Bir patron, çalışanlarına önemli güncellemeler ve yeni toplantılar için takvimi her gün kontrol etmesini söyleyebilirdi.

E-mail hosting ayrıca virüs koruması ve ücretsiz e-posta taraması sunar. Bu, e-mail kutunuzun ve bilgisayarlarınızın saldırılardan korunmasını sağlamanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, bir bilgisayarı düzeltmeye çalışmak veya kayıp dosyaları kurtarmak için çalışmak için kullanılabilecek herhangi bir değerli zamanınızı kaybetmemeye dikkat edin.

İstediğiniz sayıda farklı e-mail hosting adresi alabilirsiniz ve bunu alan adınızdan da alabilirsiniz. Bu, işleri daha kolay hale getirir ve daha sonra bunları farklı çalışanlara atayabilir ve yeni e-posta hesaplarına erişebileceklerinden emin olabilirsiniz. Farklı çalışanlarınız için çok sayıda e-posta hesabına ihtiyaç duyacağınızı fark ederseniz, burada ihtiyacınız olanı elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, hesaplara nasıl erişileceğini ve nereye gideceklerini onlara bildirdiğinizden emin olmaktır. Yeni iş e-postalarınız kısa sürede hazır ve çalışır durumda olabilir.