Düğün Davetiyesi Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Düğün Davetiyesi Baskı

Düğün davetiyelerinin, satın alma noktasında opsiyonel olarak size sunulan bir dizi baskı tekniği vardır. Düğün davetiyesi baskı seçeneklerinin anlaşılması, özellikle çevrimiçi sipariş verirken ve global pazarda her türden davetiye sipariş ederken veya birkaç fare tıklamasıyla baskı stilini özelleştirirken çok önemlidir. Aşağıdaki liste, düğün davetiyeleri için birçok baskı tekniğini keşfetmek için kullanışlıdır:

1. Gravür, düğün davetiyesi baskı klasik ve alışagelmiş bir şeklidir ve en çok fiyat yoğun. En zengin insanlar, yaygın olarak bulunan baskı teknikleriyle ilgili olarak gravürden daha iyisini yapamazlar. Metin aslında sayfanın dışına çıkıyor ve metin değerli bir taşın altın, gümüş, bakır, pirinç, zümrüt, safir, yakut, inci veya jet siyahın renginde veya dokusunda olduğunda muhteşem. Sanki kullanıcının posta üzerinde serin bir hazine var gibi. Düğün davetiye baskı izlenim yaratmak için oymalar, bakır plakalar, mürekkep ve yumuşak yüksek kaliteli kağıt kullanmaktadır. Etkililik güzeldir, olağanüstü ve olağanüstüdür. Bu, davetiyenizi dünyanın geri kalanından ayırmak isterseniz, kullandığınız baskı türüdür ‘.

Düğün davetiyesi baskı modelleri

2. Düğün davetiyesi baskı termografi fiyat olmadan aynı etkiyi üretir. Mürekkep ve toz reçine kullanılır.

3. Letterpress, günümüzde pazarda yeniden diriliş sergiliyor. İnked harfler veya resimler, girintili bir yüzey oluşturan bir kağıt parçası içine bastırılır.

4. Kabartma düğün davetiye baskı genellikle ucuzdur ve büyük bir etki yarattığı için kullanılır. Dönüş adresleri, desenler, işaretler, mühürler, monogramlar ve diğer özel sembollerde yükseltilmiş harf yazmak için çoğunlukla kullanılır.

5. Ofset baskı düğün davetiye baskı beşinci seçenektir ve dergi, kartpostal ve diğer güzel şeylerin okunması gereken biridir. Resmi olmayan düğünler için iyidir.

6. Ayrıca, dergilerden harfleri kesebilir ve birbirine bağlı harfler üzerine kendi mesajınızı verebilirsiniz. Ardından bilgisayara tarayıp her davete kopyalayın. Siz ve eşiniz ultra yaratıcı olursanız, bu gerçekten eğlenceli olur.

Artık düğün davetiyesi baskı bastırma konusunda tüm bu bilgilere sahip olduğunuza göre, sizin için, ailenizde ve misafirleriniz için doğru tercihi yapabilirsiniz. Bunlar, çoğu İnternet düğün davetiyesi tüccarının kullandığı birkaç genel öneridir. Özel bir grafik sanatçısı, sizin ve eşinizin arzusu olan herhangi bir doku, beden, senaryo veya benzersiz yönüyle harf yapabilir.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017