Dergi Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Dergi Baskı

Dergi baskı, uzmanlaşmış konularla ilgili görüşleri geniş bir tüketici kitlesine iletmeye yanıt olarak geliştirildi. Dergi baskı nispeten küçük bir üretim olarak başladı ancak şimdi moda ve müzik dünyasında uluslararası statüye ve beğenisine ulaştı.

Dergiler çeşitli biçimlerde gelir, ancak genellikle 100’den fazla sayfa bulunmaz. Derginin temyizi, düşük üretim maliyetinde yatıyor.

Derginin dikkat çeken örnekleri arasında, 25 milyondan fazla kişinin okurlarına global olarak dağıtılan “Şamdan” ve web sitesinde günde 51.7 milyon sayfa görüntüleme oluşturduğu bilinen “Hürriyet Dergi” bulunuyor.

Baskı Süreci

Toplu yazdırma emri alırken dergi baskı kesinlikle daha az pahalıdır. Derginin temyizinin önemli bir yüzdesi çekici ambalajında ​​yatıyor. Parlak kağıt ve yüksek çözünürlüklü görüntüler okuyucuyu cezbeder ve dergiyi lüks bir okuma öğesi durumuna getirir; bu nedenle onları orada bulan süreçlerin hayati önemi vardır.

Öncelikle dergi baskı. Bu teknik baskı makinesinin hızlı kurulumu, yüksek görüntü kalitesi ve düşük maliyet sayesinde magazin baskıda kullanılmaktadır. Ofset baskı, plakadan kauçuk bir battaniyeye mürekkepli bir görüntünün aktarılmasını içerir. Bu, çeşitli silindirler vasıtasıyla tekrar baskı servislerine aktarılır.

İkincisi, rotogravür baskısı – Bu yöntem, bir görüntünün bir yüzeye veya plakaya kesildiği zaman, kesik alan mürekkebi basılıp yazdırma yeteneğini ürettiği bir tür oyuk baskı yöntemidir. Bu kesme veya gravür sıklıkla daha sonra kağıt dergi baskı için döndürülmüş silindirik bir görüntü taşıyıcıya uygulanır. Rotogravür ek olarak görüntüler, metinler ve yüksek ses hızı hızları üretebilir ve bu nedenle dergi baskısı için idealdir.

Gelecekteki Dergi’nin Rolü

Daha önce de belirtildiği gibi, dergi dijital formatlamanın geleceği gibi görünüyor. Kullanıcılar elektronik cihazlarda yüzlerce dergi depolayabilir ve reklamı yapılan ürünleri derhal satın alabilirler. Tabletin ve dijital okuma cihazlarının yükselişi, dergiyi yeni fırsatlar dünyasına taşıyor.

Kendi dergi oluşturma imkânı, kullanıcılar bilgi aramak ve ilgi duyanlara uzman bilgi sağlamak için her zamankinden daha avantajlı hale geliyor.

Olduğu söyleniyor, dergi hala lüks baskı ve yüksek kaliteli tasarım hoşlanıyor son derece popüler bir format.

Dergi baskı şimdi milyonlarca sterlin endüstrisidir. Dergi rafları sayısızdır ve uygun mağazalardan eczaneye kadar görüntülenir. Dergileri çok geniş bir yelpazede dergi bulabilirsiniz ve aboneliğinizle dergilerinizin bir hafta / aylık bir sürede kapınıza teslim edileceğini garanti edebilirsiniz.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017