CodeGuard Site Yedekleme

Basic Professional Premium Enterprise
$5 /Aylık $10 /Aylık $20 /Aylık $30 /Aylık
Disk Alanı 1 GB 5 GB 10 GB 25 GB
Websiteler 5’e kadar 10’a kadar 25’e kadar 100’e kadar
Veri Tabanı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Otomatik Yedekleme Sıklığı 5 Gün Günlük Günlük Günlük
Zip dosya yüklemeleri 5/Ay Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Tam website restore etme 3/Ay Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Kişisel dosya restore etme 5/Ay Limitsiz Limitsiz Limitsiz

 

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Site Yedekleme

Çoğu işletme artık bir web sitesine sahiptir ve bu web sitesinin gerek site yedekleme gerek ise yayını için bir sunucuda barındırılması gerekir. Sunucunun IP adresinin işletme URL’nizle birlikte kullanılması, aradığınız şeyleri sağladığı şeydir. Bu karışık gelebilir, ancak onu kuran, yapılandıran veya koruyan insanlara basitçe uyarı!

Neyin ters gidebilir ki?

Web sitenizin dosyalarının oturduğu sunucu, ‘bulutta’ mı yoksa serbest çalışanlara ait bir yatak odasında mı fiziksel bir fiziksel parça ve başarısızlığa açık hale getiriyor. Eğer site yedekleme yok ise bu başarısızlık bir takım şeylere yol açabilir:

Güvenlik ihlali

‘Web sitesi’ kelimesini duyan herkes ‘saldırıya uğradı’ kelimesini duymuştur. Bu yüzden site yedekleme önemi daha iyi anlaşılıyor. Hacking yüzleşmek zorunda olduğunuz önemli bir konudur. Kaba kuvvet saldırısından – bir kaç dakikada bir binlerce parolayı tahmin eden otomatik bir “bot” dan – daha karmaşık ihlallere “birçok” tür “kesmek zorundasınız. Örneğin, bir eklenti gibi bir şeyle kök dosyalarına giren ve web sitesinin kendisine kötü amaçlı yazılım yükleyen kullanıcılar. Saldırı ne olursa olsun, müşterilerle olan güvenilirliğin kaybolmasından bahsetmemek için çok fazla zaman ve para harcıyorlar. Açma olasılığını en aza indirgemek için elinizden gelen her şeyi yaparsanız veya etkisini azalttığınızda yapmak, yalnızca iyi bir şeydir.

Kazara silme

Netleştirmek için, site dosyaları ve veritabanı sunucu üzerinde oturuyor ve tüm web sitesini güçlendiriyor. Kendinize bu konularda endişelenmeniz gerekmez (ya da olmamalı), yalnızca web geliştiriciniz veya barındırma şirketiniz onlara dokunacaktır. İnsanlar karıştığından olası bir insan hatası olabilir ve birisi sitenizi sunucudan siler. Düşünsene – birisi yalnızca birkaç tıklamayla tıklamayla tüm web sitenizi siliyor. Sitenizi gerçekten iyi bir altyapı ile barındıran saygın bir şirket, her gece tüm sunucunun bir kopyasını alacak yada sizin almış olduğunuz site yedekleme hizmeti ile ve bunu tamamen başka bir sunucuya aktaracaktır. Ancak, küçük bir şirket veya sitenizi barındıran bir arkadaşınız varsa, artık hiç siteniz olmadığı ve almanın bir yolu bulunmaması ihtimal dahilindedir.

CodeGuard

E-postanın ötesinde bir istemci web sitesi, en önemli Cloud Hosted hizmetlerinden biridir ve bunların en savunmasız alanlarından biridir. Bir çok küçük MSP, müşterilerinin Web sitesinin saldırıya uğradığına dair bir hikayeyi tekrar söyleyecek ve Siyasi motive edilmiş bir mesaj veya daha kötü gösteren bir mesaj yayınlayacak. CodeGuard gibi bir hizmet, müşterilerin web sitelerinin düzenli ve otomatik olarak yedeklenmesini sağlar, böylece bir web sitesini çevrimdışı duruma getiren bir ihlal veya kaza durumunda, müşterilerinizin web sitesini hızlıca geri yükleyebilirsiniz eski hali.