Bireysel HostingUfak ölçekli siteleriniz için en iyisi

Bireysel hosting internette sürekli olarak akan karmaşık terimlerin ve dillerin hepsiyle ilgili çok fazla karışıklık var; web hosting, karışıklığa yol açan bu terimlerden biridir. Web hosting, sitenizin tasarımı değil, desteklemek için seçtiğiniz sunucuların kalitesi ve güvenirliğidir.

Bir hosting şirketi üzerinde karar vermeden önce 1bir hosting barındırma şirketimizin içeriklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Barındırma hizmeti ile iletişime geçmenin ne kadar kolay olursa, tatmin olma ihtimaliniz de o kadar yüksek olur. Web hosting hesabınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, müşteri hizmetlerine ticket veya telefonla destek alabilirsiniz.İhtiyacınız Olan En İyi Paketi Seçin


Başlangıç Hosting

  • 1 Web Site
  • 3 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Ücretsiz SSL

$5/yıl1bir Hosting

  • 3 Web Site
  • 5 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Ücretsiz SSL

$10/yıl


SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Eğer karar veremediyseniz ihtiyacınızı bize iletin sizin için en doğru paketi bulalım.Sunucu Özellikleri


Limitsiz Trafik

Site ziyaretçisi derdine son verdik. Trafik limitlerini kaldırdık.


Malware/Güvenlik Tarama

Sitelerinizin güvenliği için günlük güvenlik taraması yapıyoruz.


Limitsiz E-Mail

Personelleriniz için dilediğiniz kadar E-Mail oluşturun.


Haftalık Yedekleme

Haftalık olarak tüm sitelerin yedeklerini alıyoruz.


Limitsiz Subdomain

Niche kelimeleriniz için birebir. İstediğiniz kadar Subdomain açın.


Ücretsiz SSL

Tek bir tıklama SSL sertifikanızı aktif hale getirin.


Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Bireysel Hosting

Bireysel hosting işletmenizin kârlılığına kaç defa baktınız ve bazı maliyetleri azaltmanız gerektiğini fark ettiniz mi? Bir internet işi bir tuğla harç işinden daha az masrafa sahiptir, ancak diğer şeylerin yanı sıra bireysel hosting masraflarını ödemeniz gerekir. Kaliteli hizmet ve işlevsellik elde ederken bu işletme giderlerini nasıl azaltacağınıza ilişkin bazı ipuçlarını okuyun.

Eğer işiniz için bir hosting şirketi arıyorsanız, ücretsiz bireysel hosting katılmaktan kaçının. Ücretsiz bir web barındırma sunucusu muhtemelen sitenize reklamlar yerleştirir ve bu da değerli trafiği kaybetmenize neden olur. Herhangi bir iyi çevrimiçi işletmenin başlıca özelliği, sitenize gelen ziyaretçilerin miktarıdır. İstediğiniz son şey, tüm web sitenize trafik kazmak için ücretsiz web barındırıcınızdır.

Web Hosting

Web hosting için kullanacağınız aynı şirketten ücretsiz alan adı kaydını kabul etmek için günaha karşı koyun. Orada çok sayıda yeni teşebbüs var ya da olmayabilir çok uzun süre etrafında olmak ve onlar muhtemelen müşterilerine önceden iş dışarı gidiyor önceden haber vermez. Bu gerçekleşirse alan adı kaydınızı derhal erişmeniz gerekir, ancak iş bittiyse bunu elde tutamayabilir.

bireysel hosting paketiDuruşların kaç kez gerçekleştiğini bireysel hosting ve ne kadar süreyle kesildiğini takip edin. Çok uzun ve çok sık olursa, farklı bir hizmet seçmeyi düşünmelisiniz. Çoğu hizmet, bir zamanlar sorunlarla karşılaşır ancak hızlı bir şekilde sabitlenmezlerse paranızın değerini almazsınız.

IP adres çeşitliliğini korumak için birden fazla bireysel web hosting servis sağlayıcı seçebilirsiniz. Bu, bazı kişilerin işi için güvenlik ve diğer nedenleri önemlidir. Bunu yapmak için çeşitli yollar vardır, bu yüzden endişeleriniz varsa birden çok web barındırma hizmetini kullanmaya bakın.

Bireysel Web Hosting

Ücretsiz bir bireysel hosting sağlayıcısı mı düşünüyorsunuz? Bu tür şirketler çoğu zaman bilgilerinizi yedeklemez; bu yüzden kendiniz yedeklemeyi unutmayın. Sonuç olarak, herhangi birşey kaybolursa şansınız azalıyor demektir.

Bireysel hosting firmasıyla sevmediğiniz şeyleri görmeye başlayıncaya kadar, diğer seçeneklere bakmaya çalışıyordunuz demektir. Bu, mutlaka hemen geçiş yapacağınız anlamına gelmez, ancak gerek duyulması halinde kesinlikle hazır olmanız ve ilerlemeye hazır olmanız gerekir.

Sitenizin kendi yedeklemelerini yaptığınızdan emin olun. Verilerinizin sunucunun gereksinimlerine uymanın yanı sıra güvenli olmasını sağlamak için bu kesinlikle gereklidir. Sitenizin verisinin bireysel hosting sitesinde kaybolduğu bir şey olursa, sitenizi yeniden oluşturmak için kullanabileceğiniz bir yedekleme almaktan çok mutluluk duyarsınız.

Bireysel Hosting Şirketleri

İnternette ki bireysel hosting şirketlerini veya belirli blog’ları araştırmak için zaman ayırın. Ardından ilk birkaç seçenekinizi daraltın. Her biri üzerinde araştırma yapmak için 1bir sitesini ziyaret edebilirsiniz aksi takdirde çok fazla web sunucusu var. Ancak, ana bilgisayarların kısa bir listesini araştırarak, ana bilgisayarların çoğunun sizi satmaya çalışacağı tüm sahaları ve vekilleri önleyebilirsiniz.

Etki alanınızı asla web hosting hizmetinize kaydetme. Birçok kişi yanlışlıkla bunu yapar ve daha sonra sitelerini başka bir web barındırma hizmetine aktaramayacağının farkına varır. Bu durum, bir şirket çevrimdışı olduğunda ve başka nedenlerle bozulursa ortaya çıkabilir. Alan adınızı bireysel hosting sağlayıcınızdan farklı bir şirkete kaydettiğinizden emin olun.

Fazlalık, yedek. Bu, kaliteli bir bireysel hosting makinesinde düşünmeniz gereken bir faktördür. Değerli bilgileriniz ve işletmenizin tutarlı çalışma süresi ve istikrarı isteyen değerli bilgilerinizle, ev sahibinin güç, veri ve hatta çevresel koruma gibi bazı fazlalıkların bulunduğunu görmek çok önemlidir. Yatırımınızın nasıl korunulduğuna dair iyi bir fikre sahip olmanız gerekir.

Web Barındırma

Seçtiğiniz web barındırıcısının çok yüksek bir çalışma süresi garantisine sahip olduğundan emin olun. Uptime, bir sunucunun çevrimiçi olduğu süre yüzdesidir. Örneğin, bir bireysel hosting sunucusu sunucularının %99’luk bir çalışma süresi sağladığını iddia ederse, sunucuları zamanın% 99’u çevrimiçi durumdadır. Sunucuları yüksek çalışma süresi yüzdesi sağlamayan bir web barındırıcısı seçmek istemezsiniz. Bu nedenle, bir ana makine seçerken çalışma süresi çok önemlidir.

Bir bireysel hosting hizmetine kaydolmadan önce, güvenlik duvarları hakkında bilgi isteyin. Yerinde çift güvenlik duvarı olan birini seçmek isteyeceksiniz. Bu, yalnızca elektrik kesintisi veya diğer arızalar sırasında bilgilerinizi koruyamaz, aynı zamanda kişisel bilgilerinizin çalınmasına karşı ek bir engel olacaktır.

Hesabınızı web hosting sunucunuzla yıllık bir plana yükselterek kendinize biraz para kazanın. Düzenleme yaptığınızda yıllık hosting planlarının çoğu aylık olarak bir ödemeden daha az maliyet alır. Web sunucumuzdan yani 1bir’den memnun kaldıysanız, bu tasarruflardan yararlanmak için yeni sürüme geçilmesinin hiçbir sebebi yoktur.

Bireysel Hosting İhtiyaçları

Bir web barındırma kararı vermeden önce, ihtiyaçlarınızı dikkatle inceleyin. Abonelik ücretleri ve özellikleri, bireysel hosting arasında oldukça değişir. Örneğin, e-ticarete ihtiyacınız yoksa, bu özelliği içeren bir barındırma planı için fazladan ödeme yapmanın bir anlamı yoktur. İhtiyacınız olan özellikleri sunan doğru hosting programını bulmak için sitenizde ne tür bir içerik yayınlayacağınızı bilmeniz gerekir.

Herhangi bir olası web barındırma şirketinin geçmişini, sağlayıcınız olarak seçmeden önce araştırın. Uzunca bir süre başarılı bir şekilde faaliyet gösteren ve iyi bir sicili bulunan bir şirket bulmak istiyorsunuz. Web hosting en azından bir yıldır iş yaptığından emin olun. Bu yeni hizmetlerin önümüzdeki aylarda ortadan kalkması daha olası.

Hiçbir soru iyi, tam hizmet bireysel hosting sağlayıcıları var. Her zaman onları bulmak kolay olmayabilir, fakat yukarıdaki ipuçlarıyla, başkaları üzerinde biraz üstünlüğünüz var ve istediğiniz fiyata, ihtiyacınız olanı sağlayan kaliteli bir web barındırma hizmeti bulmanız mümkün olmalıdır.