Bayi HostingBayi hosting paketlerimiz ile kurumsallaşın!

Bayi hosting sağlayıcısı güvenilir değilse, ziyaretçiler sıklıkla kendilerini sitenize erişemez bulurlar. Mükemmel bir web sunucusu seçmenin neden önemli olduğunu gösteren büyük bir neden budur. Bu yazının ipuçları sizin için doğru bayi hosting bulma konusunda size yol gösterebilir.

Büyük bir siteyle ilgili bir ana bilgisayara karar verirken, ne kadar bant genişliği kullanacağınızı bulmanız gerekir. Sitenizin aldığı trafik miktarına bağlı olarak, ana makinenin büyük dosyaları ve yüklemeleri alabileceğinden emin olmanız gerekir. Çok miktarda trafiği idare edemeyen bir ana makineniz varsa, çok fazla kesinti yaşayacaksınız.İhtiyacınız Olan En İyi Paketi Seçin


Mini Hosting

  • 100 Alan Adı
  • 40 GB Web Alanı
  • Sınırsız Alt Özellikler
  • Statik IP
  • Ücretsiz SSL

$50/yıl


SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Eğer karar veremediyseniz ihtiyacınızı bize iletin sizin için en doğru paketi bulalım.Sunucu Özellikleri


Limitsiz Trafik

Site ziyaretçisi derdine son verdik. Trafik limitlerini kaldırdık.


Malware/Güvenlik Tarama

Sitelerinizin güvenliği için günlük güvenlik taraması yapıyoruz.

Limitsiz E-Mail

Personelleriniz için dilediğiniz kadar E-Mail oluşturun.


Haftalık Yedekleme

Haftalık olarak tüm sitelerin yedeklerini alıyoruz.

Limitsiz Subdomain

Niche kelimeleriniz için birebir. İstediğiniz kadar Subdomain açın.


Ücretsiz SSL

Tek bir tıklama SSL sertifikanızı aktif hale getirin.


Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017

Bayi Hosting

Bayi hosting web istatistiklerinizi anında ve kolayca görüntüleyebilmenizi sağlayan bir hosting hizmeti seçin. Kaç kişi web sitenizi ziyaret ettiğinizi ve hangi sayfaları görüntülediklerini bilmek isteyeceksiniz. Sitenizde ne kadar süre kaldığını ve sizi hangi aramalarda bulduklarını öğrenebilirsiniz. Bunlar uzun vadede önemli olabilir, bu nedenle bu araçları kullanan bir sunucu kullanın.

bayi hostingHosting hizmetleri için önceden peşin ödeme yapmamalısınız. Birçok şirket size daha uzun bir süre için kayıt yaptırmak için bir indirim teklif edecektir. Barındırma şirketi büstü giderse ne olacak? Daha da kötüsü, bayi hosting şirketi hakkında bir şeyden hoşlanmıyorsanız ve geçiş yapmak istiyorsanız ne olur? Web hosting ile birlikte ödeme yapmanız daha iyi.

Ücretsiz bayi hosting birimleri, para kazanmak istiyorsanız. Reklamlar web sitenizin üzerine serpilecek ve ziyaretçilerin bant genişliğini bırakmak için çok az alana sahip olacaksınız. Çok fazla alana veya profesyonel bir görünüme ihtiyaç duyarsanız, muhtemelen bu tür siteler için en iyi seçenek değildir.

Sunucu Donanımları

Tasarruf etmek isterseniz kendi sunucunuzu kurmayı düşünün. Donanıma yatırım yapmanız ve kendi sunucunuzu nasıl çalıştıracağınızı ve bakım yapacağınızı öğrenmeniz gerekecek, ancak bu aynı zamanda aylık bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız ve başka bir bayi hosting makinesine güvenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Kendi kişisel günlüğüne sahip bir bayi hosting birimi seçmeye çalışmalısınız. Bir bloga sahip olan ev sahipleri, bayi hosting için gerçek bir tutkusu olduğunu ve okuyucularla bağlantı kurmalarının keyfini çıkartıklarını gösteriyor. Buna ek olarak, bu, web hosting ve yapımında bilgeliğe sahip olduklarını ispatlıyor. Bir blog ayrıca, her yayındaki yanıt sayısını görüntüleyerek ana kullanıcının ne kadar popüler olduğunu kendiniz görebilirsiniz. Bir blogunuzun bulunmadığı konut sahiplerinden çok çekinmemelisiniz.

Sitenizi ev veya ofis bilgisayarınızda barındırmayı seçerseniz, korsanlara yönelik saldırılardan kendinizi korumalısınız. Bunu yapmak bayi hosting için sistemdeki dosyaların ve programların güvenliğini sağlamak için tüm sistem yapılandırmalarınızı kontrol etmeniz ve iki kez kontrol etmeniz gerekir. Web siteniz tamamen güvenli bir sistemde barındırılmadıkça, güvenlik ihlalleri ve kötü niyetli kullanım riski altındadır.

Bağlantı Hızı

İyi bağlantınız yoksa kendi sitenizi barındırmayın. Bir sitenin her zaman kullanılabilir olmasını sağlamak için güvenilir bir bağlantı gereklidir. Bayi hosting için herhangi bir gecikme veya bağlantı sorunu sitenizi çevrimdışı hale getirecektir.

İyi bir destek sistemi olan bir bayi hosting birimi seçin. Web siteleriyle çalışırken, bir şeylerin yanlış gittiğini kaçınılmazdır. Farklılık, güvenilir bir destek ekibine eriştiğinizde yapılır. İdeal bir destek ekibi çoğu sorunu 30 dakika içinde çözebilir; bazı alt şirketler ise bir çağrı yanıtlamak için bile 24 saate kadar sürecektir.

Belirli bir uygulamayı kullanarak bir blog ayarlamak istiyorsanız, seçtiğiniz web barındırıcının desteklediğinden emin olun. Her bayi hosting şirketi her blog yazarlığını desteklemez. Blog yazan yazılımın kalbinizin üzerine koyduğu tema, web barındırıcısı tarafından desteklenen diğer program tarafından sunulmayabilir. Kararınızı vermeden önce blog yazıcınızın desteklenip desteklenmediğini öğrenin.