Ajanda Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Ajanda baskı yıl sonlarında kurumsal hediyeler olarak verilir. Cep ajanda, ofis ajandası, masa ajandası, deri ciltli ajanda, sunum ajandası ve doldurulabilir ajanda gibi çeşitli ajandalar mevcuttur.

Kullanılan tanıtım ajanda baskı türü büyük ölçüde bütçeye ve genel endüstri eğilimlerine bağlı. Muhasebe ve hukuk firmaları genellikle daha büyük A4 ofis ajanda baskı sağlarken küçük yerel işletmeler genellikle cep boyutunda günlükler sunmaktadır. Başarılı bir tanıtım günlüğü pazarlama kampanyasının anahtarı olduğu için, sektörünüz tarafından hangi tür tanıtım günlüğünün kullanıldığını anlamak önemlidir.

Promosyon ajanda üretirken göz önüne almanız gereken birkaç şey var. İlk ve en önemlisi, hedef müşterilerinizin günlüğü ne için kullanacakları? Çoğunlukla ofis merkezli iseler, günde bir sayfa ile A4 veya A5 ofis ajanda baskı ürünlerine ihtiyaç duyacaklardır. Genellikle seyahat ediyorsa veya tarla tabanlıysa, onlarla kolayca alabilecekleri ve kolayca atıfta bulunabilecekleri daha küçük bir cep boyutunda günlüğüm gerekir.

Her ne kadar ajanda baskı yılın sonunda dağıtılırsa de, şu anda basım şirketlerinin büyük baskılar alacaklarını bilmek önemlidir. Dolayısıyla, fiyat ve mevcudiyet bundan etkilenir. Promosyon takvimlerini yılın başlarında yazdırmayı düşünün; matbaalar çoğu zaman özel teklifler çalıştırır ve tercih ettiğiniz matbaa güvence altına almanızın daha yüksek bir olasılığı vardır.

Hedef müşterilerinize her yıl çok sayıda ajanda baskı yaptıracaklarını unutmamak önemlidir. Bu nedenle, promosyon takviminizi ön plana çıkarmanız önemlidir.

Bunu yapmanın bir yolu, promosyon ajanda kişiselleştirmek veya özelleştirmektir. Bu, son kullanıcının baş harflerini günlük kapağına bastırarak veya nakıterek elde edilebilir.

Tanıtım ajanda her türlü renk, şekil ve ebatta da mevcuttur. Bazıları küçük dahili hesap makineleri ile gelirken, diğerlerinde günlüğün cebine kalemler takılır. Bunlar da günlüğünüzü ayırt edebilir.

Günlüğün kalitesi çok önemlidir. Günlüklerin kapakları sıkı olmalı ve iç sayfalar da yüksek kalitede olmalı. Promosyon ajanda günlüğünün tam bir yıl boyunca kullanılacağını unutmamak önemlidir.

İhtiyaçlarınıza en uygun günlük boyutu bir dizi faktöre bağlı olacaktır: ne kadar taşınabilir olmanız ve ne kadar yazı alanına ihtiyaç duyacağınız.

Ajanda Boyutları

En küçüğünden en büyüğü seçebileceğiniz ajanda baskı boyut seçenekleri aşağıda belirtilmiştir:

Boyutlar (ve yaklaşık boyutları) en küçükten en büyüğe kadar:

· Mikro: 70 x 90 mm | 2,75 “x 3.625”
· Mini: 95 x 140 mm | 4 “x 5.5”
· İnce: 90 x 180 mm | 3,75 x 7 inç
· Grande: 210 x 300 mm | 8,25 “x 11,75”

Meslektaşlarınızı günlüğünü her yere götürmelerini isterseniz, cebine sığacak kadar küçük veya çantasına sığacak kadar küçük olması gerekir. Promosyon ajanda Micros, Minis ve Slims en iyi çalışabilir. Bununla birlikte, yazmak için çok şey olduğunu düşünüyorsanız ve yazıları yelpazenin daha büyük ucunda olmak eğilimindeyse, daha büyük olmanız önerilebilir. Günlüğün masa başında bırakılmaması durumunda büyük boy günlükler iyi olur.

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017