Afiş Baskı

Ad ve Soyad*

Firma Adınız

E-Mail Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Konu

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İş Bölümü

Tasarımın mı yok ?

Hazır şablon tasarımlarımıza göz attınız mı ?

Afiş baskısını neden düşünmelisiniz? Vinil veya kumaş afişler için ne iyi? Açıkçası, afişler, bazı insanlar tarafından Roma İmparatorluğu’na döndüğümüzü düşündüğümüz evrensel olarak kabul edilmiş reklam, tanıtım ve bilgi ortamı haline geldi. Afiş baskı, mesaj göndermenin ve halkın uyarılması için serin ve etkili bir yol olarak yüzyıllardır kullanıldı.

20. yüzyılın başlangıcı oyma ahşap levhalar, metal tabelalar ve neon tabelaları gibi büyük işaretlerle doluydu. Bunların hepsi bir amaca hizmet etti ve hala yapıyor. İşaretler hayatın bir parçasıdır ve onlar olmaksızın hepimiz kaybolur ve kafası karışır. Her işletme, konumunu, iş yapma amacını açıkça belirtmek ve onu arayanların kendisini servis sağlayıcıya eşleştirmesine yardımcı olmak için tabelaya güveniyordu!

Afiş baskı, yeni bir şey haline geldi. Modern kumaşların ve vinil materyallerin, kombinasyonların ve ekran yöntemlerinin tanıtılması ile afiş baskısı hiç bu kadar popüler olmamıştı. Afişler, halkı, işyerinizde geniş bir yelpazede gösterir ve satmanız gereken şeylerden gurur duyduğunuzu gösterir.

Hiçbir şey satmamak durumunda bile afişler, son zamanlarda bir sanat sergisi, galeri veya başka bir etkinliği halka tanıtmak için promosyon imkânı sağlar. Afiş baskı sürecinin sanatsal doğası gereği, görüntüleyen kişi kendine güvenen veya dolandırılmış hissetmez. Afiş baskıteknolojisi de rafine edilmeye ve geliştirilmeye devam ediyor. Birkaç yıl önce bile afiş yazdırma süreci, küçük bir girişimcinin yeni çalıştığı iş için düşünmesi için pahalıydı. Kurulum maliyetleri, küçük bir işletmenin yatırım maliyetlerini geri kazanmasına izin vermedi ve maliyeti kendi ihtiyaçları için yasaklayıcı hale geldi. O günler neyse ki değişti. Güneş altındaki herkesin doğum günleri afişleri, mezuniyet kutlamaları afişleri, aileleriniz ya da yılın yöneticisi için yıl dönümü afişleri, anneleri ve anneleri için kişiselleştirilmiş bir tasarım yaratmalarına imkân tanıyan dijital baskı başlangıcı ile baskı maliyetleri çarpıcı bir şekilde azaldı. Gün, Babalar Günü, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Şükran Günü ve Cadılar Bayramı. Hayal gücünüzü kullanın ve zihninizin ne düşündüğünü afiş baskı için afişin ulaştığına bırakın!

Afiş

Bir afiş baskı olarak gördüğünüzde, mutlaka bulabileceğiniz en ucuz teklifi atlamayın. Sonuçtan memnun musunuz? Bu, daha pahalı olanın daima daha iyi olduğunu söylemiyor. Bir arkadaşınızdan veya meslektaşınızdan iyi bir referansınız varsa, bunu göz önünde bulundurun, ardından iş düzeni ve itibarlarını bir kez daha kontrol edin. Hoş ya da hoş olmayan bir sürpriz için gelebilirsin.

Afiş baskısı yapılması önemli bir yatırımdır ve kullanabileceğiniz ve yalnızca bugün değil gelecekle gurur duyacak bir şey elde ettiğinizden emin olmak istersiniz. Ev ödevinizi yapın, gerçekleri kontrol edin. Reytingleri ortalamadan düşükse, geride kalmamaları veya çalışmalarını garanti etmeme şansı vardır. Makul fiyatlarla sizlere kadar tatmin olmayacak bir firma bulun. Bütçenizi atmadan mükemmel bir sonuç elde etmeye çalışın. Bununla birlikte afiş baskı, büyük veya küçük her şirketin reklamcılık stratejisinin bir parçası olarak faydalanabileceği değerli bir yatırımdır!

Van Matbaa
Şehirler

Van Matbaa

Van Matbaa Van matbaa olarak Van`da bulunan tüm şirketler için hizmet vermeye devam ediyor. Matbaa Van hizmetleri hız...

0 / / Ekim 28, 2017
Uşak Matbaa
Şehirler

Uşak Matbaa

Uşak Matbaa Uşak Matbaa her türlü işinizi yapıyor. Matbaa Uşak hizmetleri ile hayallerinizi gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Son zamanlarda...

0 / / Ekim 27, 2017
Şanlıurfa Matbaa
Şehirler

Şanlıurfa Matbaa

Şanlıurfa Matbaa Şanlıurfa Matbaa hizmetleri her daim uygun fiyatlarıya hizmete devam ediyor. Matbaa Şanlıurfa hizmetleri ile hayalinizdeki ürünlere erişebilir,...

0 / / Ekim 27, 2017