2018 Promosyon Katalog

2018 Promosyon Katalog

2018 Promosyon katalog günümüz dinamik ekonomisindeki tüketicilerin beklentileri yüksektir ve davranışları önceden tahmin edilemez. Hangi promosyon tekliflerinin en çok etkilenen şey olduğunu anlamak son derece önemlidir. Tanıtım analizi, geçmiş zaman serisi verilerini kullanarak bir tanıtımın başarısını veya başarısızlığını değerlendiren bir tekniktir. Satış modelleri ile sunulan ve reklamcılık içeren pazarlama çabaları arasındaki korelasyonun keşfedilmesi olarak anlaşılabilir.

Promosyon

Promosyon analizinin amacı, bir perakendecinin geçmiş promosyonların etkisini anlamasına yardımcı olmak ve dolayısıyla karlı sonuçlar elde etmek için uygulanabilir ve adapte edilebilecek gelecek stratejileri oluşturmaktır. Promosyon Türleri Herhangi bir sektördeki “2018 Promosyon katalog” en iyi müşterileri elinde tutmak ve yenilerini çekmek için pazarlamanın hayati bir bileşenidir. Perakende pazarı giderek artan oranda rekabetle karşı karşıyadır ve trafik kazanın için çeşitli

Promosyon Ürünleri

Promosyon katalog  teklifleri ile dolup taşmaktadır. Bu nedenle, bugünkü tüketici, hemen hemen tüm ürün kategorilerinde seçim yapmak için geniş bir promosyon yelpazesiyle ayrılıyor. 1. Miktar / Ürün imtiyazı 1. Bir tane bedava olsun 2. Yenilikçi çapraz satış ve yukarı-sat stratejileri 3. Yeni ürünü test etmek için ücretsiz örnekler 4. Satışları artırmak için haftanın belirli bir gününde promosyonlar sunmak 5. Belli müşteri segmentini hedef alan sahte kişiselleştirilmiş promosyonlar (yaş, boy, cinsiyet, mesleğe bağlı öğrenci / terfiler) 2. Fiyat indirimi 1. Parça başına yüzde bir indirim 2. Öğe başına sabit tutar 3. İndirim kuponları 3. Reklamlar 1. On-line / e-posta kuponu 2. Mobil kupon 4. Nakliye promosyonları 1. Ürünün ücretsiz gönderimi 2. Seçilen bir gemi modu vasıtasıyla teslimat eşyasına para yatırma Bunlar, müşterilerin bir ürün satın almasına neden olabilecek promosyonlardan bazıları.

Promosyon Çeşitleri

Bu cazip tekliflere rağmen, bir müşterinin yoluna çıkan her tekliften yararlanamayacağı veya yararlanamayacağı ihtimali yüksektir. Bir 2018 Promosyon katalog başlamadan önce perakendecilerin bilmesi gereken nedir? Sadece satış yeterli değildir; sunulan bir promosyon etkinliği, müşterilere verilen tekliften daha fazla kâr elde etmek için ölçülmelidir. Bunu yapmak için, müşteri davranışları analiz edilmelidir. Perakendeciler sıklıkla, tüketicilerin bir tanıtımı değerlendirmek için yaş, cinsiyet, gereksinim, gelir ve tercih gibi kendi parametrelerine sahip olabileceğini anlamıyorlar. Başlatılacak promosyon türlerini anlamak kategori büyümesinde önemli bir rol oynamaktadır. Geçmişteki promosyonlara atıfta bulunarak, perakendeciler herhangi bir promosyon başlatmadan önce birkaç nokta göz önüne almalıdır:

1. Bir tanıtım ne sıklıkta başlatılmalıdır? 2. Hangi kategoriler promosyonlara en çok karşılık veriyor? 3. Hangi ürün kombinasyonları birlikte terfi edilebilir? 4. Tüm kategoriyi tanıtmak veya yalnızca önemli ürünlere odaklanmak? 5. Her bir imtiyaz seviyesinde hangi satış artışı tahmin edilebilir? 6. Ürünün perakende fiyatı değişimi trafik ve genel geliri nasıl etkiler? 7. Kesin satış ve hacim hedeflerini karşılamak için hangi tanıtım planı tasarlanacak? 8. Bazı ürünlerde fiyat artışı / düşüşü, diğer ürünlerin satışını olumsuz etkiliyor mu? 9. Mağazalara yeni trafik nasıl yönlendirilir? 10. Demografik özelliklere dayanarak, çeşitli mağazalardaki promosyon stratejilerini nasıl değiştirebilirim? 11. Hedef müşterilere ulaşmak için en etkili promosyonlar nelerdir?